ویژه جلسه: ورزشی خواهد بود به عنوان ارزش زیادی دوباره ؟

چرا شما باید مراقبت از

از آنجا که این فقط یک بازی است.

این یک OZY ویژه جلسه تمدید ریاست جمهوری روزانه مختصر. ویژه جلسه به شما می گوید آنچه شما نیاز به دانستن در مورد یک مسئله مهم فردی و یا داستان است که در حال ساخت خبر داد. هر یک خدمت جالب گزیده ای از حقایق و نظرات و عکس ها و ویدئوها به منظور گرفتن شما و خرک شما جلوتر است.

آنچه که در

چه اتفاقی می افتد ؟ برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم ورزشی, لیگ های سراسر جهان را به حالت تعلیق در بازی ها و وقایع یکهو. ماه گذشته به تعویق افتادن بازی های المپیک تابستانی در توکیو بود آبخيز لحظه — در حالی که روز پنج شنبه در UFC به نظر می رسد نهایی holdout را بریزید و پس از آن در طول مطالبات از ESPN و دیزنی به تماس خاموش مارس 18 رویداد. اما با بسیاری از کشورها هنوز هم تنها نزدیک شدن به اوج خود عفونت نرخ ورزشی مدیران از آلمان به کره جنوبی در حال حاضر درخواست زمانی که آن را ممکن است به بازی منصفانه به بازگشت.

UFC 249 Khabib v Ferguson: Press Conference

چرا این مهم است ؟ Oklahoma State football مربی مایک Gundy ساخته شده امواج این هفته زمانی که او پیشنهاد وجود دارد بیش از حد پول در معرض خطر به تعویق انداختن بازگشت به ورزش خود برای بسیار طولانی است. او به طور گسترده ای panned اما اظهارات خود را نشان می دهد که چگونه در یک ماده از هفته $500 میلیارد ورزشی جهانی بازار تبدیل به آسیب پذیر تر از همیشه قبل از. بین سقوط درآمد و تغییر عادات تماشاگر دو و میدانی در سراسر جهان ممکن است برای همیشه لطفا برای تغییر.

چگونه به فکر می کنم در مورد آن

بازگشت زود هنگام. Gundy دقیقا نمی رویکرد با احتیاط این ادعا که بسیاری از بازیکنان خود را در حال جا به اندازه کافی برای مبارزه با کروناویروس و حتی توصیه کرد که هر گونه آلوده ورزشکاران بود منزوی در محوطه دانشگاه. اما به مراتب آرامتر ذهن در حال حاضر برنامه ریزی های خود را باز می گرداند. در کره جنوبی که در آن جدید COVID-19 مورد بوده است به طور پیوسته در حال سقوط کره لیگ بیس بال می تواند شروع نمایشگاه بازی در اوایل مارس 21. آلمان بوندسلیگا تیم فوتبال را در حال حاضر آمار میدان تمرین برای آماده شدن برای مسابقات شروع در اوایل ممکن است. و NFL که در حال آماده سازی خود برای اولین بار تمام دیجیتال پیش نویس اواخر این ماه است هنوز امیدوار به راه اندازی آن فصل به عنوان برنامه ریزی شده در ماه سپتامبر.

چه کسی وجود دارد ؟ بسیاری از کسانی که در لیگ حال خیره وسرد واقعیت جدید: بازی در خالی استادیوم. که آیا آن را از آلمانی به فوتبال یا فوتبال آمریکایی, مصرف این زمینه به نزدیک سکوت به نظر می رسد امن ترین اگر uninspiring سازش. و آن را می تواند کمک به میلیون ها نفر از طرفداران تماشای تلویزیون از جان گذشته برای یک حس عادی در این زمان کارشناسان گفت OZY در ماه مارس است. این احساسات شبیه به آنچه که ما شاهد زمانی که لیگ اصلی بیس بال بازگشت روز پس از حملات یازدهم سپتامبر ، حملات 11. هنوز معلوم نیست که چگونه بسیاری از طرفداران بازگشت حتی زمانی که تهدید ویروس محو در اخیر دانشگاه سیتون هال نظرسنجی 72 درصد از پاسخ دهندگان گفتند که منتظر یک واکسن به توسعه قبل از بازگشت به رویدادهای ورزشی.

