جنوب شهرداران تحت فشار قرار دادند GOP فرمانداران به اقدام در Coronavirus. فرمانداران تحت فشار قرار دادند.

در ماه ژانویه به عنوان رئیس جمهور اصرار رمان coronavirus مطرح شده هیچ تهدیدی برای ایالات متحده آمریکا, Tupelo, می سی سی پی, شهردار, Jason شلتون عصبی چشم گریم, گزارش, فیلتر کردن ووهان چین است. شلتون در حال برنامه ریزی یک بهار و تعطیلات در اروپا با همسر باردار خود را. “یک babymoon” این دومین دوره شهردار گفت: به تازگی. “جدید مرسوم چیز است.” اما شلتون و همسرش, پرستار پزشک نمی مانند اخبار از چین است. آنها تصمیم گرفتند تا خطر ابتلا به یک بیماری همه گیر در حال گسترش به اروپا بیش از حد بزرگ بود و لغو سفر.

از آن پس شلتون قرار داده Tupelo, جمعیت 38,000 در پیشتاز مبارزه با Covid-19. وجود دارد تنها چند ده نفر در ایالات متحده زمانی که او می گذراند اول خود را اجرایی منظور در اواخر فوریه انتصاب خود را از رئیس آتش نشانی برای نظارت بر خطر و در 22 مارس او با صدور حکمی سفارش مردم به ماندن در خانه.

شلتون badgered می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز به دنبال کت و شلوار برای روز. زمانی که فرماندار اولین عمل او طبقه بندی شده تقریبا تمام دولت کسب و کار به عنوان “ضروری” در یک جهت است که تهدید به نادیده گرفتن سخت تر قوانین محلی — تا ریوز “روشن” تحت انتقاد است که محلی سفارشات می تواند ایستادن.

در سراسر جنوب فرمانداران جمهوریخواه به دنبال رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سرب در مقاومت اقتصادی محدودیت و دستور به ماندن در خانه. در ضمن شهرداران و رهبران محلی بسیاری از آنها دموکرات باید توجه هشدارهای از کارشناسان بهداشت عمومی — و در شلتون مورد همسر خود — بسته به شهرستانها خود را به پایین به هر حال. به عنوان مورد شمارش رشد فرمانداران tussled با شهرداران بیش از حد از مقامات محلی و گاهی معکوس شهرستان سفارشات و حتی بازگشایی کلیساها.

نتیجه این شده است یک درهم آمیخته نقشه از محدودیت های محلی که نشان دهنده کل کشور اتفاقی در پاسخ به کوروناویروس. در حالی که چندین جنوب فرمانداران تغییر لحن خود را پس از مغلوب ساختن پیشی جستن هشدار داد از یک مرگ و میر در مارس 31, سلامت, کارشناسان نگران هستند که وقت گرانبها را از دست داده است در یک منطقه که در آن نرخ بالا از شرایط بهداشتی اساسی مانند دیابت و تکان دهنده مرگ و میر برای آمریکایی های آفریقایی تبار در حال حاضر ترجمه شده به مرگ بالا عوارض در مناطق با اوایل شیوع است.

“آنچه شما باید طوفان کامل: افرادی که در حال حاضر به حاشیه رانده شده اجتماعی مردم که کمتر منابع اقتصادی و دولت است که منابع کمتری گفت:” توماس LaVeist رئیس دانشگاه Tulane در دانشکده بهداشت عمومی و پزشکی گرمسیری است. “من بسیار ترسان.”

Gov. Brian Kemp speaks as other officials standing behind during a press conference to provide an update on the state's efforts regarding COVID-19, after reporting the first death in Georgia related to coronavirus, at the Georgia State Capitol on Thursday, March 12, 2020. (Hyosub Shin/Atlanta Journal-Constitution via AP)

گرجستان و رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ همراه با دیگر مقامات در یک کنفرانس مطبوعاتی در گرجستان دولت و کنگره به ارائه به روز رسانی در وزارت امور خارجه تلاش های خود را در مورد Covid-19 روز 12 مارس سال 2020 است.

