ویژه جلسه: انتخابات تکنولوژی و آیووا شکست مفتضحانه

این یک OZY ویژه جلسه تمدید ریاست جمهوری روزانه مختصر. ویژه جلسه به شما می گوید آنچه شما نیاز به دانستن در مورد یک مسئله مهم فردی و یا داستان است که در حال ساخت خبر داد. هر یک خدمت جالب گزیده ای از حقایق و نظرات و عکس ها و ویدئوها به منظور گرفتن شما و خرک شما جلوتر است.

آنچه که در

چه اتفاقی افتاده است ؟ نتایج قسمی از آیووا هرج و مرج قفقاز نشان می دهد شهردار سابق پیت Buttigieg با باریک نماینده رهبری بیش بهداشت ، برنی ساندرز. اما لجستیکی گلایه اولین بار در کشور مسابقه برای نامزدی ریاست جمهوری را مشتعل طوفان: بحث در مورد حزب دموکرات فن آوری و همچنین قابلیت مدیریت بالا بردن سوالات جدی در مورد چگونه کشور را اداره کند نزدیک انتخابات در ماه نوامبر. و فراموش نکنید که به احتمال زیاد تلاش در نفوذ از خارج از کشور دشمنان. به عنوان OZY مقاله نویس سابق سازمان سیا و معاون جان مک لافلین می نویسد: امروز, آیووا, افتضاح در جهان نشان داد آمریکا نیست “کارآمد به خوبی سازمان یافته ابرقدرت است که بسیاری از عهده ما بود.”

Democrats Caucus In Iowa As The 2020 Presidential Nominating Process Begins

چرا این مهم است ؟ برخورد سیاست و تکنولوژی شده است تمرکز از OZY گزارش در سال 2020 مسابقه از ابتدا. در ماه سپتامبر ما برفلد تارا McGowan, “دموکرات ها’ خطرناک ترین استراتژیست دیجیتال” که در حال حاضر خودش را می یابد در مرکز انجمن بحث. او غیر انتفاعی مخفف birthed فناوری شرکت سایه ای که ایجاد شده معیوب برنامه که لگد کردن نتایج گزارش کابوس. در حال حاضر ماموریت خود را به تکنولوژی شکاف بین دموکرات ها و جمهوری خواهان و سیاسی تبدیل مشاوره برای همیشه — آینده تحت خیره کننده ویژه.

چگونه به فکر می کنم در مورد آن

در ماه نوامبر. خارجی بد بازیگران در حال حاضر لیس لغو احکام صادره ی خود در گزارش الکترونیکی مکانیسم در حالی که تئوری های توطئه سوخت توسط پیشرو جمهوری خواهان مانند بهداشت ، لیندزی گراهام — فراوانند که دموکرات ها bungled آیووا به پیچ بیش از Sanders. رد Sandernistas’ عدم پشتیبانی از هیلاری کلینتون به عنوان يک عامل در چرا وزیر سابق امور خارجه برنده نیست در سال 2016. در حالی که حزب دموکرات آیوا می گوید هیچ مدرکی وجود ندارد که از نفوذ با قفقاز هنوز هم وجود دارد مقدار انجام می شود برای تامین امنیت انتخابات مانند علیا گورویچ AI-سوخت کار به تماس از اطلاعات غلط. اما آشنا به نرم روش لزوما ترسناکترین: سیستم های حمل و نقل و زیرساخت های شهری می تواند weaponized در روز انتخابات اگر امریکا کار نمی کند سخت تر به آنها را امن.

هیچ بالابر. بنابراین آنچه در مورد نتایج واقعی? مطمئن شوید که همه از پنج نامزد — Buttigieg Sanders سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن سناتور. الیزابت وارن و بهداشت ، ctq — احتمالا رفتن به ضربه نیوهمپشایر به هر حال. اما در حال حاضر حتی پایین لایه نامزدها مانند کارآفرین اندرو یانگ در حال نشان دادن هیچ نشانه ای از ترک. جزئی بازده نشان می دهد بایدن تامین کمتر-از-الهام بخش چهارم اما بحث می تواند کمک به کاهش این شکست. در هر صورت Hawkeye دولت موفق به انجام آن تاسیس شده و هدف: به باد افشان زمینه از نامزدها.

