‘جنوبی جذابیت’ فصل 1 بازیگران: سپس و در حال حاضر

بسیاری را در چارلستون! پس از تولید در فصل 7 از جذابیت جنوبی به تعویق افتاده است با توجه به کروناویروس همه گیر براوو است که قصد بازگشت به آغاز است.

شبکه ای است که پخش رجعت برنامه نویسی برای تشویق بینندگان به ماندن در خانه در میان این COVID-19 بحران درمان طرفداران به فصل 1 ماراتن در سهشنبه, مارس 24.

جذابیت جنوبی است که برای اولین بار در ماه مارس 2014 در اصل ستاره دار ویتنی Sudler-Smith, Shep, گل رز, Thomas Ravenel, Cameran Eubanks کریگ کونوور و جینا پادشاه. کاترین دنیس و عاشقانه بیرد همچنین به نظر می رسد در تکرار نقش.

در حالی که کاترین شد به روز رسانی به صورت تمام وقت به صورت فصل 2 جینا بازگشت نیست.

“من کمی شگفت زده کرد. من نمیفهمد [جینا] خواهد آمد اما او نبود” Cameran گفت: براوو در مارس 2019. “من هرگز واقعا درک آنچه جینا می کند در وهله اول, بنابراین من نمی دانم اما او همیشه باعث می شود آن اتفاق می افتد. و او همیشه در سفر به برخی از مکان های افسانه در یک هواپیمای جت خصوصی است. او یک راه کولر زندگی از من که برای اطمینان حاصل کنید.”

این قضیه نشان می دهد به سرعت منتقل شده از مردان مجرد در چارلستون به کاترین و توماس’ رابطه سنگی. بیننده در دوباره خاموش-دوباره زن و شوهر خوش آمدید دو بچه — Kensie و سنت — و در نهایت تماس آن واریز شده در طول فصل 4. این سیاستمدار سابق اخراج شد از این سری بعد از او دستگیر شد و التماس کرد گناه را به حمله به اتهامات در سال 2018 است.

نشان می دهد در رفت و بدون توماس برای فصل 6. ما هفتگی تایید کرد در ماه فوریه سال 2020 است که بازیگران در آغاز فیلمبرداری فصل 7 اما تنها پس از چند روز آنها مجبور به توقف تولید.

“این واقعا خوب بود” کریگ گود درباره آغاز فیلمبرداری در مصاحبه با Decider در ماه آوریل است. “این یک بد شانسی با این وضعیت بی سابقه ای اما آن را واقعا احساس می کردم که ما رو به ما ریشه. آن را بسیار آلی و شفاف است. [پس از] داشتن یک استراحت طولانی هر نیمه در آمد full steam ahead, پس از آن بسیار وحشی و بسیاری از درام. هر کس در واقع نگه داشته چه می گذرد در زندگی خود و به دوربین نشان داد و شروع به گرفتن تمام درام است که اتفاق می افتد در زندگی روزمره ما است. آن را واقعا خوب است.”

حرکت را از طریق برای دیدن چگونه این بازیگران تغییر کرده است:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im