ویژه جلسه: داستان دو Quarterbacks

این یک OZY ویژه جلسه تمدید ریاست جمهوری روزانه مختصر. ویژه جلسه به شما می گوید آنچه شما نیاز به دانستن در مورد یک مسئله مهم فردی و یا داستان است که در حال ساخت خبر داد. هر یک خدمت جالب گزیده ای از حقایق و نظرات و عکس ها و ویدئوها به منظور گرفتن شما و خرک شما جلوتر است.

آنچه که در

چه اتفاقی می افتد ؟ دربندی فصل برای هر دو تیم شهر کانزاس ستاد خواهد شد و در صورت خاموش در برابر San Francisco 49ers در سوپر باول LIV یکشنبه در میامی. در حالی که اشراف (مورد علاقه 1.5 امتیاز) ظاهر خواهد شد در این بازی برای اولین بار از سال 1970 the 49ers در حال ساخت پنجمین ظاهر — و گانینگ برای اولین پیروزی خود در 25 سال.

NFC Championship - Green Bay Packers v San Francisco 49ers

چرا این مهم است ؟ آن را فقط به قهرمانی ملی بر خط: هر تیم ورزشی منحصر به فرد با استعداد کارفرمایی که نشان دهنده دید مختلف برای همه موقعیت مهم است. روسای’ پاتریک Mahomes, 24 نشان می دهد که چگونه دو تهدید QBs به طور فزاینده ای در رواج در حالی که 49ers’ جیمی Garoppolo, 28 ثابت می کند که چرا دست ثابت قابل اعتماد (اگر نه دقیقا زرق و برق دار) سیستم پرتاب کننده مهم است. هر کس که برنده ممکن است آخرین کلمه که در سبک رشد در آینده است.

چگونه به فکر می کنم در مورد آن

پسر تعجب می کنم. Mahomes در حال حاضر یک NFL بزرگ تنها پس از دو فصل به عنوان یک نویسنده. تندرست از اوایل فصل مصدومیت زانو سال گذشته MVP تاسیس خود را به عنوان تکیه گاه که در اطراف سر مربی اندی رید را “حمله هوایی” جرم روانیش. اما او همچنین wowed طرفداران و تحلیلگران با غیر طبیعی ورزشکاری مانند zig-zagging راه خود را 27 متری به منطقه پایان به فشار سران بیش از تنسی تیتان در این کنفرانس عنوان بازی. این همان نوع از استعداد نمایش با احتمال 2019 MVP Lamar جکسون و همچنین به عنوان به زودی به صورت پیش نویس کالج استعداد Jalen لطمه می زند و از اوکلاهما و توا Tagovailoa آلاباما.

یادگیری از بهترین. پس از آن وجود دارد “جیمی G” — در بسیاری از راه های قطبی مخالف Mahomes. به ندرت پرتاب عمیق و تقریبا هرگز عجله او یک کارفرمایی QB: خنک ماندن پشت خط داد و بیداد او ساعت و منتظر گیرنده های هوشمند بازی مدیر که دقت و وقار تحت فشار به یاد می آورد برخی دیگر کارفرمایی برداشته از ابهام توسط New England Patriots مربی لایحه Belichick. در واقع تام بردی حتی پیامک جیمی G., که در خدمت به عنوان یک نسخه پشتیبان تهیه به افسانه ای QB این هفته برای او آرزوی موفق باشید. در سوپر باول رسانه های شب Garoppolo گفت: “خود گذشته است که همیشه بخشی از شما است.”

AFC Championship - Tennessee Titans v Kansas City Chiefs

مربی با مربی است. این فقط دو بسیار متفاوت بازیکنان از رفتن سر به سر در این آخر هفته. داشتن متصلب تا 221 حرفه ای برنده کهنه و در عین حال نوآورانه مربی رید امیدوار است برای اولین پیروزی در یک بازی عنوان او نشده است به 15 سال است. در حاشیه خواهد بود سوم-فصل تازه وارد Kyle Shanahan که پدر مایک رهبری Denver Broncos به بازگشت به عقب سوپر باول پیروزی در اواخر ’90s. رید یک سگ پیر که همیشه یادگیری ترفندهای جدید در حالی که 40 ساله Shanahan است بازی crafting نابغه است که در حال حاضر حفاری یک میراث قابل توجه.

لذت بردن از نشان می دهد. بیایید نکنید که حاصل کار دو تیم هر چند: جنیفر لوپز و شکیرا را هر دو ضربه مرحله — اولین بار یک جفت لب با عنوان آرزو رویداد با 100 میلیون نفر ، هر دو نوازندگان می توانید در قرعه کشی دهه از بازدید و آنها نشان دهنده یک اشاره ای به میامی جمعیت بزرگ لاتین. در سال های اخیر, نیم زمان مرحله تبدیل به یک بحث انتخاب برای برخی از هنرمندان با توجه به نحوه لیگ به کار گرفته khezri تظاهرات (در میان بیش از حد بسیاری از دیگر مجادلات به تعداد). اما در سال گذشته NFL امضا مقابله با Jay Z Roc Nation برچسب برای بهبود آن حوادث زندگی می کنند و “تقویت لیگ عدالت اجتماعی تلاش است.” تبدیل کردن شکیرا توسط Roc Nation.

آنچه را بخوانید

شهر کانزاس گونی-استاد سوپر باول X Factorتوسط جف Fedotin در OZY

“محوری وظیفه گرفتن در سان فرانسیسکو کبودی عجله حمله می افتد به ستاد’ دفاع با 26 ساله [فرانک] کلارک به عنوان آن ضرب و شتم بمب افکن قلب است.”

فیلم مطالعه: 49ers’ جیمی Garoppolo است به مراتب بیشتر از یک بازی مدیر, توسط بن Volin در بوستون گلوب

“او تنها کارفرمایی را به پایان برساند در بالا پنج در تکمیل درصد متری در هر تلاش و زمین عبور می کند. هنگامی که به نام بر Garoppolo انجام شده تیم خود را.”

چه به تماشای

سوپر باول سال 2020 است لحظه ای تعیین کننده برای پاتریک Mahomes

“هست که فقط او در این بازی می توانید کنترل کنید و اگر شما این 49ers گوشت چرخ جرم…مهم نیست که چه Mahomes می توانید انجام دهید.”

سازمان دیده بان ورزشی NBC در یوتیوب:

آیا جیمی Garoppolo به اندازه کافی احترام ؟

“هنگامی که جیمی G. نقش آنها برنده شوید. هنگامی که جیمی G. بازی نیست و آنها از دست بدهند. که چگونه از آن می رود.”

سازمان دیده بان در پت مک آفی نشان می دهد در یوتیوب:

چه می گویند در WATERCOOLER

پول شات. 30 ثانیه تبلیغ Super Bowl رفت تا آنجا که 5.6 میلیون در این سال — ها و برندها همچنان به صرف بزرگ در تولید بیش از حد. جیپ برای مثال نورد بیل موری پس از بازی با در نظر گرفتن محل در روز موش خرمای کوهی امریکا. هنوز فوتبال را فراهم نمی کند فرار از سیاست: هر دو رئیس جمهور دونالد ترامپ میلیاردر و دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایکل بلومبرگ طرح به هوا کمپین تبلیغات در طول بازی (تهمت را در واقع اجرای دو). برای دومی که در حال حاضر نیز بیش از 200 میلیون دلار در آگهی های تلویزیونی آن را یک فرصت برای معرفی خود و حتی بیشتر به طور گسترده ای (و به زیر سابق پوست).

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>