ویژه جلسه: چه اتفاقی می افتد اگر داشتن COVID-19 نمی کند شما را به ایمنی ؟

چرا شما باید مراقبت از

حتی به عنوان برخی از کشورها آماده “ایمنی گذرنامه” روشن نیست پس از عفونت حفاظت است که همه آن را خورده بود.

این یک OZY ویژه جلسه تمدید ریاست جمهوری روزانه مختصر. ویژه جلسه به شما می گوید آنچه شما نیاز به دانستن در مورد یک مسئله مهم فردی و یا داستان است که در حال ساخت خبر داد. هر یک خدمت جالب گزیده ای از حقایق و نظرات و عکس ها و ویدئوها به منظور گرفتن شما و خرک شما جلوتر است.

آنچه که در

چه اتفاقی می افتد ؟ هر کس می خواهد برخی از حفاظت از COVID-19 و راه را برای بازگشایی اقتصاد در نگاه اول ایده ایمنی به این بیماری به نظر می رسد به ارائه هر دو. مقاومت — که مردم توسعه به بسیاری از بیماری ها پس از آنها — به آن معنا نسبتا رویین تن جمعیت مسلح بودن با اسناد لقب “ایمنی گذرنامه.” کسانی که با آنها می تواند شروع به کار و خرید در یک نسبتا عادی راه طولانی قبل از واکسن می رسد. اما آن را نه در همه روشن است که چنین ایمنی به دنبال یک عفونت کروناویروس و عجله به این نتیجه گیری می تواند خطرناک باشد.

TOPSHOT-SPAIN-HEALTH-VIRUS-PANDEMIC-ECONOMY

چرا این مهم است ؟ این مصونیت اسناد و مدارک می تواند تا پایان تخم ریزی تازه بحران بهداشتی, در حالی که عمیق تر شدن نابرابری. علمی مقامات مانند این که می گویند هیچ مدرکی وجود ندارد که که شما سیستم ایمنی بدن به coronavirus هنگامی که شما آلوده شده است. با توجه به عدم دقت برخی از آنتی بادی آزمون, وعده های دروغین ایمنی می تواند بی درنگ مردم با گواهینامه را به خطرات آنها باید نیست. و اگر آنها را انتخاب کنید تا این ویروس دوباره آنها می تواند به سرعت در حال گسترش آن به دیگران که به اشتباه احساس امنیت در حضور کسانی که ام پاک شده است. در همان زمان, ایمنی گذرنامه به پیشنهاد انگلیس و شیلی را تهدید می کند برای ایجاد یک مجموعه جدید از دارا و ندار — از کسانی که قادر به کار و ارائه برای خانواده خود را از طریق به کسانی که خود را نجس. که ممکن است ایجاد انگیزه برای مردم به عمد آلوده و یا اسناد جعلی.

چگونه به فکر می کنم در مورد آن

قدرت دانش است. در حالی که ایده ایمنی جذاب — Dr. Anthony Fauci, ایالات متحده, بیماری های عفونی گورو با احتیاط گفت: در ماه گذشته است که چنین آزمایش “ممکن است شایستگی” — حتی دولت هایی که در ابتدا بیشتر gung-ho در مورد وعده خود را پس از عقب کشیده. مقامات شیلی می گویند که پزشکی تخلیه گواهی آنها به طرح موضوع به COVID-19 بازماندگان لزوما اثبات دارندگان سیستم ایمنی بدن به ویروس. انگلستان, در ضمن تا به حال به جلو و عقب در آن ایمنی گواهی طرح که آزمون آن را خریداری اثبات غیر قابل اعتماد است. اما بهتر است آنتی بادی آزمایش — مانند روشه نمایش به تازگی تایید شده توسط FDA قرار می تواند دولت ها در یک اتصال: گرفتن مردم به کار ارزش ریسک اعتماد به طور بالقوه غیر قابل اعتماد ایمنی ادعا می کند ؟

