برخی از خبر خوب شما ممکن است از دست رفته …

چرا شما باید مراقبت از

چرا که در بسیاری از صدمه در جهان است. اما وجود دارد مقدار زیادی از خوب در آن بیش از حد.

خبر خوب به نظر می رسد سخت است این روزها. این که آیا آن را بهداشت عمومی مشکلات نژادی و بی عدالتی های سیاسی و نزاع های شما نام آن را.

در OZY ما معتقدیم که وجود دارد خیلی بیشتر چیزهای جالب که در جهان از ما به طور معمول بشنوم. بسیاری از رسانه ها را پوشش می دهد 1% از آنچه اتفاق می افتد بر روی سیاره زمین در هر زمان داده شده چنین است که ما فراموش می کنیم به صحبت در مورد 99%. OZY ایجاد شد به زندگی در 99% آوردن شما هیچ چیز دیگر از داستان ها و دیدگاه های جدید شما را پیدا خواهد کرد در هر نقطه دیگری است. در انجام این کار, ما هرگز مجموعه فقط به گفتن “خوب” اخبار — دور از آن — اما برخی از خوانندگان وفادار ما به ما بگویید که دقیقا همان چیزی است که آنها می آیند به OZY برای. به همین دلیل ناهماهنگی? ما آن را کشف دلیل است که وجود دارد در واقع بیشتر خوب sh*t اتفاق می افتد در جهان از بد sh*t — و با تمرکز بر روی 99% ما (تواضع) فکر می کنم ما در حال آوردن شما بیشتر انعکاس دقیق از جهان اطراف شما.

ما نه فقط بی پروا خوش. به عنوان روانشناس دانشگاه هاروارد استیون پینکر (نویسنده کانادایی برجسته استدلال خود را در سال 2018 کتاب روشنگری در حال حاضرما در حال حاضر زندگی سالم و امن ترین مرفه ترین دوره در تاریخ بشر است. که قطعا نمی توان گفت که همه سهام در رفاه و یا حتی است که هر کس در مسیر درست اما متوسط انسان در این سیاره دارای درآمد بالاتر و یک رژیم غذایی مغذی تر است بهتر تحصیل و زندگی طولانی تر در سال 2020 از همیشه قبل از.

البته ما قطعا نمی خواهید برای تضعیف وزن زمان حاضر است. در حال حاضر شاید بیش از در هر زمان و در دهه های اخیر چه اتفاقی می افتد که در 1% از مکالمات ما در رسانه ها از اهمیت اساسی است. آن ممکن است کوچک رحمت, اما وجود دارد برخی از حس پیشرفت در اینجا بیش از حد — نژادپرستی و خشونت پلیس هستند, متاسفانه, هیچ چیز جدید در حال حاضر ما حداقل شروع یک مکالمه در مورد آن. یخبندان سرعت حرکت اما با اینحال جنبش.

و بنابراین در روح امید و روح ارائه برخی از جزئی رهایی از سنگین عناوین چند روز گذشته — در اینجا برخی از خبر خوب شما ممکن است از دست رفته:

  • روسای پلیس در شهرستانها مانند Camden, New Jersey و فلینت میشیگان در زمان خاموش کلاه خود و راهپیمایی با معترضان.
  • فرگوسن میسوری محل 2014 تیراندازی منجر به مرگ مایکل براون توسط پلیس منتخب الا جونز آن شهردار این هفته — اول شخص سیاه و سفید و به نگه داشتن آن نقش.
  • بزرگترین تمام الکتریکی هواپیما قادر به حمل نه مردم در زمان نخستین پرواز آزمایشی خود را در هفته گذشته بیش از واشنگتن است.
  • محققان در دانشگاه Tulane آب مدرسه پزشکی از شناسایی یک ژن است که باعث سرطان پستان به سرعت در حال رشد و نمیفهمد که چگونه به آن را خاموش.
  • کره جنوبی فرستاده 10,000 ماسک و دیگر PPE به ملت ناواهو به تشکر از آنها را برای خدمات خود را در طول جنگ کره 70 سال پیش — زمانی که حدود 800 نفر از اعضای ملت ناواهو استفاده می شود زبان مادری خود را به رمز و راز رادیو پیام.
  • سوئد بسته شده است آخرین آن سوخت زغال سنگ نیروگاه دو سال زودتر از برنامه ریزی شده.
  • نیوزیلند در آستانه کاملا از بین بردن coronavirus در آن سرزمین گزارش فقط یکی از شناخته شده فعال مورد.

آیا شما اضافی خوب خبری است که ما از دست رفته است که شما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن با ما ؟ اجازه دهید ما می دانیم در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>