صحبت های حقیقت به قدرت یک انگشت وسط در یک زمان

چرا شما باید مراقبت از

چرا که کار درست انجام می دهند در حالی که محکم به اژدر است badass مهم نیست که چگونه شما آن را قطع.

  • ای اس پی ان به حالت تعلیق Jemele تپه دو بار قبل از اینکه آنها را جدا از راه به در رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.
  • او پس از آن موفق به کسب جوایز رو کامل-زمان فرفره در اقیانوس اطلس و در حال حاضر میزبان یکی نیست اما دو پادکست.

روزنامه نگار ورزشی و دیترویت بومی Jemele هیل نیست برو در اطراف. در واقع او را از دست داده و شغل هلویی مشاغل — معلق دو بار و در نهایت اخراج توسط ESPN — چرا که او رنج می برد احمق ها خیلی ضعیف است. مثل شما امیدواریم هر گوینده برنامه ورزشی انجام نمی PR خواهد انجام دهد.

“او می توانست مهربانی با بازی همراه و گیر به ورزش می گوید:” ورزشی نویس ویکتور رودریگز. “اما او به وضوح تصمیم کاملا درست است که این حقیقت مهم تر بود.” و حقیقت این است که او را به حالت تعلیق و در نهایت اخراج کرده بود تقریبا همه چیز را با علنا اعلام رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک supremacist و در یک حادثه قبلی مقایسه سلتیکز fanhood برای همدردی با هیتلر.

Oh-No-او-نیست لحظات اساس 44 ساله ادعا می کنند به ادامه شهرت. یا رسوایی بسته به اینکه کدام طرف از ورزش/سیاسی تقسیم می نشینند. “مردم می خواهید برای جدا کردن زندگی شخصی خود از ورزش” در ادامه رودریگز. “اما این یک لوکس. Jemele می داند که همه به خوبی و خوب ساخته شده و لعنتی مطمئن بینندگان می دانستند که بیش از حد.”

Jemele تشکیل یک زن سیاه و سفید Voltron.

الکسی Auld وکیل سابق و گوینده برنامه ورزشی

این یک نقطه نظر است که تبدیل شدن به حتی بیشتر در رواج زیر جورج فلوید کشتن و جهانی ضد نژادپرستی تظاهرات کردند. شاید قدرت که می شود باید گوش دادن است کمی بیشتر. “من حیرت زده کرد زمانی که صحبت کردن به دوستان از معدن مورد آنها بحث در مورد نژاد” تپه گفت: در ظاهر اخیر در این زمان در حال حاضر: مسابقه و قطعنامههای تاون هال تلویزیون نشان می دهد به میزبانی OZY و تاریخ است. “امریکا یک ابرقدرت به دلیل برده داری و شما شوکه می شود در چگونه بسیاری از مردم نمی دانند که.”

قبل از تلویزیون ساخته شده او را یک ستاره تپه اختیار داشت روی صفحه کلید با مهارت بالا رفتن از روزنامه نردبان از رالی کارولینای شمالی به دیترویت به اورلاندو فلوریدا — سپس به ESPN به عنوان یک مقاله نویس در سال 2006. او snagged توجه و جوایز مانند ون مکنزی جام در پوینتر رسانه اجلاس در سال 2007 اما سال بعد که او مقصر برای نوشتن که “ریشه برای سلتیکز مانند گفت: هیتلر یک قربانی است.”

ببینید در ایالات متحده, که در آن ورزش است ineluctably مرتبط با مسابقه تپه عذرخواهی کرده بود اما ESPN که درو گرما. برای ؟ برای اجازه دادن به نور سابق و مربی فوتبال لو Holtz اسلاید با یکی دیگر از هیتلر مرجع همان سال است. عادلانه و متعادل ؟ سوء ظن بود: هیچ.

“Jemele تشکیل یک زن سیاه و سفید Voltron می گوید:” الکسی Auld وکیل سابق و گوینده برنامه ورزشی. “Harriet Tubman, رزا پارکس. Sojourner Truth, ایدا B. چاه و آنجلا دیویس همه نظر گرفتن فروزان شمشیر است که جانور از این صنعت است.” چیزی seconded توسط انجمن ملی از روزنامه نگاران زمانی که آنها به نام نگار از سال 2018 همان سال او کنسرو بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن سفید برتری imbroglio.

و از آنجا که یک فرد سطل زباله یکی دیگر از گنج تپه بود بلافاصله جامعی به عنوان نویسنده کارکنان در اقیانوس اطلس در حالی که او لگد کردن نه یکی بلکه دو پادکست سال گذشته است. یکی را پوشش می دهد که جنسیت, سیاست, مسابقه ای و ورزشی است به نام Jemele تپه Unbothered. زیرا البته او نیست.

“من نمی توانم متعهد به چیزی که من می دانم که درست نیست برای من” هیل گفت: خبرنگار هالیوود در سال 2018 است. “من رفتن به قادر به خوشحال با خودم اگر من پایبند به این تماس که اشاره من در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>