مزارع کوچک در حال حاضر تاکید کرد و کمبود بودجه روبرو مبارزه برای فدرال Coronavirus امداد

قبل از coronavirus ضربه کشاورزان در ایالات متحده آمریکا شد و در حال حاضر صدمه زدن به از سال از سقوط قیمت مواد غذایی شدید آب و هوا و اخیرا رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجارت جنگ است. “ما تا به حال یک رکورد تعداد مزرعه ورشکستگی [در ایالات متحده] کل مزرعه بدهی است در $425 میلیارد و [کشاورز] درآمد کاهش یافته و حدود نیمی از سال 2013 گفت:” اریک Deeble سیاست مدیر ملی کشاورزی پایدار ائتلاف است که پشتیبانی از کوچک و اواسط اندازه مزارع خانوادگی.

در حال حاضر با جهانی همه گیر بسته شدن کارخانه ها و رستوران ها و اخلال در زنجیره تامین, در حال حاضر تاکید مزارع در حال دست و پنجه نرم با کاهش تقاضا و کمتر به بازارهای فروش و همچنین به عنوان یک ریاست جمهوری که به نفع امداد برای کسب و کارهای بزرگ بر کوچک است. کشاورزان کوچک در خاص — کسانی که فروش به طور مستقیم به بازارهای کشاورزان و مدارس و دیگر مواد غذایی محلی هاب — در حال مواجهه با یک بحران وجودی آنها به عنوان چهره باریک شانس دسترسی به رقابتی فدرال محرک پول است.

آنها دلیلی برای بدبینی. در سال های اخیر فدرال یارانه ها برای کمک به تلاش کشاورزان باید جریان تقریبا به طور انحصاری به شرکت های بزرگ و مزارع. از حدود 28 میلیارد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت توزیع شده است به تولید مواد غذایی برای جبران ضرر و زیان خود را از تجارت و جنگ و تقریبا تمام رفت و به مزارع بزرگ.

طرفداران برای کشاورزان کوچک می گویند این است که محور در بخش های اولویت مغلوب ساختن پیشی جستن کشاورزی, منشی, سانی پوردو که تشویق کشاورزان به مزارع بزرگتر اگر آنها می خواستند به ماندن در کسب و کار. “بزرگ و بزرگتر و بیرون رفتن … و این چیزی است که ما دیده ایم,” او گفت: یک گروه از ویسکانسین دامداران در سال 2018 انعکاس ریچارد نیکسون کشاورزی که infamously گفت: کشاورزان در 1970s به “بزرگ یا خارج.” در حالی که 91 درصد از ایالات متحده مزارع کوچک هستند — تعریف شده توسط دولت فدرال به عنوان یک عملیات ناخالص درآمد نقدی تحت 250.000 دلار — مزارع بزرگ به حساب 85 درصد از کشور را در مزرعه تولید.

بحران سلامت در حال حاضر تاثیر مخربی بر کشاورزی در سراسر کشور است. یک گزارش منتشر شده در اواسط ماه مارس توسط ملی کشاورزی پایدار ائتلاف تخمین زده می شود که مزارع کوچک را ببینید میلیارد و 689 میلیون کاهش در فروش از ماه مارس تا ماه مه سال جاری با توجه به Covid-19 منجر به حقوق و دستمزد کاهش از 103 میلیون دلاری و در مجموع به زیان اقتصاد از 1.3 میلیارد دلار. در حال حاضر به عنوان همه گیر نشان می دهد هیچ نشانه ای از کاهش این ائتلاف نگران است که این تاثیر برای کشاورزان کوچک خواهد شد و حتی بیشتر قابل توجه — که می تواند منجر به بسیاری از مزارع کوچک به طور دائم ،

تحت فشار گروه های مانند ملی کشاورزی پایدار ائتلاف ملی و کشاورزان اتحادیه اروپا کنگره انجام کار به آدرس برخی از نیازهای کوچک و مستقیم-بازار کشاورزان در 2 تریلیون دلار Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی و یا مراقبت در عمل به قانون امضا شده در مارس 27. در حالی که نمایندگان مجلس را شامل نمی شود که همه طرفداران فشرده مانند اضطراری خرید مواد غذایی از ریز پردازنده ها و پرداخت های مستقیم به مزارع کوچک — مراقبت عمل را تخصیص $9.5 میلیارد دلار به کشاورزان و گفت: برخی از (نامشخص بخشی) از این مبلغ باید به “تولید کنندگان که عرضه سیستم های مواد غذایی محلی از جمله بازارهای کشاورزان رستوران ها و مدارس.”

