صوفیه Vergara, هایدی کلوم پیوستن به ‘AGT’ به عنوان قضات پس از Gabrielle Union, درام,

یک چرخش صف. Sofia Vergara و هایدی کلوم شده اند شنود گذاشته به جای گابریل اتحادیه و جولین هاف به عنوان america’s Got Talent قضات برای فصل 15 زیر کشت و جنجال.

این خانواده مدرن star 47 و پروژه باند آلوم, 46, ستاره خواهد شد در کنار بازگشت قضات Simon Cowell و Howie Mandel به عنوان به خوبی به عنوان میزبان Terry Crews. کلوم قبلا در نظر گرفته america’s Got Talent از سال 2013 تا 2018 قبل از خروج از سری. او آمد به قاضی america’s Got Talent: قهرمانان در سال 2019.

“من خیلی خوشحال هستم که به من ملحق خانواده جدید در AGT,” Vergara گفت: ما هفته در بیانیه ای در روز پنج شنبه, فوریه 27. “این یک کار جدید و هیجان انگیز فصل بعد برای من و من بسیار افتخار برای اولین بار لاتین قاضی در نشان می دهد. من نمی توانم صبر کنید برای تماشای تمام استعداد و از آن لذت ببرید با همه شما بچه ها!”

Sofia Vergara Heidi Klum Join AGT Judges After Gabrielle Union Drama
صوفیه Vergara, هایدی کلوم و Gabrielle Union. شاتر (3)

کلوم برای بخش او گفت: ما که او “خیلی هیجان زده به پشت در AGT با سیمون, Howie و تری” افزود: “واقعیت این است که صوفیه Vergara, پیوستن ما این است که شکر و تخم مرغ در حال حاضر کیک خوشمزه است.”

این مصاحبه خبری به شرح زیر ماه از درام اطراف حذف از اتحادیه 47 و هاف, 31 بعد از فصل 14 که تایید شد توسط شبکه در نوامبر سال 2019. از آوردن آن در ستاره بود و بنا به گزارش ها از کار اخراج شده و پس از او خواست تولید به گزارش حساس شوخی های ساخته شده توسط مهمان ستاره جی لنو به منابع انسانی است. این حادثه گفته بود نمی گذشت به همراه گروه.

اعضای هیات در NBC واقعیت نشان می دهد همچنین گفت که گفته اتحادیه مدل موی شد “بیش از حد سیاه” برای نشان دادن مخاطبان است.

“بسیاری از, اشک, بسیار قدردانی. با تشکر از شما” بازیگر توییتی به حامیان او در نوامبر سال 2019. “فقط زمانی که شما احساس می کنید از دست رفته و شناور به تنهایی… شما من رو کردن زمین. فروتن و سپاسگزار برای همیشه.”

این شبکه قبلا رد کرده گفته “سمی فرهنگ” در مجموعه. “America’s Got Talent دارای سابقه ای طولانی و فراگیر و تنوع در هر دو استعداد ما و اعمال و پشتیبانی توسط نشان می دهد. قضاوت و میزبان خط تا شده است به طور منظم تجدید طول سال است و یکی از دلایل AGT‘s پایدار محبوبیت” ان بی سی و Fremantle گفت: آمریکا در بیانیه ای در ماه نوامبر سال 2019. “NBC و تولید کنندگان را به هر گونه مسائل در مجموعه جدی است.”

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de