کسب و کار کوچک نجات پول جریان به عمده تهمت اهدا کنندگان آشکار نشان می دهد

اهدا کنندگان عمده به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ریاست جمهوری انتخاب مجدد کمپین باید برنده آرزو وام از چک حفاظت از برنامه های دولت جدید در تلاش برای ارائه یک راه نجات برای کسب و کارهای کوچک تحت فشار به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

این وام که در حال تبدیل به کمک های مالی اگر حقوق و دستمزد نگهداری می شود و دیگر گاهی نامشخص شرایط برآورده شده است از رسیدن به ده ها هزار نفر از صاحبان کسب و کار کوچک بسیاری از آنها در مواجه تاخیر و رد. اما PPP وام شده اند به سرعت تایید شده برای تعدادی از شرکت های که مدیران اهدا کرده اند به شدت به مغلوب ساختن پیشی جستن, مبارزات انتخاباتی, کمیسیون بورس و اوراق بهادار سوابق نشان می دهد.

بزرگترین و شناخته شده دریافت کننده کسب و کار کوچک نجات پول شده است مجموعه ای از هتل های لوکس اجرا شده توسط مونتی بنت و پسرش مورچه بنت. این جفت ارز به دست آمده بیش از $59 میلیون دلار PPP بودجه برای Ashford مهمان نوازی اعتماد و Braemar Hotels & Resorts, برگزاری شرکت ها استفاده می شود به خود و مدیریت طیف وسیعی از هتل ها از جمله ریتز-کارلتون در سنت توماس. این شرکتها واجد شرایط برای PPP وام به این دلیل که برنامه عمدا به نفع بزرگ و حق رای صاحبان رستوران ها و هتل ها اپراتورها به عنوان طولانی به عنوان هر محل استخدام 500 نفر و یا کمتر است.

پدر و پسر نیز megadonors که داده شده نزدیک به نیم میلیون دلار برای مغلوب ساختن پیشی جستن از سال 2016 و بیش از 1.3 میلیون به توافق سیاستمداران و گروه ها در سال های اخیر است. شرکت آشکار نشان می دهد و همچنین به دنبال حرفه ای تحت تاثیر قرار.

تنها چند روز پس از عبور از مراقبت در عمل فراگیر نجات قانون فعال است که این PPP برنامه Ashford مهمان نوازی اعتماد امضا لابی قرارداد با جفری میلر یک لابی گر و جمع آوری کمک که مطرح $1,494,000 برای مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 گشتند. میلر رفت و به کار و تلاش برای نفوذ در مدیریت کسب و کار کوچک و کنگره به نمایندگی از مشتری خود سوابق نشان می دهد برای به دست آوردن سهم از پول کمک مالی.

آنها نه تنها آنهایی که با مالی در داخل پیگیری برای مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

قاره مواد Corp., ساخت و ساز, تجهیزات, محصولات, شرکت, دریافت $5.4 میلیون در PPP وام. شرکت متعلق به خانواده رونالد Gidwitz که اهدا کرده است 50.000 دلار برای مغلوب ساختن پیشی جستن و بیش از $109,000 به کمیته ملی حزب جمهوری خواه در سال های اخیر است.

جارت Streebin بنیانگذار و مدیر عامل شرکت حمل و نقل و ردیابی اندازی EasyPost به $105,600 به ناروا در سال گذشته با استفاده از یک مشترک جمع آوری کمک های مالی تایید شده. Streebin شرکت به دست آمده “چند میلیون دلار در یک PPP وام” با توجه به یک حساب کاربری در وال استریت ژورنال.

نیکولا Motor Company, راه اندازی است که توسعه برق کامیون و دریافت $4.1 میلیون دلار PPP وام. این شرکت اجرا شده توسط Trevor میلتون یک میلیاردر تهمت دهنده. این هتل متعلق به شرکت توسط گوردون Sondland هتل نجیب زاده که اهدا $1 میلیون دلار برای مغلوب ساختن پیشی جستن را افتتاح و بعد از دریافت یک ambassadorship از رئیس جمهور دریافت PPP وام.

Hallador انرژی ایندیانا مبتنی بر شرکت زغال سنگ به دست آمده از 10 میلیون دلار PPP بودجه. این شرکت در حال حاضر استخدام اسکات Pruitt مغلوب ساختن پیشی جستن سابق سازمان حفاظت محیط زیست, مدیر, به عنوان یک لابی گر واشنگتن پست گزارش داد. Phunware, تگزاس مبتنی بر فناوری شرکت استخدام تهمت کمپین به منظور توسعه برنامه های کاربردی برای ردیابی محل از رای دهندگان از دریافت $2.8 میلیون نفر در PPP وام. رهگیری قبلا گزارش شده در Phunware آرمان های توسعه محل سکونت پیگیری برای coronavirus بیماری همه گیر.

PPP برنامه های فرو رفته در جنجال پس از آن آغاز شد. هر چند این برنامه در اصل بودجه با $349 میلیارد دلار از طریق مراقبت عمل شد و به اطلاع عموم به عنوان کمک به تلاش شرکت های کوچک آن را به پایان رسید تا با بهره گیری از شرکت های بزرگ — و از پول فقط در دو هفته.

بسیاری از بانک های بزرگ بنا به گزارش ها ترجیح داد به مشتریان ثروتمند. جی پی مورگان چیس برای مثال اعطا تقریبا هر درآمد بالا بانکداری خصوصی مشتری یک PPP وام اعمال می شود که در حالی که تنها 6 درصد از 300000 خرده فروشی کسب و کار کوچک مشتریان اعمال می شود که قادر به دریافت یک وام. نظرسنجی از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل نشان می دهد که تنها 20 درصد از کسب و کارهای کوچک است که اعمال می شود را دریافت PPP وام.

اطلاعات در مورد وام ها و تحليل های آشکار و نیویورک دیلی نیوز نشان می دهد دیگر بی عدالتی. بیش از نیمی از کسب و کار است که اعمال می شود به صورت وام در جمهوری تکیه متحده مانند داکوتای شمالی و نبراسکا دریافت تایید. در دموکراتیک متمایل متحده ضربه بحران مانند کالیفرنیا و نیویورک با نرخ 15 و 18 درصد بود.

بزرگ PPP وام های تایید شده برای شرکت عموم معامله شرکت با دسترسی به انواع دیگر اعتباری دریافت کرده اند توجه منفی در روزهای اخیر. زاینده رود به عنوان مثال وعده داده شده برای بازگشت آن 10 میلیون دلار PPP وام در حالی که روت کریس استیک متعهد شده است برای بازگشت به 20 میلیون دلار از این شرکت دریافت شده از این برنامه است.

روز پنج شنبه در مجلس نمایندگان تصویب مجدد بودجه برای PPP برنامه تزریق این برنامه با یکی دیگر از $321 میلیارد. با توجه به ده ها تن از لابی شرکت هایی که به تازگی ثبت نام مشتریان به دنبال SBA امداد این معلوم نیست که آیا tranche بعدی از کمک های مالی گذشته خواهد شد بسیار طولانی تر از اول است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>