ستاره ها جشن روز ولنتاین با آتش باش در L. A.

جذب مخالف خود! ستاره ها جشن روز ولنتاین در سبک با تشکر از دن christa henderson‘s سالانه فرشتگان و شیاطین حزب در روز پنج شنبه بهمن 13.

به پا زدن کردن V-روز جشن آتش نوشیدنی راه اندازی جدید ودکا و میزبانی ولنتاین باش در L. A. در روز پنج شنبه. موضوع فرشتگان و شیاطین انجام شد در سراسر مراسم با آتش تنفس bartenders, contortionists و سرگرم کننده دکور تمام اطراف و مستغلات.

افراد مشهور شرکت کنندگان شامل Machine Gun Kelly, Wiz Khalifa, Chance the Rapper, The Weeknd, برودی Jenner, Logan Paul , و بیشتر.

تپه: آغازی جدید ستاره 36 مشترک یک عکس از آتش آبجو بونگ فنجان در طول این حزب است. YouTube star Paul, 24 مطرح شده در فرش پیش از تعطیلات باش و بعد partied با هر دو لباسهای فرشتگان و شیاطین در آن حضور داشتند.

وجود دارد, تا تو, بار, و, سوراخ کردن بدن, ایستگاه برای ستاره به عنوان به خوبی به عنوان یخ, مجسمه و یک داروی مقوی غرایز جنسی با مضمون منو ساخته شده برای دوستداران با آتش ودکا نوشیدنی های مخلوط, سوشی, خرچنگ و گزش کوچک.

در روز ولنتاین به خودی خود بسیاری از شادمهر مشترک شیرین ادای احترامات به عزیزان خود از جمله جو جوناس که نوشته شده یک عکس از همسرش, Sophie Turner, یک روز پس از آمریکا تایید کردند که در انتظار اولین فرزند خود را با هم.

John Legend رفت و یک مسیر متفاوت به افتخار او بانو, Chrissy Teigen. “همه شما” اواز خوان, 41, مهمان به میزبانی الن DeGeneres نمایش در جمعه 14 فوریه و مونتاژ فیلم ساخته شده به پرداخت ادای احترام به خود را که از او متنفر است.

“صادقانه او است به معنای واقعی کلمه به قصد کشتن من, اما من فکر می کنم کسانی که پا زیبا هستند” پدر دو توضیح زیر کلیپ. “من آنها را دوست دارم. و من می خواهم به می گویند مبارک روز ولنتاین به همسر من است.”

تازه-تک Vanessa Hudgensنشان داد برخی از خودش عشق در تعطیلات پس از ما شکست که او و دوست پسر, Austin Butler تا به حال نام آن واریز شده در ژانویه 2020.

“مبارک ولنتاین به من,” the High School Musical ستاره, 31, خواند, در یک ویدئو از طریق Instagram روز جمعه. “مبارک روز عشق خودم. مبارک روز ولنتاین به من.”

حرکت زیر برای چک کردن آتش فرشتگان و شیاطین باش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>