نقطه Emily Hampshire را اشاره به “Schitt نهر’ در سوپر باول جزر و مد تجاری

اب زیر کاه استیوی! Emily Hampshire تسهیل در شیرین nod برای معشوق سری Schitt نهر در جدید و بسیار اول — سوپر باول تجاری.

این بازیگر کانادایی, 38, ستاره در موج تبلیغ, در کنار چارلی روز. در حالی که این جفت ارز هوایی خود رازهای Hampshire است که با پوشیدن یک پیراهن پارچه پیچازی — یک جزء اصلی در شخصیت او Stevie گنجه مجموعه در تگزاس متل.

Emily-Hampshire-Snuck-'Schitt's-Creek'-Nod-Into-Super-Bowl-2020-Tide-Commercial
چارلی روز و Emily Hampshire

“آنها حتی نمی دانند که این, اما در حالی که پخش my dirty laundry با جزر و مد میریزم در یکی از استیوی را شطرنجی پیراهن. من حتی فکر نمی کنم که رفتن به سوپر باول” Hampshire منحصرا می گوید ما هفتگی. “استیوی اولین شطرنجی. آنچه که من در مورد این است که آن را احساس بسیار اصیل من و استیوی بیش از حد. آن را احساس می کند درست است.”

Hampshire, بازی های برگزار شده است Stevie پس از کمدی را برای اولین بار در سال 2015. نشان می دهد نهایی فصل 6 قسمت در حال حاضر در حال پخش در تلویزیون پاپ.

Emily-Hampshire-Snuck-'Schitt's-Creek'-Nod
Emily Hampshire در Schitt نهر Giphy/پاپ

در آگهی نیوهمشایر و it’s Always Sunny in Philadelphia, بازیگر, 43, زنده شرم آور داستان در حالی که الک را از طریق شسته شده خود را.

“من احساس می کنم این چیزی است که من در واقع می تواند واقعا یک بخشی از آنجا که آنها در حال پذیرش است که من شاید گاهی اوقات کثیف, کثیف, اما اغلب تنبل” Hampshire جوک به ما در مورد فیلمبرداری تجاری. “من احساس می کنم آن را در واقع بسیار برند برای من. بنابراین من می توانید احساس واقعی در مورد آن.”

کار با بعد نیز خود را گرفتن. “من شده است طرفداران خود را برای همیشه لطفا برای” او می افزاید.

Hampshire هنوز نهایی که در آن او را به تماشای San Francisco 49ers و Kansas City Chiefs بازی اما Schitt نهر بازیگران از جمله Dan Levy و آنی مورفی — ممکن است در بالا از فهرست شرکت کنندگان.

“من که قرار بود به آنها را بپرسید,” او می گوید ما. “من به طور عمده می خواهید برای رفتن به جایی است که بهترین تنقلات. من این کار را برای تنقلات و برای Super Bowl commercials.”

تماشای تیزر بالا!

سوپر باول LIV پخش زنده در فاکس پنج شنبه, آوریل 2 در 6:30 p. m. ET.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>