اما در هفته های پس از مراقبت در عمل کشاورزان تلاش برای دسترسی به هر گونه امداد رسانی به بخش کشاورزی کمک ها متوقف شده و بسیاری از کشاورزان در بر داشت خود را فاقد صلاحیت برای اداره کسب و کار کوچک وام اضطراری. در آوریل 10, 33 سناتور با ارسال دو حزبی نامه به Purdue, اصرار وزارت کشاورزی به دنبال مراقبت های عمل و توزیع فدرال کمک به کشاورزان کوچک به طور خاص. یک هفته بعد زمانی که وزارت کشاورزی ایالات متحده در نهایت اعلام کرد که چگونه آن را برنامه ریزی برای تخصیص $9.5 میلیارد دلار از مراقبت در عمل آن را به نظر می رسد که هیچ پول خواهد بود محفوظ است به طور خاص برای کشاورزان کوچک.

در یک بیانیه ارائه شده به رهگیری یک سخنگوی وزارت کشاورزی ایالات متحده گفت: این اداره برنامه ریزی شده برای ارائه کمک به “اکثر مزارع” که با تجربه حداقل 5 درصد از دست دادن. به اطمینان حاصل شود که بودجه کمک خواهد کرد که مزارع کوچک این وزارتخانه گفته است که استفاده از پرداخت حدود و [تنظیم درآمد ناخالص] معیارهای واجد شرایط بودن استفاده می شد که توسط کنگره هنگامی که در حال توسعه 2018 مزرعه بیل” — همان لایحه ای که در سمت چپ کشاورزان کوچک در تلو تلو خوردن بیش از دو سال گذشته است. این سخنگو همچنین گفت که این وزارتخانه برنامه ریزی برای استفاده از $900,000 AGI حد برای کسانی که نمی توانند از 75 درصد یا بیشتر از درآمد خود را از کشاورزی — یک به ویژه در آستانه بالا با توجه به این که کشاورزان کوچک درآمد بین $1 ، 000 و $250,000 از مزارع خود.

“نجات پول همیشه می رود به کشاورزان و افرادی که در تولید سویا و محصولات کشاورزی و فروش به بازار کالا” گفت: جان پک, مدیر اجرایی, خانواده, مزرعه, مدافعان, یک سازمان ملی است که پشتیبانی از کشاورزی پایدار. “این همه بخشی از کشور ما مواد غذایی ارزان سیاست که در آن ما در واقع یارانه سرمایه بر مقیاس صنعتی کشاورزی است.”

کشاورزان که فروش مستقیم به مصرف کنندگان و یا شرکت در منطقه ای غذا هاب به طور معمول نمی تکیه بر یارانه های دولت فدرال.

“کوچک متنوع کشاورزان بسیار موثر در انجام آنچه انجام می دهند است که پیدا کردن بازار و پر کردن آنها نیست مورد نیاز بسیاری از حمایت” گفت: Deeble. “اما در سمت تلنگر است که اگر شما معمولا خوب در زمان عادی و نمی تکیه زیادی بر دولت می توان آن را سخت تر برای دریافت کمک دولت در زمانی که شما به آن نیاز دارید.”

J. D. Scholten دموکراتیک خلق خانه نامزد در حال اجرا در آیووا 4th کنگره منطقه گفت: هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از عدم قطعیت در مورد چگونگی فدرال محرک پول اختصاص داده خواهد شد “اما آنچه ما دیده ایم [پس از جنگ تجاری] است که در پوردو می شود به دیکته می شود که bailed و کسی که نیست و وجود دارد مقدار زیادی از نظارت است.”

Colby فرگوسن یک کشاورز کوچک و مدیر دولتی و روابط عمومی برای مریلند مزرعه دفتر دفاع از بخش عمده ای از یارانه های دولت فدرال روان به مزارع بزرگ. “آنها باید بیشتر از دریافت پول از آنها تولید بیشترین حجم تامین مواد غذایی ما,” او گفت:. “اگر ما نمی توانیم به کمک بچه ها بزرگ که می نیز تاثیر می گذارد کوچک بچه ها.”

