ویژه جلسه: جدید صلیب سرخ: از اپل به راهنمایی

چرا شما باید مراقبت از

چرا که آنها منابع — اما آنها خواهد شد ؟

این یک OZY ویژه جلسه تمدید ریاست جمهوری روزانه مختصر. ویژه جلسه به شما می گوید آنچه شما نیاز به دانستن در مورد یک مسئله مهم فردی و یا داستان است که در حال ساخت خبر داد. هر یک خدمت جالب گزیده ای از حقایق و نظرات و عکس ها و ویدئوها به منظور گرفتن شما و خرک شما جلوتر است.

آنچه که در

چه اتفاقی می افتد ؟ اواخر هفته گذشته اپل و گوگل اعلام کرد که در حال teaming تا برای توسعه تماس با ما-نرم افزار ردیابی برای کمک به مبارزه با کروناویروس. روز قبل از آن توییتر جک دورسی بنیانگذار متعهد $1 میلیارد دلار از شخصی خود را به انجام همان. Facebook برای آن شده است مقابله با اطلاعات غلط سریع تر از همیشه. چینی و غول های Alibaba و Huawei در حال تبادل نظر در با موسسه خیریه تلاش. تکنولوژی غول — به طور معمول اهداف گسترده انتقاد و حتی دولت پروب — پله در برای کمک به کسانی که در همان دولت به عنوان آنها مبارزه میان مرگبار بیماری همه گیر.

چرا این مهم است ؟ پس از تسلط عناوین جهانی در مورد شیوه های ضد رقابتی و حفظ حریم خصوصی نقض این بازیکنان بزرگ گردانیدن به اندازه کافی مالی و لجستیکی مرد قدرت به اعتصاب یک ضربه جدی در برابر COVID-19. اما همانطور که جامعه به تدریج به حالت عادی برمی گرداند یک سوال کلیدی را بوجود می آیند: آن کمک خواهد کرد که آنها را به نفع خود به افکار عمومی?

Chrome Hearts X Jordan Barrett Host Cocktail Party

چگونه به فکر می کنم در مورد آن

زمان بندی کامل. همه گیر رخ داد فقط به عنوان ایالات متحده تحقیقات ضد تراست در برابر اپل, آمازون, Facebook و Google بودند جمع آوری بخار. مطمئن خرد کردن رقبا و جعل یک سیستم “نظارت سرمایهداری” است ناپسند در توسعه دموکراسی. اما به نظر می رسد کسانی که مجموعه مهارت های مفید در مبارزه در سراسر جهان شیوع ویروسی. نگاهی به داده های کاربر به عنوان مثال: به طور معمول جمع آوری شده به هدف قرار دادن تبلیغات خود را در حال حاضر هدایت تلاش های Facebook و گوگل به نقشه از این بیماری را الگوهای جنبش. در ضمن میلیارد دلار کمک های مالی مانند دورسی را — و یا تحویل صدها نفر از هزاران نفر از کیت های آزمایش و ماسک در سراسر جهان توسط جک ما بنیانگذار چینی تجارت الکترونیکی کرگدن Alibaba — نیاز به این نوع از پول نقد موجود در برخی دیگر از صنایع است. هواوی نیز اهدا میلیون ها نفر از ماسک هر چند برخی از کشورهای دریافت کننده را تکذیب کرده اند که شما نوسان نظر خود را از مخابرات غول متهم به جاسوسی شرکت های بزرگ.

در حال حاضر استخدام. نوآوری و خیریه کنار فناوری بزرگ نیز مبادرت به استخدام دیوانگی در یک زمان بقیه اقتصاد ریختن شغل توسط میلیون ها نفر. آمازون به استخدام 100,000 جدید کارگران پس از ماه گذشته در حالی که یکی دیگر از 75 ، 000 شغل جدید باز هستند تا به زودی به عنوان تقاضا برای تجارت آنلاین موج به دلیل بیماری همه گیر. Hunkering پایین در مبارزه با اطلاعات غلط Facebook است گرفتن حرفه ای بسیار ماهر و منابع درون اپل نشان می دهد آن را به زودی انجام همان. گرفته شده با هم استخدام می گویند آن را “بزرگ” برای غول تکنولوژی و به طور بالقوه برای هر کسی که از خواب فرود یک کار وجود دارد. اما آن را بسیار کمتر مورد برای کوچکتر راه اندازی بدون جیب عمیق که در حال حاضر در تلاش برای شناور ماندن به عنوان رقبای خود را رشد و حتی قوی تر.

New York Hospitals Prepare For Patient Surge

ببخش نکنید. دیگران با احتیاط در مورد دادن تکنولوژی غول های بیش از حد راه گریز. زمانی که این بیماری همه گیر عبور می کند آنها می گویند همان مسائل شخصی و حریم خصوصی و فرهنگ سازمانی به نام فقط دو باقی خواهد ماند به عنوان مربوط به همیشه است. “آن را نمی کند, لغو مشکلات آنها را قبل از” جانباز روزنامه نگار تکنولوژی Kara Swisher نیویورک تایمز گفت. در واقع برخی معتقدند دولت ها ممکن است در صورت فشار بیشتر به تنظیم این شرکت های عظیم به عنوان صرفا به عنوان آنها آب و برق دیگر مانند برق و آب پس از این که چگونه مهم آنها تبدیل شده ایم در طول این بحران است. فقط چند ماه پیش 7 در 10 مردم می خواستند دولت برای تنظیم بزرگ تکنولوژی با توجه به جهانی عفو بین الملل نظرسنجی. بسته به چه مقدار است که تغییر در هفته های اخیر ایالات متحده دادستان کل ویلیام Barr ممکن است یک خبر خوب برای آنها: در ماه گذشته او گفت که او امیدوار است او آژانس ضد تراست پروب میوه توسط “اوایل تابستان است.”

آنچه را بخوانید

بزرگ فناوری COVID-19 فرصتتوسط اکونومیست

“بهترین دفاع این است که به پیشنهاد یک قرارداد جدید به شهروندان جهان است.”

کره جنوبی نیست این مدل ما باید در برابر این ویروستوسط Charu سودان Kasturi در OZY

“جنگ علیه دشمن نهان … ارائه می دهد مشروعیت به سرزده نظارت است که در زمان های دیگر ممکن است جرقه گسترده انتقاد.”

چه به تماشای

سابق مدیر عامل توییتر Dick Costolo در فناوری Coronavirus پاسخ

“من فقط زده شده است توسط هر دو اندازه و دامنه راه tech رهبری حفاری در.”

تماشای CNBC در یوتیوب:


چگونه است Coronavirus بهره شرکت های فن آوری?

“این خبر بد است در حال حاضر برای رقبا که می خواستم به سعی کنید متفاوت خواهد بود.”

سازمان دیده بان الجزیره انگلیسی در یوتیوب:

چه می گویند در WATERCOOLER

در اتر. با وجود تلاش های توییتر برای مبارزه با کروناویروس مرتبط با اطلاعات غلط یک گزارش منتشر شده توسط دانشگاه آکسفورد محققان هفته گذشته نشان داد که بیش از نیمی از محتوای آن را افشا و خنثی شده است با واقعیت-چکرز باقی می ماند آنلاین پست بدون اینکه مشخص شده که نادرست است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>