Stacey Dash انشعابات از شوهر جفری مارتی پس از 2 سال

آن را بیش از. Stacey Dash اعلام کرد تقسیم او از شوهر جفری مارتی هفت ماه بعد از او دستگیر شد خشونت حادثه است.

“سلام به همه من و همسرم باید تصمیم سخت برای پایان دادن به ازدواج ما” به Clueless ستاره, 53, نوشت طریق Instagram on پنج شنبه, آوریل 30. “بعد از نماز احساس من این است که مسیر درست برای هر دو ما. من آرزو می کنم او چیزی جز بهترین. با تشکر از شما همه برای حمایت از شما و احترام به حریم خصوصی ما در طول این زمان دشوار است.”

داش زیر نویس پست “#عشق #ایمان #StaceyDash #بازخرید #جنگجو #فضل #LifeLesson #عیسی مسیح.”

Stacey Dash Splits From Husband Jeffrey Marty
Stacey Dash می رسد در لس آنجلس والاتر از “Outlander” فصل 5 در هالیوود پالادیوم در فوریه 13 سال 2020 در لس آنجلس ، ویلی Sanjuan/تالار گفتگو/AP/شاتر

بازیگر ازدواج مارتی در مارس 2018 فقط 10 روز پس از ملاقات با او. مدیر او گفت: New York Post ستون در آن زمان که این دو “می خواستم آن را در D. L. [پایین].”

داش دستگیر شد به صورت داخلی باتری در سپتامبر سال 2019 پس از یک استدلال کلامی با وکیل. او گزارش دادند و سیلی به او در صورت ترک قرمز “اصلان” در بازوی چپ خود را با توجه به گزارش پلیس.

Stacey Dash Splits From Husband Jeffrey Marty Instagram
حسن نیت ارائه میدهد از Stacey Dash/Instagram

سابق فاکس نیوز نویسندگان نمایندگان در آن زمان ادعا که او بازداشت شد “تشریفات” و مارتی نه اتهام. “زناشویی اختلاف در حالی که شخصی و مایه تاسف بوده است از نسبت دمیده شده” خواند. “خانم داش داخلی سوء استفاده بازمانده از یک رابطه قبلی و دفاع و پشتیبانی برای دیگر قربانیان سوء استفاده به صحبت کردن. این untruthfulness گزارش باعث تاسف خانم داش و خانواده اش — بدون نظرات بیشتر خواهد شد و ما می پرسند که خانم داش و خانواده اش حفظ حریم خصوصی مورد احترام خواهد بود.”

داش التماس کرد گناه نیست به خشونت شارژ در اکتبر 2019. تعداد دفعات مشاهده شده بود و بعد از آن کاهش یافته است. “مانند نرمال ازدواج من و همسرم تا به حال یک اختلاف زناشویی است که تشدید” او هنوز توییتی. “با تشکر از شما برای حمایت شما و عشق است. لطفا او را [به] همان.”

این خواهد بود که بازی آلوم چهارم طلاق. او قبلا ازدواج به تولید برایان Lovell از سال 1999 تا سال 2005 کارآفرین جیمز Maby از سال 2005 تا 2006 و بازیگر Emmanuel Xuereb از سال 2009 تا 2011. او سهام و پسر Austin 28 با دوست پسر سابق کریستوفر ویلیامز و دختر لولا, 16 با Lovell.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>