بازار کشاورزان ائتلاف غیر انتفاعی است که با پشتیبانی از بازارهای محلی در سراسر کشور نیز فشار برای کمک های اضطراری و فدرال اعلامیه که بازارهای کشاورزان باید مجاز به عمل به عنوان ضروری کسب و کار. (کالیفرنیا تلقی بازارهای کشاورزان ضروری است اما کشورهای دیگر باید آنها را تعطیل و یا آن را ترک بیشتر مبهم است.) طرفداران می گویند باز هوا بازار می تواند به عنوان یک راه امن تر برای خرید مواد غذایی در بیماری همه گیر.

“اگر بازارهای کشاورزان بیرون رفتن از کسب و کار است که به معنی محلی کشاورزان از دست دادن دسترسی به آن دسته از مصرف کنندگان گفت: Ben Feldman, مدیر اجرایی, برای کشاورزان بازار ائتلاف. در حالی که آمریکا مواد غذایی خرید است به سرعت منتقل شده و در طول این بیماری همه گیر از رستوران ها به فروشگاه های مواد غذایی آن است که به طور معمول بسیار سخت تر برای کشاورزان به فروش محصولات خود را به فروشگاه های مواد غذایی.

Shoppers wearing protective face masks and gloves browses produce at a farmers market in San Francisco, California, U.S., on Wednesday, March 25, 2020. Fearful of close-quarters in packed supermarkets marked by empty shelves, many shoppers have descended on farmers markets they rarely visited in the past. Photographer: David Paul Morris/Bloomberg via Getty Images

خریداران پوشیدن محافظ ماسک صورت و دستکش فهرست تولید در یک بازار کشاورزان در سان فرانسیسکو, کالیفرنیا., در 25 مارس سال 2020 است.

دیوید پل موریس/بلومبرگ/گتی ایماژ

“من نمی خواهم به جنجال آفرینی زیرا کشاورزان اپراتورهای در بازار مانند کشاورزان که فروش به آنها بسیار انعطاف پذیر و سازگار و یک مقدار باور نکردنی با منابع محدود” گفت: فلدمن. “اما این قطعا می تواند نیروی بازارهای نزدیک است.”

با توجه به وزارت کشاورزی محلی فروش مواد غذایی بیش از دو برابر شده بین سال 2012 تا سال 2017. اما حاشیه سود برای کشاورزان کوچک باقی می ماند کم یا وجود ندارد و اکثر کشاورزان کوچک نیز از دیگر مشاغل است.

پک خانواده مزرعه مدافعان گفت که او نگران این بیماری همه گیر خواهد شد و بهره برداری توسط شرکت های بزرگ به سرکوب جنبش غذایی محلی و نسبت انتقام آسیب بیشتر در آب و هوا. “برای تغذیه جهان و خنک کردن سیاره ما نیاز به حرکت به دور از صنعتی و کشاورزی” او گفت:.

برخی از طرفداران می گویند آنها با احتیاط خوش بینانه که بعد از محرک لایحه می تواند به ارائه کمک بیشتر به کشاورزان کوچک و اشاره کرد که شده است وجود دارد رشد آگاهی عمومی از خطرات ناشی از ما زنجیره تامین جهانی و نیاز به سرمایه گذاری در یک سیستم غذایی انعطاف پذیر.

Scholten شده است که صدایی زنگ برای سال ها در مورد خطرات ناشی از انحصار کشاورزی گفت: این بیماری همه گیر در معرض چگونه “خطرناکی وابسته به” ما بر واردات است. “ما تا به حال این ” بزرگ یا دریافت کردن مزرعه’ سیاست برای سال,” او گفت:. “اما من فکر می کنم وجود دارد و پتانسیل عظیمی در حال حاضر به regionalize ما تولید مواد غذایی, ترجمه و بومی سازی آن است.”

“در 4 منطقه از آیووا دوم بیشتر کشاورزی تولید منطقه در کشور ما تنها دو مزرعه به جدول رستوران; ما در شهرهای کوچک از دست دادن خود را در فروشگاه های مواد غذایی به دلیل دلار به طور کلی در حال آمدن است و undercutting اما آنها نمی فروش محصولات تازه و گوشت و ما باید کشاورزان ساخت یک سکه” او گفت:. “به طوری که ما این [تولید] همه؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>