ویژه جلسه: Coronavirus واکسن می تواند افزایش یا از بین بردن ضد Vax جنبش

چرا شما باید مراقبت از

ضد vaxxers در حال صف آرایی در برابر آینده coronavirus واکسن اما آن می تواند خود را به آتش کشیدند.

این یک OZY ویژه جلسه تمدید ریاست جمهوری روزانه مختصر. ویژه جلسه به شما می گوید آنچه شما نیاز به دانستن در مورد یک مسئله مهم فردی و یا داستان است که در حال ساخت خبر داد. هر یک خدمت جالب گزیده ای از حقایق و نظرات و عکس ها و ویدئوها به منظور گرفتن شما و خرک شما جلوتر است.

آنچه که در

چه اتفاقی می افتد ؟ به عنوان coronavirus با شدت گرفتن بیماری همه گیر در سراسر جهان بسیاری از آنها به شدت امیدوار برای یک واکسن در زمان ثبت. حداقل 76 بالقوه واکسن در حال توسعه با پیشرفته ترین تیم های تحقیقاتی گفت: عکس را می توان به عنوان به زودی به عنوان ماه سپتامبر به مراتب سریع تر از هر واکسن تا به حال شده است قبل از. اما نه همه را خوشحال در مورد آن: ضد واکسن جنبش که در حال رشد است برای چند سال گذشته ممکن است در مواجهه با یک بحران وجودی که مردم رها کردن حرکت — یا بشکند حتی نزدیک به آن است.

Samoan Measles Deaths Reach 70

چرا این مهم است ؟ وجود دارد برخی از شواهد که COVID-19 می تواند ضد vaxxers به ترک نظرات خود را. لندن واکسن اعتماد به نفس پروژه به تازگی دریافتند که در حالی که 33 درصد از مردم در فرانسه شناخته شده به کشور است که تأملی واکسن ترین — می گویند که آنها فکر نمی کنم واکسن بی خطر هستند و فقط 18 درصد خواهد رد COVID-19 ایمن سازی. آن را نیز یافت که به درک درستی از coronavirus رشد می کند مردم بیشتر به احتمال زیاد به یک واکسن. هنوز ویروس به پرورش بسیاری از تئوری های توطئه و برخی نگران هستند که با عجله به تلقیح در برابر coronavirus می تواند منجر به برش گوشه که تقویت ضد vaxxers شواهد رایگان ادعا می کند.

چگونه به فکر می کنم در مورد آن

فضای شخصی. ایالات متحده واکسن سقوط به سه دسته: داوطلبانه (مانند آنفولانزا که تنها 45 درصد از آمریکایی ها رو تلقيح در سال 2019); اجباری مثل MMR واکسیناسیون کودکان باید به مدرسه بروند و اجباری است که چه اتفاقی می افتد زمانی که کسی حاضر به دریافت اجباری واکسن و تلقی این است که تهدیدی برای بهداشت عمومی است. ضد vaxxers مخالف مداخله دولت می گویند که آنها نگران هستید که coronavirus واکسن را از سقوط به دسته سوم — هر چند پزشکان می گویند نگرانی در مورد عرضه واقع مردم متوسط به احتمال زیاد خواهد شد در رقابت برای دریافت واکسن به جای تقلا دور از آن. هنوز هم برخی از ضد واکسن مرگ-hards اصرار coronavirus نیست که جدی (با وجود این واقعیت است که آن را در حال حاضر به کشته شدن آمریکایی ها بیشتر از جنگ ویتنام) و آنها ترجیح می دهند این بیماری به واکسن.

Washington Covid-19

کمک و یا صدمه دیده است. ضد واکسن حرکات را به دست آورد زمین در سال های اخیر — یک نظرسنجی گالوپ در ماه ژانویه در بر داشت فقط 84 درصد از آمریکایی ها در حال حاضر می گویند این بسیار مهم است که کودکان واکسینه کردن 10 درصد از سال 2001. نفوذ برخی از دستفروشان از آشغال علم کمک کرده اند که همراه و مشاهیر مانند M. I. A. و نواک جوکوویچ باید گفت که آنها می خواهم یک coronavirus واکسن. در ضمن حواس پرت تئوری توطئه معتقد است که بیل گیتس حمایت از توسعه یک واکسن تا او را بهانه کرده و به ریزتراشه مردم است. اما واقعیت واقعی همه گیر برخی از دانشمندان امید درایو می تواند خانه را به شک و تردید پدر و مادر اهمیت واکسن و کمک به درایو کسانی که واکسن اعتماد به نفس اعداد تا دوباره به تقویت گله ایمنی.

حرکت بیش از حد سریع است. یک راننده anti-vax احساسات در چین شده است فرسایش اعتماد در شرکت های دارویی مانند یک در سال 2018 بود که برای جریمه جعل داده است. در سال 2016 جعلی واکسن رسوایی اندونزی را لرزاند. برخی نگران هستند که با سرعت در آن labs در حال تلاش برای تولید یک COVID-19 شات در واقع می تواند به تقویت ضد vax جنبش اگر واکسن ثابت می شود بسیار موثر و یا اگر آن عوارض جانبی ناخوشایند. و با کروناویروس به طور فزاینده ای تبدیل شدن به یک فوتبال سیاسی ایران — لیبرال ها به مراتب بیشتر احتمال دارد به شدت نگران ویروس به گفته های اخیر Axios نظرسنجی — هر سکسکه با واکسن می تواند همچنین تقویت مذهبی محافظه کار views مخالف به آنها در نقاط مختلف جهان است.

آنچه را بخوانید

چگونه شکار برای یک Coronavirus واکسن می تواند به طرز وحشیانه ای اشتباه توسط راشل M. Cohen روزانه وحش

“اگر یک واکسن منتشر شده است که کار نمی کند و یا بازده عوارض جانبی خطرناک — به خصوص در چهره تاریخی همه گیر — از آن می تواند در توانمند سازی ضد واکسن فعالان و کاهش پشتیبانی برای دیگر دیرینه واکسن است که باید از طریق دقیق و جامع تست.”

چگونه ضد واکسن جامعه است که در پاسخ به COVID-19 توسط کاترین Gammon در Undark مجله

“به ضد واکسن در جهان امروز می گوید [استاد حقوق Dorit] Reiss شما باید برای عضویت در برخی از تئوری های توطئه چرا که داده ها در طرف دیگر.”

چه به تماشای

نواک جوکوویچ در برابر اجباری Coronavirus واکسیناسیون

“من نمی خواهم به کسی مجبور به گرفتن یک واکسن به منظور قادر به سفر.”

سازمان دیده بان مهر در یوتیوب:

که انتقاد ‘نژادپرستانه’ خواستار آفریقا به واکسن تست زمین

“آفریقا نمی تواند و نمی خواهد در یک تست زمینی برای هر واکسن. … این خماری از یک ذهنیت استعماری است متوقف شود.”

سازمان دیده بان در France24 در یوتیوب:

چه می گویند در WATERCOOLER

Coronaception. گسترده دروغ فراتر از ضد واکسن تبلیغات. بر اساس یک نظرسنجی انجام شده توسط دموکراسی صندوق + UCLA Nationscape پروژه در اوایل ماه آوریل 29 درصد از آمریکایی ها معتقدند که احتمالا یا قطعا در حال حاضر یک واکسن برای COVID-19 و آن را فقط در حال نکردن با دولت است. یکی دیگر از 32 درصد می گویند همان مورد یک درمان برای این بیماری است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>