Coronavirus Pandemic Causes Climate Of Anxiety And Changing Routines In America

نقدی گاو. نامشخص بازگشت تاریخ و خالی استادیوم ها خبر بد برای تیم و سازماندهی بدن در سراسر جهان است. از دست دادن در حال بارگذاری-پر سود پخش معاملات تبلیغاتی قرارداد ها و بازی روز هزینه های لیگ به دنبال کوتاه مدت راه حل های خلاق مانند شارژ برای دسترسی به آرشیو بازی ها و یا دادن پخش فوق العاده حقوق. اما اگر این بیماری همه گیر در drags طولانی تر از انتظار می رود آن را دشوار است برای دیدن چگونه ارزش متوسط یک تیم NBA معامله مثلا باقی خواهد ماند و در اطراف $1.85 میلیارد دلار آن را به عنوان در سال های اخیر است. لیگ برتر مدیران در حال حاضر بنا به گزارش های گرفته شده 20 درصد حقوق و دستمزد را کاهش دهد. در سراسر تالاب های لیگ برتر است و فشار بازیکنان را 30 درصد کاهش در پرداخت هر چند آن باقی مانده است دیده می شود اگر آنها موفق شوند. حتی در مقایسه با کمتر سودآور بین المللی ورزشی مانند راگبی و مسابقات برخی از آنها در حال حاضر حدس زده است که حاکم بر بدن شروع می تواند با توجه به مقررات سختگیرانه تر در هزینه است.

موج آینده است. با وجود تنگی آن را کامل فرصت رشد برای میلیارد دلار esports صنعت. آنلاین بینندگان است افتاده در طول سه ماهه گذشته نشان می دهد تبلیغ امر می تواند عاقلانه به نوبه خود چشم خود را به آن فضا است. Esports نیست و بدون چالش های خاص خود را از ليزينگ زنده رویدادهای عمده سازندگان پول. اما صنعت whizzes شده اند سریع برای از میان برداشتن این چالش: پس از اینکه به حالت تعلیق در ماه گذشته, لیگ از افسانه, شمال امریکا, مسابقات قهرمانی لیگ سری شد و در حال اجرا از راه دور در روز. حتی سنتی بزرگ-لیگ های ورزشی در حال گرفتن بیشتر و جدی در مورد آنلاین بازی NBA 2K بازیکنان مسابقات سوراخ سوراخ زندگی واقعی pro گلوله سازهایی در برابر یک دیگر در این هفته از آسایش خود را از نیمکت. شاید جای تعجب اگر آن را نسکار است که مدت طولانی است که جلوتر از منحنی: پس از راه اندازی مسابقه مجازی از یک دهه پیش ساخته شده و آن را بخش مهمی از آن با نام تجاری سازمان است که در حال حاضر به خوبی آماده برای دیدار با جدید لحظه.

آنچه را بخوانید

Coronavirus بسته سالن های ورزشی و باز درب برای خلاق فن تعاملبا جف Eisenband در OZY

“عموم و خود را قهرمانان ورزشی نیاز به یک دیگر. طرفداران نیاز به یک فرار حتی اگر به طور موقت از قطعیت تمام اطراف آنها را. بازیکنان نیاز به ماندن متصل با طرفداران برای حفظ نام تجاری خود را.”

‘ما همه Effed. هیچ راه دیگری به این نگاه وجود دارد؟’ توسط راس Dellenger و پت Forde در Sports Illustrated

“این gravy train دارای ضربه گیر. اگر آن منجر به یک رکود بزرگ در فوتبال کالج, اقتصاد, پس از آن چه ؟

چه به تماشای

Coronavirus به روز رسانی: NFL فصل می توانم, اما ورزش های دیگر در معرض خطر هستند

“هر طرفدار بیس بال است آماده می شود — حداقل شروع به آماده سازی ذهنی برای بدترین سناریو: که هیچ فصل است.”

سازمان دیده بان CBS New York در یوتیوب:

بلاروس مقابله با کروناویروس با ودکا و فوتبال

“اگر ما صادق بودن در اینجا خیلی بدتر از [این] لیگ برتر یا فوتبال اسپانیا یا ایتالیا فوتبال. اما آن را فوتبال — این چیزی است.”

سازمان دیده بان در, معاون, اخبار, بر روی یوتیوب:

چه می گویند در WATERCOOLER

درسهایی از تاریخ است. برای هر کسی که تاسف خوردن برای از دست دادن ورزش به جهانی همه گیر آنها باید قلب: ما قبل از اینجا بوده ام. پس از جنگ جهانی و اسپانیایی آنفلوانزا هم ادعا کرد که ده ها میلیون نفر از زندگی بین متفقین بازی به ارمغان آورد با هم بیش از یک دوجین سازمان ملل برای رقابت در ad-hoc مسابقات مانند نارنجک پرتاب و یدک کش-از-جنگ در کنار ورزش های سنتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>