2020 Democratic Presidential Candidate Senator Elizabeth Warren

مسابقه بعدی. آنچه اهمیت حتی بیشتر از آیووا 41 متعهد کنوانسیون نمایندگان بودند اورژانس روایت رسانه های رانندگی کمک های مالی و بر روی زمین انرژی در آینده متحده در تقویم. با همه که کاهش مخاطرات در حال حاضر حتی بالاتر در نیوهمپشایر که با استفاده از قدیمی مدرسه برگه کاغذ و اجرا می شود ساده و اولیه است. OZY منحصر به فرد پیش بینی پیش بینی مدل ساندرز قابل توجهی در لبه گرانیت دولت است.

پایان جاده است ؟ از سابق بالا اوباما استراتژیست دیوید Plouffe به هر wag در توییتر, توافق به سرعت پدید آمده که این نهایی رنگ باخته برداشت طولانی-صورتی آیووا قفقاز. برای حزب دموکرات که به خود می بالد که به عنوان یک پرچمدار در امریکا چند فرهنگی آینده به 92 درصد سفید مردم در انتخابات — به علاوه یک فرایند پیچیده و دشوار است که باعث می شود آن را سخت تر برای برخی از گروه های به حاشیه رانده شده به شرکت — نیست خوب نگاه کنید. بازی شیر یا خط در گزارش افتضاح و شما به احتمال زیاد شنیدن حتی صدای کر از منتقدان با هدف به شروع در جایی دیگر در زمان آینده. چگونه در مورد هاوایی در ماه فوریه ؟

دو حواس پرتی. مشکلات فنی و یا نه, روزهای پایانی, آیووا, مبارزه بودند خاموش توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح دادگاه در واشنگتن است. با وجود رقیب درگیر در تعامل تاکتیک از شهردار پیت اسنپ چت فیلتر برای اندرو یانگ اختلاف کانال های مشارکت مردم به طور کلی پایین تر از شکستن رکورد انتظار. و به عنوان نتایج dribbled از, اخبار چرخه در حال حاضر معطوف به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه که شامل بیشتر نمایشهایش از حد معمول از رادیو میزبان Rush Limbaugh تعجب مدال آزادی افتخار به بلندگو نانسی پلوسی demonstratively پاره کردن تهمت سخنرانی پس از او حاضر به لرزش دست او است. بعدی ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن انتظار تبرئه امروز در مجلس سنا.

آنچه را بخوانید

درس های آموخته شده از آیووا قفقاز و علائم خطر پیش روتوسط Pam Fessler در NPR

“گسترش دروغ, به ویژه در رسانه های اجتماعی دیده می شود به عنوان یکی از جدی ترین تهدیدات برای اعتماد به نفس عمومی در این سال انتخابات است.”

نیوهمشایر, برنده, آیووا, قفقاز, توسط اندرو کلاین در وال استریت ژورنال

“آیووا نشان می دهد که چرا آن را یک ایده خوب برای تکیه بر طرح های پیچیده است که هوشمندانه در تئوری بلکه به چالش کشیدن در عمل است. در مقابل نیوهمپشایر اولین-در-این-ملت وضعیت آسان است برای دفاع از دلیل اصلی آن سیستم است آسان به توضیح است.”

چه به تماشای

هرج و مرج پایان با هیچ برنده اعلام کرد به آیووا قفقاز

“آن را تعمیق گفتگو در مورد اعتبار, آیووا, قفقاز, آیووا, توانایی آنها را به انجام و به همین دلیل است که آن را برای اولین بار.”

سازمان دیده بان در CBS در یوتیوب:

با حزبی آیووا نتایج هنوز نامشخص دموکرات نگاه به نیوهمپشایر

“اجازه دهید شاد باشید و اجازه دهید سر به New Hampshire.”

سازمان دیده بان در واشنگتن پست در یوتیوب:

چه می گویند در WATERCOOLER

Schadenfreude Moines. آیووا جمهوری خواهان شانس فقط خوب خود را سویفت, نتایج داشتن caucused 97 درصد برای مغلوب ساختن پیشی جستن. آن را به عنوان روشن شد دموکرات ها به رهبری شد برای خارج شدن از ریل آنها خوشحال: محبوب ترین جناح راست توییتر شوخی های اخیر روز ؟ که این حزب می خواهد برای اجرای همه مراقبت های بهداشتی — و در عین حال آنها نمی توانند حتی اجرای یک جلسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>