اسپایک لی بنفش کت و شلوار در مراسم اسکار ادای احترام به کوبه برایانت


Spike Lee's Purple Suit at the Oscars Is a Tribute to Kobe Bryant
اسپایک لی می رسد در 92 مراسم اهدای جوایز اسکار در فوریه 9 سال 2020 است. اردن استراوس/تالار گفتگو/AP/شاتر

اسپایک لی ادای احترام به یک معشوق اواخر مشهور با یک, روشن, بنفش, کت و شلوار… دوباره.

در یکشنبه, فوریه 9, نامزد جایزه اسکار شد مدیر پا در 92 سالانه جوایز اسکار فرش قرمز در دالبی تئاتر در لا در یک نگاه است که ادای احترام به اواخر کوبه برایانتفقط یک سال پس از او در همان رنگ به افتخار شاهزاده.

این BlacKkKlansman نویسنده لرزاند بنفش گوچی کت و شلوار با اواخر بسکتبال ستاره شماره پیراهن “24” دوزی بر روی lapels با زرد پیرایش در امتداد لبه دار کردن. او تکمیل نگاه خود را با یک کلاه تطبیق یک جفت عینک و البته نایک کوبه 9 استراتژی نخبگان کفش که یکی از اقلام از ورزشکار همکاری.

وقتی Ryan Seacrest او پرسید که چگونه او انجام شد بر روی فرش قرمز, لی به نظر عاطفی و قادر به پاسخ. 61 سال کار کرده و از نزدیک با بسکتبال حرفه ای کارگردانی 2009 مستند “کوبه Doin’ کار” که به دنبال برایانت در طول یک روز در زندگی خود را.

Spike Lee's Purple Suit at the Oscars Is a Tribute to Kobe Bryant inline
کوبه برایانت Lynne Sladky/AP/شاتر

بسیاری از سوگواری از دست دادن بازیکن لیکرز پس از او درگذشت غم انگیز هلیکوپتر حادثه در روز شنبه, مارس 26 کنار خود 13-year-old daughter Gianna و هفت نفر دیگر.

در سال 2019 این فیلمساز donned مشابه رنگ بود که اشاره ای به “When Doves Cry” خواننده. او در صدر پررنگ Ozwald Boateng کت و شلوار با یک گردنبند شامل موسیقی افسانه ای به یاد نماد است.

“من می دانم که در قلب 💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜💜’s برادر من شاهزاده در حال تماشای امشب,” او نوشت: در یک Instagram ارسال در 24 فوریه 2019 در حالی که نمایش neckpiece. “آواز ‘جاوا باشد یک شب زیبا.'”

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>