Spicing آن را! ببینید 11 داغترین روی صفحه بوسه تا کنون

گرم و سنگین! از یک ستاره متولد شده است به نوت بوک, صفحه, ارتباط جنسی, نوار را مطرح هنگامی که آن را می آید به تحریک make-outs.

در حالی که طرفداران نوت بوک ممکن است رایان گاسلینگ و ریچل مکآدامز ثابت برای عاشقانه ترین بوسه در فیلم, تاریخچه لیدی گاگا و برادلی کوپر به آنها یک اجرا برای پول خود را در سال 2018 بازسازی از یک ستاره متولد شده است. شیمی بین “کم عمق” خوانندگان آنقدر قوی است که آنها تا به حال بینندگان معتقد ارتباط بود دم در زندگی واقعی بیش از حد.

“مردم را دیدم و حدس بزنید چه, این چیزی است که ما می خواستیم شما را به دیدن” به “Bad Romance” خواننده گفت: در طول یک ماه فوریه 2019 ظاهر در Jimmy Kimmel Live. “این یک عشق آهنگ فیلم داستان عشق.”

دل شکسته و کوپر به ارمغان آورد اما در سال 2005 Brokeback Mountain انداخت از کتاب قانون برای رمانتیک حرکات بر روی صفحه نمایش بزرگ است. Jake Gyllenhaal و مرحوم هیث لجر آورده خود را تمام قلب به این فیلم که به مدت طولانی در نظر گرفته شده است عمده سنگ پله برای همان نمایندگی در هالیوود است. هر چند بازیگران می دانستم که وجود خواهد داشت برخی از جنجال های پیرامون تصمیم گیری برای بازی, گی, شخصیت, آنها نمی خجالتی و دور از چالش است.

“این بود صمیمی و واقعا ترسناک چیزی که برای من و بهداشت در خصوص, به شیرجه رفتن. آن را ناراحت کننده برای هر دو ما در برخی از صحنه ها و در عین حال ما هر دو عمیقا معتقد بودند در چه فیلم شد و گفت:” Gyllenhaal گفت: در طول یک 2015 مصاحبه با NPR هوای تازه. “من فکر نمی کنم ما می دانستیم که چه موفقیت این فیلم خواهد بود و به چه چیزی خواهد شد.”

لجر در گذشت از مصرف بیش از حد تصادفی سه سال پس از این فیلم منتشر شد اما تاثیر او در costar هرگز پژمرده. “من از دست او به عنوان یک انسان و از دست من کاری با او. و چه تاسف چیزی است که ما نمی قادر خواهد بود برای دیدن زیبایی او را بیان” این Southpaw ستاره توضیح داد: در هوای تازه. “او فوق العاده خاص و که حتی نمی آیند نزدیک به کپسوله سازی که او چه کسی است — که او بود.”

پایین ببینید بیشتر از داغترین روی صفحه بوسه در تمام دوران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im