عکس: Hyosub Shin/مجله آتلانتا قانون اساسی از طریق AP

Coronavirus شد پاره از طریق این کشور و آلوده کردن هزاران نفر از مردم هر روز که دانشگاه گرجستان دانش آموزان در بازگشت از رخصتی بهار در اواسط ماه مارس. آتن-Clarke County کمیسر راسل ادواردز تماشا در وحشت به عنوان آنها را نگه داشته ، “آنها پرتاب keggers در frat خانه. آن یک ظرف غذا بود” ادواردز گفت.

ادواردز پیشنهاد یک حکومت و یک countywide ممنوعیت تجمعات عمومی. اما دیگر کمیسیون سیراب محدودیت های خود را و اعمال آنها را به میله ها و خیابان ها و رستوران ها تنها و رد آشکار حکومت نظامی گفت: آنها مطمئن نبودند آنها عمل می تواند در محل گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ.

شیوع انفجار بود در گرجستان Dougherty County, که در حال حاضر یکی از بالاترین نرخ مرگ و میر در کشور است, اما کمپ حاضر به صدور سفارش قفل کردن کل دولت است. او اصرار داشت که داوطلبانه اجتماعی فاصله کار می کنند و ابراز ترس از اقتصادی خرید اینترنتی.

“ما شروع به قرار دادن بیشتر مردم از کار آن ایجاد درآمد مسائل برای شهرستانها و برای شهرستانها و برای دولت” کمپ گفت: در ماه گذشته. “ما به معنای واقعی کلمه می تواند مردم را از دست دادن همه چیز آنها کار کرده ام خود را تمام حرفه ای برای.”

او رئیس ستاد رفت و حتی بیشتر در Facebook متهم محلی از “زیاده” و bemoaning “روز قیامت” مرگ بینی.

بسیاری از فرمانداران جمهوریخواه در جنوب نیز گفت: خود را در مورد شمارش نیست به اندازه کافی بالا برای توجیه گسترده اقتصادی ممنوع, حتی در حالی که اعتراف به این که خود را تست شد پر از لکه. بنابراین به عنوان ملی مورد تعداد سر به فلک کشید در ماه مارس رهبران محلی در جنوب پا به خالی در رهبری است.

در 20 مارس ادواردز موفق به قانع کننده آتن-کلارک کانتی به تصویب یک مادر اقامت در خانه سفارش مدل در یک صادر شده در خلیج سان فرانسیسکو سه روز قبل از.

در مارس 22, Tupelo تحمیل اقامت در خانه سفارش در آن محدوده شهر. شلتون التماس می سی سی پی با فرماندار به دنبال کت و شلوار.

در مارس 26, دو روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او می خواست کشور “مشتاق به عید پاک” کلمبیا شهردار استیو بنیامین طلیعه یک مادر اقامت در خانه جهت, کارولینای جنوبی, شهرستان پایتخت.

اما ایران با فرمانداران شد و تمایلی به موسسه این اقدامات در سطح ایالت. بسیاری از حمایت ضعیف محدودیت و یا داوطلبانه اجتماعی فاصله به جای. در مارس 30, روند روشن بود; از 11 سابق مؤتلفه متحده تنها سه دموکراتیک فرمانداران صادر شده شرکت stay-at-home سفارشات.

ادواردز این باورند که مقاومت قوی اقدامات پیشگیرانه از fealty به مغلوب ساختن پیشی جستن. کمپ گفت: عمل در “قدم اهسته” با مغلوب ساختن پیشی جستن بر virus تهدید. “شما خواهید دید برایان کمپ retweeting همه چیز را مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید. شما او را ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن در هر تاریخ و زمان آخرین فرصت” ادواردز گفت. “من نمی دانم چه خبر است در برایان کمپ ، اما این ظاهر است که او را به سادگی مغلوب ساختن پیشی جستن سرسپرده.”

بنیامین شهردار کلمبیا, کارولینای جنوبی گفت که او در مواجهه با برخی مقاومت از رهبران کسب و کار, اما اعتماد به نفس بود که اقامت در خانه بود به سمت راست حرکت می کند و پس از مشاوره با بيمارستان. “مشخص بود به دنبال در اطلاعات است که این خواهد بود یک گربه-5 طوفان هدف قرار دادن هر کس در همان زمان” بنیامین گفت.

