صاحبان کسب و کار کوچک خواست برای ثبت نام بر روی PPP وام بدون ضمانت از بخشش

شیدا جورج تا به حال هرگز گذاشته هر کسی در 20 سال خود را در حال اجرا خود شیرینی و کافه در میدلسکس ورمونت. اما پس از ورمونت رژیم صهیونیستی است. Phil اسکات تعطیل رستوران به سرعت گسترش coronavirus نیمی از فروش خود را تقریبا یک شبه ناپدید شد. او تا به حال برای قرار دادن 28 از کارکنان قرمز مرغ پخت Co. در کردند. جورج تصمیم به ثبت نام برای وام از طریق چک حفاظت از برنامه ایجاد شده توسط کنگره مراقبت عمل امداد لایحه برای کمک به صاحبان کسب و کار کوچک شناور باقی می ماند. در ابتدا این برنامه تامین شده بود با $350 میلیارد, یک مقدار که فرار حدود دو هفته پس از آن آغاز شد; کنگره در حال حاضر در یک معامله به اضافه کردن یکی دیگر از $320 میلیارد.

قابلیت های کلیدی این وام که در حال اجرا توسط اداره کسب و کار کوچک است که آنها تصور می شود به طور کامل ببخشند اگر مالک صرف بیشتر پول در حقوق و دستمزد نیست و هر کسی وضع کردن. جزئیات چگونه است که بخشش کار خواهد کرد اما به دور از روشن ساختن برخی از صاحبان کسب و کار کوچک با احتیاط به استفاده از آن در همه.

در بانک قرارداد وام را بررسی رهگیری صاحبان خواسته شده برای ثبت نام بر روی شرایط که گفت که “بخشش ممکن است اعمال می شود” و یا “تمام یا بخشی از وام ممکن است بخشیده شود” — انتشار بانک ها از مسئولیت اما به صاحبان کسب و کار هیچ قراردادی تضمین وام بخشش و یا حتی راهنمایی در مورد چگونه به پیروی از قوانین و یا چگونه به آن را دنبال کنند. یکی نیست اشاره بخشش در همه.

نرم افزار مواد تولید می شوند که در SBA سربرگ حتی کمتر جزئیات. “بخشش وام ارائه خواهد شد برای مجموع مستند حقوق و دستمزد, هزینه, تحت پوشش بهره وام مسکن, پرداخت, تحت پوشش پرداخت اجاره بها و تحت پوشش آب و برق” اکثر برنامه های کاربردی به عنوان خوانده شده. هیچ اطلاعات دیگری ارائه شده است در مورد آنچه که “تحت پوشش” به معنی. مراقبت قانون شامل برخی از اطلاعات در مورد چگونه این تعریف می شوند اما این به خاک سپرده شد در تقریبا 900-صفحه لایحه.

و بتن بدون اطلاعات داده شده به صاحبان کسب و کار کوچک در مورد چگونه آنها باید در مورد گرفتن وام های خود را ببخشند. برخی از صاحبان گفته شد که برای به دست آوردن آمرزش آنها می خواهم که به ارسال یک درخواست به بانک های خود را. دیگران گفته شد که آنها باید برای رفتن مستقیم به SBA.

که سمت چپ بسیاری از مردم سوال که آیا وام خواهد شد در واقع تبدیل می شود به کمک های مالی در همه. “کیستون این بنای این برنامه تضمین نشده است” جورج گفت.

یک هفته پس از اعمال او جورج را banker او را فرستاده اوراق وام. “من به طور کامل انتظار می رود[اد] برای دیدن در میان چهار اسناد … یک پنجم یک با چاپ خوب در آنچه که دقیقا شما نیاز به انجام به منظور به دست آوردن حداکثر بخشش وام,” او گفت:. در عوض بانک خود را شامل یک ضمیمه بیان “وام دهنده هیچ نمایندگی و یا وعده به گیرنده با توجه به دولتی بخشش از هر مقدار از وام و یا علاقه مرتبط است. وام گیرنده می داند که این برنامه در حال حاضر شامل شرایط که تحت آن بخشش ممکن است درخواست و موافقت خود را درک و مطابق با این شرایط به عنوان آنها وجود دارد و ممکن است در طول زمان تغییر.” این دستور او برای درخواست بخشش از طریق SBA. همچنین گفت که او موافقت کرد برای برگزاری این بانک بی ضرر برای تفسیر آن از وام و بخشش.

