استنفورد بالا دکتر: Coronavirus را تغییر شکل دیجیتال مراقبت های بهداشتی برای همیشه

چرا شما باید مراقبت از

زیرا ممکن است شما با داشتن فشار خون خود را گرفته و بیش از چت تصویری ،

به عنوان جهان چنگ زدن با خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر OZY مدیر عامل کارلوس واتسون نشستم (از راه دور) با دکتر لوید جزئی رئیس دانشکده پزشکی دانشگاه استنفورد به سهام را از کجا ما کجا داریم می رویم.

minor file fix final final

این مصاحبه ویرایش شده است و فشرده. صوتی کامل در دسترس است در پایین.

چه تفاوت در کالیفرنیا از جاهای دیگر در دست زدن به همه گیر?

دکتر لوید جزئی: من فکر می کنم به این دلیل است که ما تجربه این نوع موج است که نیویورک را تجربه کرده است و ما رفت و به پناهگاه در محل در اینجا خیلی زود است که به اعتبار ما از مقامات دولت محلی و مقامات دولتی قرار داده است که به جای محدودیت در زمانی که بسیاری از سراسر کشور بودند و هنوز هم شک و تردید است. که همراه با این واقعیت است که ما لازم نیست که مرتب کردن بر اساس همان جرم سیستم های حمل و نقل که در نیویورک و سواحل شرق شهرستانها داشته باشند و همچنین کمک به کاهش گسترش ویروس.

وجود دارد هر رمان یا به خصوص داروهای موثر شما سعی ؟

ما شرکت در تعدادی از آزمایشات بالینی — این remdesivir محاکمه که شما در مورد به عنوان خوانده شده. ما نیز در حال آوردن مراحل اولیه دادگاه به نفع بیماران ما. هنوز هم به عنوان شما می دانید وجود دارد نه یک روش درمانی است که نشان داده شده است عینی که واقعا موثر باشد. وجود دارد تعدادی از روش های درمانی است که در مراحل اولیه بررسی به نظر می رسد امیدوار کننده اما وجود دارد مقدار زیادی بیشتر کار نیاز به انجام درمان. البته در نهایت ما نیاز به توسعه یک واکسن و کار در جریان است در اینجا و در بسیاری از جاهای دیگر.

آیا این درست است که یک واکسن است که به 18 ماه و یا وجود دارد یک فرصت برای پیگیری سریع این ؟

مردم قطعا تلاش به سرعت در مسیر توسعه یک واکسن. باید بگویم همه چیز در نظر گرفته, بله, من فکر می کنم آن را به حدود 18 ماه است. من دوست دارم به اشتباه در مورد آن را به عنوان خواهد همه ما است. وجود دارد مقدار زیادی از مراحل درگیر در توسعه واکسن و در حالی که وجود دارد برخی از مراحل اولیه آزمایشات در رفتن در حال حاضر کسانی که عمدتا در اصطلاح فاز یک سطح ایجاد کنند که این واکسن بی خطر است. اما نشان می دهد که آن را موثر و بهبود آن بر اساس اثر بخشی مطالعات آن در حال تمام مراحل است که باید به دنبال قبل از واکسن نورد گسترده به میلیون ها نفر از مردم است.

به عنوان یک پزشک چه شده است شما را شگفت زده بیشتر در مورد این ؟

این واقعا بد است. virus. آن را نسبتا دوره کمون طولانی تا دو هفته. این باعث می شود مردم بیمار است. برای بسیاری از مردم که بیماری شبیه به انواع دیگر دستگاه تنفسی فوقانی, بیماری ها, اما برای برخی از — و در یک راه غیر قابل پیش بینی گاهی — که بیماری بسیار شدید است. و این واقعیت است که آن را به یک دوره کمون طولانی است که ما شواهد این انتقال حتی قبل از آن باعث می شود مردم واقعا بیمار است و این چیزی است که منجر به این ویروس گسترش به عنوان به سرعت به عنوان آن است.

در مقایسه با آن همسایه ویروس سارس باعث بیشتر بیماری در مردم آن را آلوده و باعث شد مردم برای تبدیل شدن به کاملا بیمار به سرعت به طوری که آنها در بیمارستان بودند — آنها در گردش در جامعه است. و که ممکن است یکی از دلایل سارس ویروس به خودی خود نیست گسترش به طور گسترده ای. و ما هنوز مطمئن نیست که چرا آمريکا به عنوان یک بیماری همه گیر هنگامی که آن رخ داده است در سال 2002, 2003, چرا آن رفت.

Key Speakers At The Bloomberg Year Ahead Summit

چگونه خود را به بیمارستان و عمل پزشکی تغییر به عنوان یک نتیجه از این همه ؟

در ماه مارس ما حدود 1000 مجازی بازديد در بزرگسالان ما مراقبت بهداشتی ، یک روز در هفته در حال حاضر ما بیش از 3000 — پس از حدود 50 برابر افزایش می دهد. و به لطف شگفت انگیز ما آن تیمی که ما را قادر به مقیاس در این راه است.

آنچه که ما در حال کشف است که ما می توانید انجام دهید خیلی بیشتر از طریق بازدید مجازی از ما فکر می کنیم می تواند در گذشته است. و در عین حال من هم مطمئن ما تنها خراش سطح. انقلاب دیجیتال در سلامت که آغاز کرده بود طولانی قبل از COVID-19 رفتن به افزایش و تبدیل شدن به بیشتر معنی دار در حال حاضر. در حالی که من و شما می توانید یک بازدید مجازی, گفتگو مانند ما امروز در حال انجام آن نمی شود اگر ما می تواند همچنین رابط کاربری به آن فشار خون, اندازه گیری, اندازه گیری قند خون, انواع چیزهای دیگر ؟ ما تکنولوژی را به رول که آن را انجام دهد اما ما نداشته رانندگی نیروی است که می تواند منجر به این نوع از تغییرات.

خوب جهان تغییر کرده است و من فکر می کنم آن را به خوبی تغییر و تحول در خدمات بهداشتی و درمانی. و البته برخی از مردم در حال رفتن به نیاز به در آمده است. اما با انجام بیشتر عملا آن را به باز کردن فرصت های بیشتر برای فرد در مراقبت از خود است. من فکر می کنم این دوره انتظار برای آن نوع از سایت بازدید می رویم به کوتاه تر می شود چرا که ما بیشتر موثر در عرصه مجازی.

آیا وجود هر گونه تحولات جالب در زندگی خود را شخصا ؟

خوب من نمی رفتن به ورزشگاه در حال حاضر به دلیل ورزشگاه بسته شده است اما من هنوز هم سعی کنید به ورزش هر روز. کار من قبل از COVID-19 درگیر چیزی تقریبا هر شب: تعامل با مردم فوق العاده است که حمایت از دانشگاه استنفورد تجلیل دانشکده ما. البته آن وقایع نیست اتفاق می افتد. در حال حاضر در واقع من باید شام در خانه هر شب که خوب است برای من و من. و پس از آن من قادر به گرفتن برخی از کار بیشتر در خانه انجام می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de