نه همه رو پیش بینی آب و هوا. برخی از جمهوریخواهان به مقامات دولتی نبودند محتوا به سادگی ایستاده در حالی که شهرداران یکی از آنها را بالا برده. به جای آنها مداخله برای معکوس کردن محدودیت های محلی.

بعد از بنیامین گذشت کلمبیا سفارش, کارولینای جنوبی, دادستان صادر حقوقی نظر است که تنها فرماندار اقتدار به زور مردم را به ماندن cooped داخل. رژیم صهیونیستی. هنری مک مستر با تمجید از نظر حقوقی و یک شهر به طور خلاصه مطرح طرح خود را برای اقامت در خانه سفارش دهید.

بنجامین اعلام کرد که شهر خود را که قرار بود برای رفتن به اثر در یکشنبه بدون در نظر گرفتن. او اضافه کرد که او آماده برای دفاع از آن در دادگاه که روز شنبه.

“در لحظات بحران مانند این وضوح بسیار مهم” بنیامین گفت: از عمومی خود را ایستاده.

پس از آن مقاومت مواجه وکیل کوتاه آمد و گفت: او هرگز تا به حال هیچ وجه قصد رفتن به دادگاه. اما دولت دیگر مقامات منتخب شده اند تهاجمی تر در معکوس محدودیت های محلی.

Texas Gov. Greg Abbott, center, is joined by San Antonio Mayor Ron Nirenberg , left, and other state and city officials as he gives an update on the coronavirus outbreak, Monday, March 16, 2020, in San Antonio. (AP Photo/Eric Gay)

تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت, مرکز, پیوست سن آنتونیو شهردار ران Nirenberg, سمت چپ, و دیگر دولت و مقامات شهرستان به عنوان او می دهد به روز رسانی در شیوع کروناویروس در مارس 16, 2020, در سن آنتونیو.

عکس: Eric گی/AP

کلیساها شده اند یک flashpoint. در برخی از کشورهای با نفوذ megachurch رهبران نگه داشته اند برگزاری توده خدمات وجود خطر به محله های کشیش نشین.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در مارس 31 که ایالات متحده ممکن است دیدن 100,000 به 240,000 مرگ و میر ناشی از coronavirus ایالت های جنوبی’ مقاومت به دستور اکید به ماندن در خانه فرو ریخت. تگزاس را به اثر رفت در مارس 2; فلوریدا گرجستان و می سی سی پی سفارشات در مارس 3; آلاباما منظور در مارس 4 و کارولینای جنوبی در مارس 5. آرکانزاس است و در حال حاضر تنها holdout در کنفدراسیون.

اما چند فرمانداران باید بازنویسی شود رهبران محلی و معاف کلیساها از لیست خود را از کسب و کارهای غیر ضروری که باید دید. تگزاس و فلوریدا فرمانداران اجازه داده اند کلیساها به ادامه برگزاری خدمات.

“وجود دارد بدون هیچ دلیل که چرا شما نمی تواند انجام دهد یک سرویس کلیسا با مردم ده فوت از هم جدا” فلوریدا رژیم صهیونیستی. ران DeSantis گفت. “در زمان هایی از این, من فکر می کنم که آنها در حال انجام است رفتن به بسیار مهم به مردم … به خصوص در فصل عید پاک.”

در تگزاس در سن آنتونیو, شهردار ران Nirenberg دستور داده بود کلیساها بسته قبل از رژیم صهیونیستی است. گرگ آبوت معکوس تصمیم. “اگر ما می خواهیم به نگه داشتن مردم زنده ما رو به انجام خدمات از راه دور” Nirenberg گفت ProPublica و تگزاس تریبون. “ما در حال ورود به یک بسیار خطرناک فاز جامعه گسترش یافته است.”

به عنوان فرمانداران جنوب hemmed و hawed قوی تر محدودیت در هفته های اخیر کارشناسان بهداشت عمومی در نگاه نگرانی است. متحده مانند واشنگتن و کالیفرنیا که نهاد سخت محدودیت در حرکت و کسب و کار در اوایل به نظر می رسد به “مسطح منحنی” بسیار سریعتر از مکان هایی مانند نیویورک به طور بالقوه صرفه جویی در بسیاری از زندگی در این فرآیند است.

