-نشت اسرار جنسی برای پول نقد

چرا بايد اهميت بدي

چون در حالی که راه های زیادی برای کشتن خودتان وجود دارد، نه اینکه خودتان را به قتل بگید هنوز هدف است.

صندلی نمودار 4 احزاب جنسی

EUGENE, SIR: به نظر می رسد شما چیزی در مورد احزاب جنسی می دانم از آنجایی که شما همیشه در مورد آنها صحبت می کنند. من و همسرم سال هاست که در موردشون صحبت کرديم و تصميم گرفتيم که اگه اين قفل شکسته بشه، ما ميزبان يکي شون هستيم. ما بچه نداريم و جاي زيادي براي مهموني داريم در تجربه شما، تعداد ایده آل از مردم و یا زوج وجود دارد؟ مرد بيشتر؟ زن بيشتر؟ ما بايد فعاليت همجنس بازي رو از بين ببريم؟ و اگه اينطور باشه، فقط بين مردها؟ بين زنها؟ هر کمکی می تواند بسیار قدردانی می شود. — شروع حزب

:جي پي اس عزيزم صحبت کردن همیشه اولین مرحله سکس پارتی است، و آن هم یک مرحله خوب برای برنامه ریزی یک حزب جنسی است. در حال حاضر، زمان بین برنامه ریزی رویداد و خود رویداد به شما اجازه می دهد تا برخی از فاصله فکری، که به این معنی شما می توانید از یک ساختار است که به حداکثر رساندن راحتی و ناراحتی به حداقل می رساند. مگر اینکه، یعنی، شما می خواهید ناراحتی را به حداکثر بکنید، که در این صورت این یک حزب کاملا متفاوت خواهد بود.

اما باغ حزب خود را تنوع جنسی؟ صحبت کردن شروع خوبی است.

پس بيا درباره موقعيت صحبت کنيم مگر اينکه مهمون هاي شما دوستاي نزديکي باشن، من گزينه ي خونه رو ميزنم. شما می خواهید جایی که هر می تواند بیاید و رفتن به عنوان روح آنها را حرکت می کند، از جمله شما و شوهر خود را. این آسان تر است که یک میزبان در محلی خنثی از در جایی که شما نیز باید برای حفاظت.

هتل های بزرگ می توانند گزینه ای با حال صمیمی و صمیمی باشد، و من باید اینجا را اضافه کنم، یا این طوری شنیده ام. باشگاه های جنسی نیز یک گزینه است، اما یکی که به شما ارائه می دهد که حداقل مقدار کنترل زمانی که آن را به لیست مهمان می آید. باشگاه همچنین خواهد بود محل کمتر اطمینان نسبت به یک هتل درست پس از قرنطینه به پایان می رسد.

خارج از محل، شما فقط باید در تصمیم گیری در … خب، همه چيز به طور کلی، دعوت زنان بیشتر از مردان از مردان به ندرت موفق به نشان دادن به احزاب جنسی. زوج ي که قبلا ً هم شون بازي مي کنن امن ترين شرط تو هستن شما و شوهرتان باید تصمیم بگیرید که چگونه شما نوسان: با هم، که به معنی نزدیک به اندازه کافی برای لمس کردن، و یا به طور جداگانه، که به این معنی که شما می توانید به اتاق های جانبی و یا نامزدی بدون شریک اصلی خود را decamp.

اگر زنان در حزب به زنان و این شما را اذیت نمی کند، سازمان دهنده حزب، نیازی به آن را متوقف کند. سکس مرد به مرد، همچنين تماس شما. و در نهایت، برای گرفتن 12 شرکت کننده، یا شش زوج، حدود دو برابر آن تعداد را دعوت کنید، که اجازه می دهد برای یک نرخ 50 درصد ید در حساب اعصاب، COVID یا فقدان پرستار بچه در صورتی که مهمان بچه دار شود.

به غیر از این، با آن رفتار مانند هر طرف دیگر. غذاهای انگشت مناسب و معقول، نوشیدنی ها و / یا حزب و موسیقی است که خورد نیست. ايناميدکه قرنطينه ات زودتر تموم بشه تا ديرتر و موفق باشید!

