ویژه جلسه: چگونه COVID-19 کمک به رهبران محلی درخشش

چرا شما باید مراقبت از

چرا که کشورها نه تنها حکومت از سرمایه است.

این یک OZY ویژه جلسه تمدید ریاست جمهوری روزانه مختصر. ویژه جلسه به شما می گوید آنچه شما نیاز به دانستن در مورد یک مسئله مهم فردی و یا داستان است که در حال ساخت خبر داد. هر یک خدمت جالب گزیده ای از حقایق و نظرات و عکس ها و ویدئوها به منظور گرفتن شما و خرک شما جلوتر است.

آنچه که در

چه اتفاقی می افتد ؟ برای هفته ها در حال حاضر coronavirus همه گیر شده دامن زده و تنش در ایالات متحده بین کاخ سفید و فرمانداران از چپ به اجرا متحده در غیاب فدرال جهت. اما امریکا تنها نیست: در سراسر جهان رهبران منطقه ای پله تا برای به دست گرفتن ابتکار عمل از دولت مرکزی آنها باور نمی کشیدن وزن خود را, و یا حتی بدتر در مبارزه با شیوع بیماری است.

Nurses Protest At UCI Medical Center In CA About Lack Of Personal Protective Gear

چرا این مهم است ؟ این بحران-عصر پویایی می تواند شکل رابطه بین ایالت ها و دولت مرکزی برای سال آمده است. و در حالی که رهبران ملی از آمریکا به برزیل به پاکستان کشف و ضبط کرده اند جهانی به ویژه در سال های اخیر رهبران محلی در حال حاضر ممکن است آنهایی که در جمع با ارزش ترین تجربه عملی — و توجه ملی است که می تواند سوخت خود را در مشاغل سیاسی.

چگونه به فکر می کنم در مورد آن

همه سیاست محلی است. در حال حاضر رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو نام خانواده. آن را فقط به خود بدون B. S. جلسات: او همچنین پیدا کردن راه هایی برای مدیریت بحران در منابع گرسنگی دولت است که با سنجش زمان 132,000, عفونت, در حالی که همچنین با دست زدن به یک بارها equivocating جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. خود را جمهوری خواه آمریکا در اوهایو مایک DeWine دیگری است standout داشتن چراغ راه در لغو اجتماعات بزرگ — از جمله خاموش کردن یک رویداد بزرگ قبل از خود دولت بود و حتی ثبت نام تنها یک مورد. هم کارشناسان می گویند این می تواند تمرکز و توجه عمومی در فرمانداران به عنوان محلی مشکل حل پس از سال ها از نزدیک پتو پوشش ملی و سیاست است.

مقاومت فعال. در حالی که تهمت چرخش به عقب و جلو در مقابله با تهدید ناشی از coronavirus برزیل بحث برانگیز رئیس جمهور شده است سازگار آشکارا در کمرنگ جلوه دادن آن است. با اشاره به این یک بار به عنوان “کمی آنفولانزا” پوپولیستی firebrand Jair Bolsonaro است اصرار شهروندان خود را برای بازگشت به کار. اما برزیل فرمانداران — اما سه کشور 27 رهبران منطقه ای در واقعیت ندارد و با داشتن آن: آنها با هم متحد شده و علیه دولت او سفارش خود را مستندات و بسیج منابع در هر راه آنها می تواند. “او قرار است ما در یک غیر ممکن است موقعیت” سن پائولو رژیم صهیونیستی است. João Doria گفت: زمان و اضافه کرد که فرمانداران “هرگز به عنوان متحد است.” در حال حاضر با Bolsonaro رو به رشد خواستار استیضاح این بدترین زمان ممکن برای رهبر برای جدا شود.

Inauguration Of The Defense Police Station And The Women's Reference Center In Franca, Brazil

چکمه بر روی زمین است. اگر چه او را توقیف مدارس و متوقف بین المللی,سفر نخست وزیر پاکستان عمران خان بوده است با احتیاط از به طور کامل تعطیل کشور خود. روحانیون سراسر کشور قدرتمند به اندازه کافی به نیاز به مماشات از خان رفته اند و حتی بیشتر با گستاخی ايميل تماس برای محدود کردن نماز تجمعات. اما در پاکستان هم استانی رهبران پله تا با برخی از مسلح کمک. نظامی است پا به اجرای مستندات اعلام شده توسط دولت های محلی راه اندازی ایستگاه های بازرسی و متلاشیکننده تا جمعیت زیادی.

برنامه های آینده. لحظات بحران اغلب به کمک رهبران محلی بدرخشد. در نظر بگیرید به عنوان مثال چگونه 9/11 حملات رو پس از آن-شهردار نیویورک رودی جولیانی به شهرت ملی رسید. وجود دارد که مشابه دست انداز در پی ویرانگر زلزله گجرات در سال 2001 هنگامی که زمان نارندرا نخست وزیر هند شد و سپس منطقه ای و رئیس دولت است. همان روایت به خوبی ممکن است بازی را به عنوان coronavirus ماهواره: در ایالات متحده در حال حاضر وجود دارد مقدار زیادی از وزوز در مورد کومو شات به عنوان ریاست جمهوری مدعی. و در پاکستان که در آن نظامی است که به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان قدرت واقعی در پشت تاج و تخت خود را حمایت می تواند تقویت رهبران محلی رویای بزرگتر نقش.

آنچه را بخوانید

کمی شناخته شده دموکراتیک و فرماندار در حال شکستن در کنتاکیتوسط رایان گریم در رهگیری

“[Andy] Beshear شد یکی از اولین فرمانداران در کشور برای درمان بیماری همه گیر کوروناویروس با جدیت آن را سزاوار است.”

Coronavirus بحران باعث می شود آن را روشن است که فراخوانی عکس در پاکستان —نظامی البته با عایشه Siddiqa در چاپ

“خان ثابت شده قادر به افزایش به مناسبت است که منتقدان بر این باورند نشان می دهد سیاسی و فکری محدودیت.”

چه به تماشای

فرماندار اندرو کومو و برادر کریس صحبت Coronavirus

“من هرگز دیده می شود شما کار سخت تر از حال حاضر است.”

تماشا در رادیو فردا در یوتیوب:

COVID-19: برزیل Bolsonaro قرار دادن زندگی در معرض خطر’

“آنچه که من در حفظ و درخواست خودم است: ‘او باید پاسخگو?'”

سازمان دیده بان الجزیره انگلیسی در یوتیوب:

چه می گویند در WATERCOOLER

پیوستن به حزب. در کشورهای با سیستم پارلمانی مانند لبنان coronavirus بحران نیز ارائه شده نخست فرصت برای احزاب سیاسی برای اثبات فطرت خود را. مطمئن مبارز نیروگاه حزب الله برخوردار سهم از منابع در بسته های پول در کشور — اما بسیاری از گروه های دیگر در سراسر لبنان متنوع سیاسی و مذهبی طیف رهبری خود کمک ابتکارات به کاری به نفع با شهروندان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>