“این مردمی هستند که بی پروا” Rebekah Gee سابق وزیر بهداشت برای دموکراتیک لوئیزیانا رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز گفت: از فرمانداران که dawdled. “آنها در حال رفتن به علت بدتر شدن مشکلات مالی برای خود است. و کشورهای دیگر چون ما نمی باید دیوار بین متحده است.”

شهر نیویورک شیوع به دست آورد تا بیشتر سرفصل اما سرانه تلفات شده است به همان اندازه و یا بیشتر ویرانگر در جنوب. دوازده نفر از 25 استان ها با بالاترین نرخ مرگ و میر در کشور از طریق آوریل 6 در گرجستان و لوئیزیانا با توجه به تجزیه و تحلیل این بار جزئي | New Orleans مدافع.

لوئیزیانا بود که دولت برای اولین بار در جنوب عمیق به رول از اقامت در خانه سفارش پس از اوایل شیوع در نیواورلئان و شده اند وجود دارد برخی از نشانه هایی که اجتماعی فاصله در نهایت ممکن است کاهش عفونت نرخ رشد وجود دارد. اما لوئیزیانا دقیق سفارش هنوز هم پس از گسترش ویروس کشف نشده برای هفته ها در ماه فوریه و دولت شیوع ادعا کرده است یک تلفن. بیش از 16000 نفر تست مثبت و بیش از 600 فوت کرده اند.

هی و دیگران می گویند بالا بودن نرخ مرگ و مسلما به دلیل بهداشت ضعیف بومی در جنوب قبل از coronavirus وارد شده است. در لوئیزیانا 66 درصد از coronavirus قربانیان در حال حاضر دچار فشار خون بالا, 44 درصد دیابت 25 درصد بیماری مزمن کلیه و 25 درصد چاق بودند, با توجه به وزارت بهداشت.

به عنوان coronavirus گسترش در سراسر جنوب آن را اعتصاب متحده که هرگز گسترش مدیکید برای ساکنان فقیر و کوچک دیده می شود بیمارستان های روستایی توقیف به عنوان یک نتیجه. هی نگران است که بیماران ایجاد خواهد شد و جمعیت به اتاق اورژانس است که می تواند تبدیل به ناقل بیماری است.

“ما باید زمان از دست رفته در طول چند سال گذشته بسیار کمتر از هفته گذشته است. ما موفق به گسترش مراقبت های بهداشتی در اینجا در می سی سی پی” گفت: شلتون این توپلو شهردار. “این همه تجمعی است. این همه اضافه می کند تا. آن همه آگهی های که در آن ما در حال حاضر است.”

Covid-19 است که در حال حاضر مصرف نامتناسب تلفات در آمریکایی های آفریقایی تبار. سیاه مردم را تا 32 درصد از لوئیزیانا جمعیت اما 70 درصد از آن مرگ. شیوع خواهد بود ویرانگر در جایی مثل Georgiana پیری عمدتا آفریقایی شهر از 1700 نفر در آلاباما کمربند سیاه و سفید. تنها آن بیمارستان بسته سال گذشته پس از دولت موفق به گسترش مدیکید.

شهردار جروم Antone گفت: او نا امید شد که Alabama رژیم صهیونیستی. کی Ivey نمی عمل می کنند زودتر و بیشتر قاطعانه برای نگه داشتن مردم در خانه. در حدود همان زمان که او صادر اقامت در خانه سفارش در مارس 3, او را بیشتر و تحمیل حکومت نظامی.

چند دهه پیش و قبل از او یک مربی فوتبال دبیرستان و سپس یک شهردار Antone مشغول به کار مراکز کنترل بیماری و پیشگیری از ردیابی کردن گسترش بیماری های مقاربتی است. و مانند شلتون همسر او یک پرستار است. اما او می گوید او نمی نیاز به تجربه خاص برای تحقق بخشیدن به اقدامات شدید لازم بودند.

“این تنها حس مشترک است. من نمی خواهم هیچ blood on my hands,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>