پس بايد حرکت کني؟

چرا بايد اهميت بدي

چون حرکت کردن بدون حمايت درست ميتونه سخت باشه

این اولین قسمت از سه بخش “لحظات تصمیم گیری” است.

انتخاب خوب هنگامی که آن را به خانه خود می آید چیزهای با خطر بالا است، حتی بیشتر از آن اگر شما در مرحله آپارتمان خانه. در این صورت، یافتن مکان مناسب نیاز به وزن کردن گزینه های زیادی دارد، مانند مکان، محل سکونت، و حتی مستاجرهای دیگر. این درس راشل مورلند راه سخت را یاد گرفت و بخشی از این تصمیم خود را به ترک استودیو شیکاگو کوچک خود را به خاطر فضای بیشتر و محل بهتری بود.

مورلند می گوید: «من واقعاً می خواهم در قلب شیکاگو باشم» و می گوید: «عمل کجاست، و بنابراین رفت و آمد من آسان تر است.» اما روزهای سیرکردن در بخش طبقه بندی شده روزنامه ها دیگر نیست.

و محکم ترین و آماده ترین مشاور مورلند را وارد کنید: مادرش. و نه فقط هر مادر، بلکه مادري که ديرينه ي دخيل هاست.

یکی از چیزهایی که ما در حال حاضر انجام می دهند بسیار است تور مجازی، مادر مورلند می گوید. از راحتی آپارتمان او آماده برای ترک، مورلند می تواند مجازی پیاده روی را از طریق انجام، به عنوان بسیاری از پنج در یک روز، قبل از او برنامه ریزی یک دیدار در فرد است.

به دنبال پروتکل های دور شدن اجتماعی، مادر مورلند در املاک و مستغلات، دانا توصیه می کند، “مطمئن شوید که شما ماسک خود را بپوشید، دستکش های خود را، دست خود را بهداشتی است.” شرط بعدی: بیمه اجاره کنندگان برای کمک به محافظت از شما و چیزهای خود را در صورت غیر منتظره، مانند سرقت، آتش سوزی و یا لوله های پشت سر هم.

شما کمتر از پنج دقیقه با سیاست اجاره کنندگان سفارشی به لطف بیمه خانواده آمریکایی فاصله دارد. کافی است www.amfam.com/renters گزینه های خود را ببینید و پوشش خود را شروع کنید، بنابراین شما می توانید آرامش خاطر در خانه و در رفتن داشته باشد. با دقت بيمه کن، بي باک رويا ببين.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im