White House Coronavirus Task Force Holds Daily Briefing At The White House

آیا هیچ حزب. در اواخر ماه مارس the Federalist منتشر سرمقاله اندرز جوان و سالم مردم به عمد خود آلوده با این ویروس برای ایجاد آنچه آن را به نام گله ایمنی. این یک ایده بد برای بسیاری از دلایل نه به خاطر جوان و سالم مردم در حال کشته شدن توسط COVID-19 بیش از حد و کارشناسان بهداشت عمومی نام آن را در زمان. اما نگرانی معطل که گواهی ایمنی می تواند تشویق عصر جدید “مرغان احزاب” — که در آن مردم را به عمد در معرض خود را به ویروس ها به امید ایمنی ساختمان در برابر سرخک ، آبله مرغان و بیماری های دیگر. واشنگتن مقامات دولتی بدحجابی مردم در این هفته برای آنچه که گفته شد چنین گردهمایی های ایجاد شده برای مردم را به گرفتن coronavirus هر چند آنها بعد از رفت و برگشت که مشخصه.

چگونه بسیاری از COVIDs? در حالی که اخیر ویروسی مطالعه نشان داد که وجود دارد حداقل یکی از مهم سویه جدید از COVID-19 دانشمندان می گویند آن را در همه روشن است که در این مورد — و در حالی که مانند تمام ویروس ها, این یک جهش ژنتیکی این بدان معنا نیست که آن را ایجاد کل گونه های مختلف است که نیاز به واکسن جدید مانند آنفولانزا می کند. هنوز هم برخی از دیدن یک آینده که در آن به جای توسعه ایمنی به این coronavirus ما مبارزه با یک نسخه جدید از این نبرد هر سال (دوباره به عنوان ما با آنفولانزا).

Anti-vax افزایش دهد. علم هنوز نشده تعیین چه مدت COVID-19 مصونیت طول می کشد و یا اگر آن را به اندازه کافی قوی برای ایجاد یک تفاوت. آن ممکن است که یک واکسن (هنوز ماه ها یا حتی سال های دور) تنها پاسخ قطعی. اما با دادن یک مهر تایید به گذشته عفونت به عنوان یک مسیر جایگزین برای ایمنی — است که آنچه ایمنی گواهینامه را انجام دهد — دولت خطر ابتلا به روایت ضد واکسن حرکات است که اصرار دارند واکسن لازم نیست به خودتان محافظت در برابر بیماری. که می تواند مجموعه صحنه را برای بهداشت عمومی کابوس حتی یک بار واکسن در دسترس است.

آنچه را بخوانید

چه COVID-19 تست آنتی بادی می تواند و نمی تواند بگوید که مابا استیسی McKenna علمی در آمریکا

“بالاتر از واقعیت از COVID-19 را گسترش می تواند منجر به اهمیت جلوه از مرگ و میر و بستری شدن نرخ — یا بیش از حد اعتماد به نفس در مورد گله ایمنی است.”

مردم باید بدون Coronavirus آنتی بادی دوم-کلاس شهروندان ؟ توسط Kenneth Roth و آنی اسپارو در نیویورک تایمز

“آن را بیش از حد آسان به تصور آنتی بادی آزمون تبدیل شدن به یک شکل جدید از تبعیض: کارفرمایان ممکن است اصرار بر آنتی بادی گواهی به سادگی برای به حداقل رساندن غیبت و یا هزینه های پزشکی در میان خود کارگران; کارکنان ممکن است پیدا کردن آن را آسان تر به کار با همکاران که آنتی بادی گواهی به جای ادامه با ماسک صورت و اجتماعی فاصله.”

چه به تماشای

به روز رسانی در COVID-19 ایمنی با Arturo Casadevall

“Coronavirus است … قادر به نسبتا سريع و جهش است در همان لیگ به HIV و یا آنفلوانزا است.”

سازمان دیده بان در Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health کانال یوتیوب:

درک ایمنی نقش در بیماری همه گیر کوروناویروس

“نگرانی بزرگ ما این است: ما می توانیم این عفونت ویروسی دوباره ؟ و پاسخ این است که ما به سادگی نمی دانم.”

تماشا در رادیو فردا در یوتیوب:

چه می گویند در WATERCOOLER

چه کسی بود که نقاب مرد ؟ کنتاکی ایالت رند پل تنها عضو مجلس تا کنون به آزمایش مثبت برای COVID-19. او همچنین یک پزشک, و حاضر به پوشیدن ماسک گفتن در جمع خبرنگاران گفت: “من باید ایمنی” — اما مگر او دسترسی به اطلاعات بقیه جهان است که هنوز وجود ندارد او می دانم که.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im