باج گيري واقعا چيه؟

EUGENE, SIR: من کارگر سکس هستم و یکی از مشتریان سابقم یک تکنسین بزرگ بود. اون به من 20 دلار از 300 دلاري که براي آخرين قرارملاقاتش بدهکار بود، داد نه زياد، ميدونم، اما ارزاني توسط يه مرد که يه ميليونر هاست منو عصباني ميکنه فکر کنم بتونم عکس ها و داستان ها رو به قيمت بيشتر از 20 دلار بفروشم من می خواهم به او این گزینه را به خارج نمی شود، اما من نمی خواهم به اتهام باج خواهی از او، که من نیست. -مشاوره لطفاً. — نام و نام خانوادگی که توسط درخواست ها کنار نهفته است

عزیز مباش رعنا: بهترین راه برای متهم نشدن به باج گرفتن این است که از کسی باج نگرفتن. من وکیل نیستم و شما باید حتما قبل از اینکه به این جاده خطرناکی که در آن قرار دارید مشاوره حقوقی واقعی بگیرید، اما می توانم بگم که این چیزی است که ما در بروکلین به آن می گفتیم “یک راه خوب برای کشته شدن.”

تمایل شما برای شخصی سازی نامزدی حرفه ای شما حق شماست و شما به وضوح نه وکیل هستید و نه کشیش و بنابراین هیچ بند محرمانه ای که به نامزدی گفته شده بافته شده را نخواهید داشت، پس بله، شما می توانید آنچه را که پیشنهاد می کنید انجام دهید، اما چرا؟

اگر پول مسئله است، آن را بپرسید. اکثر چند میلیونر ها در حال پرداخت در مورد توجه به اندازه شل 20s دلار به عنوان شما انجام dimes. اگر شما مشتری را دوست ندارم، تلاش های او برای تعیین وقت قبلی را رد کنید. اگر شما می خواهید به او صدمه دیده است چرا که شما او را دوست ندارم و شما می خواهید به بهره برداری از اتصال به دلیل او پول نقد بیشتر از شما، من حدس می زنم شما می توانید انجام دهید که، اما آن احساس کثیف است. حتي اگه زن داشته باشه حتی اگر جهان نمی داند که او با مردان رابطه جنسی (به دلایل فضایی من مجبور به متراکم کردن سوال شما، اما برای هر دیگری، که بخشی از سوال گفت).

من کسب و کار صدمه دیده را بهتر از بیشتر درک می کنم، اما من باید به این چیزی است که در آن است: تزلزل. یه جنایتکار و بله، شما می توانید از آن راه بروید، اما آماده به پاسخ در نوع.

هنگامی که شوهران عصبانی حمله

EUGENE, SIR: من فقط یک پیام از شوهر عصبانی که معتقد است من با همسرش خواب ید. پس از اینکه من او را رد کردم، او باید تصمیم گرفته است به عمل مانند ما تا به حال رابطه جنسی داشته است. بنابراین در حال حاضر شوهرش تهدید مرا می کند و حرفی که من می زنم را باور نمی کند. همسر خودم داره چشم و رو به منه من به يه آقاي ولف-سبک کامل نياز دارم کمک. — بی یان

آقاي عزيز ميتونن آشپزي کنن آهنگ بلوز بزرگ که ویژگی های خط که راه حل برای تمام مشکلات خود را و این خط این است که وجود دارد، “شروع مکن به من صحبت کردن ‘ / من هر چیزی که می دانم رابگویید.” برخی از تغییرات از حقیقت شما را آزاد، بنابراین من پیشنهاد می کنم شما را در توهین به حقیقت بروید. و از آنجا که نور خورشید بهداشتی, فقط اجازه دهید آن را در همه. از رد کردن پيامها و تماس ها دست بردار از همه بخواهید که اگر لازم باشد ملاقات کنند و اینطور شروع کنند: این کار باعث آرامش است اگر همه ما می توانستیم مشکلاتمان را دور بزنيم، اما من به شما تضمين مي دهم که هر چند بار که ممکن است به من مشت بزنيد، اين حقيقت را تغيير نخواهد داد که شما با يک دستکاری دروغين ازدواج کرده ايد که نه تنها زندگی خودش را بلکه زندگی هر در اطراف ش را نيز نابود کند، به هيچ سود روشنی جز تخفيف مختصر کسالت….

اونا بهت التماس میکنن که دست نگه داری درست قبل از اينکه شروع کنن به يه حکم منع بهمن اعتماد کن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>