سوسیالیستی کشاورزان کمک برزیل که در آن رئیس جمهور آن است

چرا شما باید مراقبت از

یک عدالت اجتماعی حرکت گام در آن غایب رئیس جمهور نیست … صدا آشنا است ؟

  • برزیل کشاورزان استفاده می شود که چمباتمه برای به دست آوردن حقوق زمین در سال 1980 در حال حاضر در حال ظهور به عنوان یک بیماری همه گیر نجات دهنده است.
  • آنها در حال کمک به میلیون ها نفر از مبارزه برزیلی با, غذا, دارو و کتاب در زمان خود رئیس جمهور است underplayed بحران است.

در سال 1984 یک مارکسیست-الهام گرفته از کشاورزان جنبش در حل و فصل غیر متعارف سیاسی تاکتیک: چمباتمه. در سراسر برزیل و کشاورزان بی زمین را اشغال آیش املاک روستایی — ساخت یک بیانیه سیاسی علیه شایع نابرابری در یک کشور که در آن 1 درصد از جمعیت صاحب نیمی از زمین های زراعی. برزیلی, نیاز به قانون در تمام زمین مورد استفاده قرار گیرد برای برخی از “کارکرد اجتماعی” بنابراین دولت مجبور شد برای خرید زمین استفاده نشده و اجازه می دهد جدید خود را سوسیالیستی مستاجران به مزرعه آن برای عموم خوب است.

در حال حاضر 36 سال بعد که نوآورانه جنبش پدید آمده است به عنوان تعجب آور اما بحرانی نجات به میلیون ها برزیلی ها در میان یک انفجار همه گیر است که در این کشور رئیس جمهور است اما نادیده گرفته شده است.

در چند ماه گذشته رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro — که اعلام کرد که خود او تشخیص داده شده بود با COVID-19 — دارای نکردن ویروس, داده, عنوان, نگرانی, اخراج یک وزیر بهداشت و دیده می شود یکی دیگر از استعفا. در ضمن برزیل شد در ماه ژوئن دومین کشور (پس از آمریکا) به پیش افتادن از 50,000 تن از COVID-19. برخی از دولت های ایالتی را اجرا اجتماعی فاصله اقدامات برای محدود کردن گسترش ویروس و برزیل کنگره تصویب پرداخت ماهانه 114 دلار برای کمک به کارگران بیکار. اما که فدرال کمک می افتد کوتاه از حداقل دستمزد ملی از $190.

بی زمین و کارگران جنبش شناخته شده به عنوان Movimento dos Trabalhadores Sem ترا (MST) در پرتغالی پا کرده است ،

من فقط شگفت زده چگونه [squatters جنبش] شده است قادر به محوری زیرساخت های آن به سمت COVID بحران است.

ربکا Tarlau, دانشگاه ایالتی پن

“در مکان هایی مانند برزیل و یا حتی ایالات متحده هنگامی که شما این رئیس جمهور با شبه فاشیستی گرایش دولت دیگر نگه می دارد تا آن طرف مقرون به صرفه می گوید:” ربکا Tarlau یک Penn State استاد دانشگاه و نویسنده کتاب اشغال مدارس و اشغال زمینکه آهنگ MST. “من فقط شگفت زده چگونه MST شده است قادر به محوری زیرساخت های آن به سمت COVID بحران است.”

در حال حاضر مباهات برخی از 1.5 میلیون عضو در سراسر تقریبا هر دولتی در برزیل این گروه فعال را داده بیش از 1500 تن از مواد غذایی و 60,000 جعبه ناهار به خانواده های بی خانمان. همچنین توزیع تجهیزات پزشکی و آموزش بهداشت مواد به کسانی که نیاز دارند می گوید: Cassia Bechara های ارتباطات رسمی برای جنبش است. این گروه همچنین سازماندهی تظاهرات در برابر آنچه Bechara خواستار “غیر مسئولانه و نسل کشی اقدام Bolsonaro دولت است.” این گروه خواسته های او می گوید: ساده هستند: “قرنطینه به بیمار; حداقل دستمزد از دولت برای زنده ماندن; عمومی و مراقبت های بهداشتی رایگان برای همه نه برای مردن.”

این بخشی از یک تعادل ظریف بین فشار به Bolsonaro دولت به قانون و اعتراض به سیاست های بد از یک طرف در حالی که همکاری با رهبران محلی در 23 برزیل را 26 دولت برای ارائه خدمات دیگر.

قبل از همه گیر, ضربه, حرکت بود در حال حاضر در حال اجرا بیش از 170 سلامت جامعه و درمانگاه و 100 تعاونی های کشاورزی, 66 پردازش مواد غذایی, کارخانه ها و 1,900 کشاورز انجمنهای غیر از چند موسسات آموزشی با دولت های ایالتی. کسانی که در مدارس و مزارع و شبکه های توزیع بحرانی شده است در دادن کمک و گاهی اوقات در راه های خلاق. خود را مشروب برای مثال منتقل کرده اند تولید خود را از Cachaça یک نيشکر بر اساس برزیلی پسر عموی عجیب و غریب و به تولید الکل برای بیمارستان است. شهری کافه ها تبدیل شده است که به فروشگاه های مواد غذایی و آشپزخانه سوپ.

که co-حاکمیت رویکرد کلیدی برای موفقیت Tarlau معتقد است. “برخی از مردم فکر می کنم که اگر شما درگیر در این حالت شما بدهد تا خود را از ارزش خود را از دست radicalness” او می گوید: اشاره به این که آمریکایی فعال گروه ها اغلب باور دارند که آنها باید فرم سیستم های خارج از دولت است. اما در واقع چه چیزی ساخته شده MST “موثر” او می گوید. “است که بسیار مخالف ما جنبش های اجتماعی در ایالات متحده است که اغلب در لحظات اعتراض نسبت به قدرت و تعامل با دولت و زیرساخت های آن” Tarlau می افزاید. این ممکن است زمان برای یادگیری از برزیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de