ویژه جلسه: چگونه Coronavirus کشتن جهانی شدن

این یک OZY ویژه جلسه تمدید ریاست جمهوری روزانه مختصر. ویژه جلسه به شما می گوید آنچه شما نیاز به دانستن در مورد یک مسئله مهم فردی و یا داستان است که در حال ساخت خبر داد. هر یک خدمت جالب گزیده ای از حقایق و نظرات و عکس ها و ویدئوها به منظور گرفتن شما و خرک شما جلوتر است.

آنچه که در

چه اتفاقی می افتد ؟ با بیش از 83,000 موارد در سراسر نزدیک به 60 کشور اکثریت قریب به اتفاق هنوز در چین coronavirus به نظر می رسد غیر قابل توقف. طی هفته گذشته آن را roiled بازارهای جهانی هم زده و ترس در سه قاره مورد اینکه آیا مقامات محلی به درستی آماده برای شیوع سازمان بهداشت جهانی در حال حاضر می گوید: “به همه گیر بالقوه است.” بیش از 2800 نفر در چین کشته شده اند.

Former passengers of the Diamond Princess cruise ship board

چرا این مهم است ؟ مقامات در پاسخ به در از راه های مختلفی از بستن مدارس و quarantining کشتی به لغو حوادث و مسدود کردن مسافران از ویروس-آمار کشور است. اما با سازمان ملل با تمرکز بر منافع خود وجود دارد به نظر می رسد کمی اجماع جهانی در مورد چگونگی مقابله با شیوع بیماری است. بدتر هنوز ؟ این جرقه شوم انگیزه در برخی از مکان های سوخت رسانی تبعیض و بیگانه ستیزی. بالا مقامات بهداشتی می گویند جهانی هماهنگی است که در حال حاضر مهم تر از همیشه — توصیه های جهان به نظر نمی رسد به غذای.

چگونه به فکر می کنم در مورد آن

دور و گسترده. دیگر فقط چین مشکل coronavirus آمار کره جنوبی و ایتالیا و ایران با نیروی خاص در روزهای اخیر — که در آن حدود 2,300, 650 و 400 موارد تأييد شده بود. آن را حتی رسیده به رده های بالای قدرت: ایران معاون رئیس جمهور معصومه ابتکار این کشور هفتم رسمی برای تست مثبت برای coronavirus در حالی که رئیس جمهور مغولستان Khaltmaagiin Battulga قرنطینه شده و پس از بازگشت از یک سفر رسمی به چین است. برخی در ضمن میخواستم بدونم که آیا بازی های المپیک تابستانی در توکیو خواهد قربانی به شیوع (هر چند برگزارکنندگان آن می گویند هنوز در).

این اقتصاد احمقانه است. مطمئن گفت: یکی, ایتالیایی, رسمی “نیست وبا یا طاعون سیاه” — اما شیوع مالی جلوه های ویژه نگران کننده است. به عنوان جهانی زنجیره تامین در صورت سقوط بالقوه و هزینه های مصرف کننده اسلامپ به عنوان مردمی ماندن صفحه اصلی, سهام کشویی: بازارهای جهانی تجربه کرده اند خود را به بدترین هفته پس از بحران مالی 2008 و پاک کردن برخی از $5 تریلیون دلار ارزش بیش از گذشته هفته است. دیگر شگفت انگیز-شاخص های اقتصادی-شامل گزارش افزایش فروش خانگی مواد ضد عفونی کننده مانند Lysol و افزایش قیمت ماسک صورت.

SAUDI-HEALTH-VIRUS

هر یک برای خود. به عنوان ترس رشد در خاورمیانه بیش از ایران, منطقه ای coronavirus مرکز و ترکیه و پاکستان و عراق تمام بسته مرزهای خود را با جمهوری اسلامی است. در سراسر اتحادیه اروپا است که تا حد زیادی مبتنی بر حرکت آزاد مردم و کالا رو کر ملی فکر سیاستمداران تصرف در بحران به تماس برای کشور به انجام چیزی مشابه. کارشناسان می گویند که چنین حرکت کوچک انجام خواهد شد برای مبارزه با گسترش این بیماری است. در ضمن در coronavirus-رایگان اوکراین هفته گذشته عصبانی معترضان مخالف حرکت می کند به بازگشت و قرنطینه اوکراین تخلیه از ووهان در مرکز اوکراین است. و عربستان سعودی متوقف سفر به مسلمان مقدس مکه و مدینه.

گرد هم می آیند … در حال حاضر. اما چگونه می تواند جهان را پیوستن به نیروهای خود را برای جلوگیری از گسترش یابد ؟ برای یکی از کارشناسان می گویند کشورها باید در انتشار و به اشتراک گذاری داده های قابل اعتماد. این آسان نیست برای سنگین دست رژیم مانند کسانی که در چین و ایران که در آن دولت کنترل اطلاعات برای حفظ قدرت هنجار است. اما underreporting موارد و مرگ و میر می توانید دور-اعم و عواقب کشنده. گام دوم: توجه علمی مشاوره. اتحادیه اروپا, بهداشت و ایمنی مواد غذایی کمیسر اخیرا بر اهمیت تصمیم گیری “بر اساس ارزیابی ریسک و مشاوره علمی.” در ایالات متحده هر دو مرحله را برای آزمایش قرار داده و پس از آن پدید آمده است که کاخ سفید — در حال حاضر برای انتقاد از تناقض بالای مقامات بهداشتی — کنترل coronavirus-اطلاعات مربوط به بیشتر از نزدیک. اما اینکه آیا آن را بر اساس واقعیت و یا به سادگی با انگیزه های سیاسی باقی مانده است دیده می شود.

آنچه را بخوانید

ایتالیایی کلیساها رفتن به قرنطینهتوسط Alessandra Bocchi در وال استریت ژورنال

“اگر ایتالیا بهداشت عمومی چشم انداز مخاطره آمیز پس از آن وضعیت مالی.”

فرقه ها و محافظه کاران گسترش Coronavirus در کره جنوبیتوسط S. ناتان پارک در سیاست خارجی

“آلوده Shincheonji اعضای سپس گسترش coronavirus توسط های بسته کردن فضاهای امتناع به قرنطینه و پنهان کردن عضویت خود را.”

چه به تماشای

کشورها در سراسر جهان اقدامات احتیاطی را به عنوان Coronavirus گسترش می یابد

“در حالی که اکثر مردم در تعجب هستند رواقی [و] آرام نگرانی غیر قابل انکار است.”

سازمان دیده بان در شبکه خبری ABC در یوتیوب:

این است که ما چگونه می میرند ؟ Coronavirus ادامه داد:

“Coronavirus متنوع تر از اسکار — هر کس می شود یک فرصت است.”

سازمان دیده بان نمایش روزانه با Trevor Noah در یوتیوب:

چه می گویند در WATERCOOLER

تماشا و انتظار. در حال حاضر یک livestreaming hub چین ووهان جوانه زده است یک سری جدید از “خانه” واقعیت نشان می دهد که در آن افراد مشهور و مردم عادی به طور یکسان جریان فیلم از خود را در خانه و آواز و انجام چالش های مختلف و پخت و پز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im