ویژه جلسه: بازیکنان اعتصاب در بیس آخرین رسوایی ؟

این یک OZY ویژه جلسه تمدید ریاست جمهوری روزانه مختصر. ویژه جلسه به شما می گوید آنچه شما نیاز به دانستن در مورد یک مسئله مهم فردی و یا داستان است که در حال ساخت خبر داد. هر یک خدمت جالب گزیده ای از حقایق و نظرات و عکس ها و ویدئوها به منظور گرفتن شما و خرک شما جلوتر است.

آنچه که در

چه اتفاقی می افتد ؟ به عنوان بهار آموزش می شود در جریان یک فصل بیس بال, ورزش مصرف می شود هنوز رسوایی اتفاق می افتند. چهار ماه پس از یک بازیکن سابق فاش Houston Astros’ استادانه درست شده ثبت نام-سرقت سیستم — که در آن آنها به طور غیر قانونی کشف رمز این تیم مقابل تبادل سیگنال های با استفاده از دوربین اجازه می دهد خمیر بدانید که چه چیزی در آینده — خشم تنها در حال رشد است. منتقدان خواستار 2017 جهان سری شانزه به محروم از عنوان خود در حالی که MLB کمیسر راب مانفرد تبدیل به نیرنگ برای رفتن آسان در Astros.

Cactus League Media Availability

چرا این مهم است ؟ پس از استروئید بحران 2000s لیگ وارد تمام انواع از ممنوعیت در برابر بازیکنان متخلف البته انتخابی. اما در ثبت نام-سرقت رسوایی تنها تلفات تا کنون بوده است Astros GM جف Luhnow و مدیر A. J. Hinch (هر چند متس نیویورک و بوستون رد ساکس را نیز اخراج خود Astros-مرتبط مدیران). این باشگاه شده است لنگر انداخت $5 میلیون و خود را از دست داده بعد از دو اول و دوم پیش نویس دور میدارد. مشکل: طرفداران و بازیکنان عصبانی تر از همیشه, بالا بردن یک سوال مهم که در آینده از بیس بال حرفه ای را به خوبی ممکن است بستگی دارد: را خود بازیکنان بود مجازات ؟

چگونه به فکر می کنم در مورد آن

متاسفم متاسفم. “من فکر نمی کنم من باید پاسخگو باشند.” که چه Astros صاحب جیم کرین گفت: در کوتاه بهار-آموزش کنفرانس مطبوعاتی — که در طی آن برای اندازه گیری خوبی او همچنین گفت: “فریب دادن “نیست تاثیر این بازی است.” ستاره هوستون بازیکنان تکرار احساسات خود را. مزخرف می گویند آستروس’ دشمنان. “من فکر می کنم آن را لبه های اضافی که به آنها اجازه حرکت” در سال 2017 گفت: نیویورک یانکیز نزدیک Aroldis چپمن که تیم را از دست داد به آستروس در سال 2017 و 2019 برگشتی. (Chapman بخشی از این رسوایی را زاپرودر فیلم: هنگامی که Astros دوم baseman خوزه Altuve ضربه ALCS-عقد هومر از Chapman سپس خواستار هم تیمی های خود نه پاره کردن پیراهن خود را خاموش و آن را موجب حدس و گمان او با پوشیدن یک زنگ به او بگویید چه زمینهای آینده شد.) این سازمان در حال حاضر شده است در تیررس فصل گذشته برای امضای مسکن روبرتو اسونا پس از او را متهم به خشونت خانگی است. در حال حاضر هوستون بدون شک ورزش برتر تبه کار.

نظیر به نظیر. و این نه فقط در میان طرفداران: یک به یک همکار بازیکنان ضربه خود را در زمینه همکاران و خوب نیست. Atlanta Braves outfielder نیک Blackburn پیشنهاد گناه بازیکنان نیاز به “ضرب و شتم” برای “messing با مردم از مشاغل” در حالی که سه بار MVP مایک ماهی قزل آلا از لس آنجلس فرشتگان نیز ناودان عدم مجازات است. سابق تورنتو بلو جیز پارچ مایک Bolsinger است و حتی انجام کاری در مورد آن شکایت Astros به اتهام سرقت او از آینده بالقوه: او ضربه را به افراد زیر سن قانونی و هرگز pro دوباره پس از یک تحقیر اوت سال 2017 از دست دادن به Astros. و نه نقد محدود شده است به بیس بال: دیروز, NBA, آیکون, LeBron James در زمان به توییتر به اصرار مانفرد به “حل این مشکل به خاطر ورزش!”

World Series - Houston Astros v Los Angeles Dodgers - Game Two

چه در حال حاضر ؟ هنوز معلوم نیست که آیا هر کس دیگری را در چه MLB خود خواستار “بازیکن محور” ، چرا که مانفرد اعطا ایمنی برای هر کسی که مایل به صحبت با لیگ محققان. بنابراین بیشتر خواهد شد و عدالت تنها در فرم beanballs هدف در مورد’ سران و دونده کشویی cleats-تا به پایه دوم? نه لزوما. تحلیلگران پیشنهاد کرده اند انواع مجازات ها از جمله خانه هیچ حذفی, بازی بعدی سه فصل و یا حتی خودداری postseason پاداش به همه اعضای 2017 تیم ملی. مطمئن اتحادیه بازیکنان ممکن است بالا بردن بوی بد اما یک توده مهم از خشم ممکن است ترک لیگ با چند گزینه های دیگر.

آنچه را بخوانید

MLB کمیسر می داند Astros, فریب داد, رسوایی را نابود کرده است بیس بال اعتبارتوسط Dylan هرناندز در لس آنجلس تایمز

“اگر داستان روز نیست قبلا گزارش نشده عنصر چگونه آستروس تداوم تقلب خود را, آن را در مورد آنچه برجسته بازیکن تا به حال به می گویند در مورد بیس بال نسخه جدید انگلستان میهن پرستان.”

به عنوان LeBron James ریپ MLB روشن است Astros رسوایی همه بد نیست تبلیغاتتوسط گیب Lacques در ایالات متحده آمریکا امروز

“این نمی شد اعمال جنایی, اما پوچ با استفاده از تقلب یک بازی است که عملا ادعا می کند که عمل به عنوان یک حق. هر چند بسیاری از ما بیزار به اعتراف به آن وجود دارد relatability به این رسوایی که طنین انداز است.”

چه به تماشای

آستروس در حال تظاهر آنها نمی تقلب و باید خجالت

“این تیم نمی مراقبت از آنچه شما فکر می کنم.”

سازمان دیده بان ESPN در یوتیوب:

آستروس ثبت نام-سرقت آخرین رسوایی در بیس بال. آن را به دور از اول.

“آن melds هر دو تکنولوژی بالا … و واقعا خام فن آوری است.”

سازمان دیده بان در واشنگتن پست در یوتیوب:

چه می گویند در WATERCOOLER

دنیای فریبکار. تکنولوژی نه تنها استفاده می شود به جلو; آن را نیز تبدیل به یک سلاح در برابر تقلب در ورزش های مختلف. در بین المللی کریکت به عنوان مثال تصمیم گیری در سیستم بررسی (DRS) است که با اتکا به حداقل رساندن احتمال ضربه فریب داوری در زمانی که او در واقع ، در ضمن فوتبال به تازگی شاهد معرفی “اندام-ردیابی” فن آوری برای اطمینان از بازیکنان نیست offsides و بررسی ویدئویی برای گرفتن قرمز-کارت-خور خشونت که ورقه های گذشته ب’ چشم غیر مسلح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>