“اساسا … شما مسئول این وام” جورج خلاصه شده است. او مطلع شد که او تا به حال شش ماه از به دنبال بیش از آن سند به تصمیم بگیرد که آیا به آن را امضا کنید.

برای PPP وام به ببخشند SBA است نشان داد که 75 درصد از این پول باید صرف نگه داشتن تمام وقت معادل کارکنان در حقوق و دستمزد و بقیه از 25 درصد می تواند صرف اجاره و آب و برق. که بیش از حد متفاوت بسته به نوع کاغذ بازی. برخی از برنامه های کاربردی می گویند: “بیش از 25 درصد از ببخشند مقدار ممکن است برای غیر-هزینه های حقوق و دستمزد.” دیگران کمتر مستقیم: “با توجه به احتمال بالا اشتراک آن پیش بینی شده است که بیش از بیست و پنج درصد (25%) از ببخشند مقدار ممکن است برای غیر-هزینه های حقوق و دستمزد.”

بسیاری از جزئیات شده اند مشخص است. جورج نمی داند که مثلا چه “تمام وقت معادل” به معنی. او تا به حال فقط در استخدام کسی بود و او برنامه ریزی شده برای شروع در اواسط ماه مارس, اما او تا به حال به او بگویید نه به در آمده و پس از همه گیر رسید. آیا او نیاز به مطمئن شوید که فرد در حقوق و دستمزد خود را? اگر چه او نمی تواند به همان تعداد از کارکنان برای بازگشت, چرا که مردم به جای جمع آوری پیشرفته مزایای بیکاری نسبت به خطر بازگشت به کار برای او به مدت هشت هفته ؟ آنچه در مورد پاره وقت کارکنان که قطعا نمی خواهد دوباره به صورت جزئی پرداخت اگر آنها می توانند دریافت 600 دلار به علاوه یک هفته از بیکاری ؟ و زمانی که آنها نیاز به بازگشت در حقوق و دستمزد: 30 ژوئن پایان PPP برنامه و یا در عرض هشت هفته از زمانی که وام خود را صادر می شود ؟ “بسیاری وجود دارد که می تواند به سمت چپ باز به تفسیر” او گفت:.

زمانی که او خواسته و بانکدار این پرسش “پاسخ او این بود ‘نگران نباشید خیلی در مورد عفو و بخشش در حال حاضر شما در حال overthinking آن'” جورج به یاد می آورد. “او هیچ پاسخ.”

اداره کسب و کار کوچک نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر و یا روشن.

زمانی که جورج خواسته خود را بانکدار این پرسش “پاسخ او این بود ‘نگران نباشید خیلی در مورد عفو و بخشش در حال حاضر شما در حال overthinking آن است.”

جزئیات دور از حواس پرتی برای جورج. بزرگترین وام او تا به حال گرفته شده از قبل شد و به $200,000 بیش از پنج سال است. “که زمان زیادی از برنامه ریزی برای کشف کردن که چگونه ما در حال رفتن به آن کار” او اشاره کرد. و در حال حاضر او خواسته شده برای ثبت نام بر روی یک $411,000 وام با چند جزئیات در مورد اینکه آیا او باید به آن پرداخت. او نمی تواند استطاعت به گرفتن وام می خواهم که حتی با 1 درصد نرخ بهره. “این چیزی است که تنها جذاب اگر شما آمرزش” او اشاره کرد.

در پایان حتی بدون او اطلاعات می خواستم در مورد بخشش جورج تصمیم به ثبت نام در این کاغذ بازی برای وام خود را. بانکدار به او هشدار داده است که این بودجه در PPP برنامه در حال اجرا پایین به طوری که او با عجله به آن را در زیر سیم. “نیم ساعت بعد پول را در حساب ما,” او گفت:. “این تقریبا شبح وار.”

مینیاپولیس مبتنی بر هوشمند مجموعه ای صاحب Kevin Brown شده از طریق بار دشوار مانند 9/11 و 2008 رکود است. اما چیزی شبیه به این. خود را چاپ خدمات کسب و کار کاهش یافته و در حدود 75 تا 80 درصد است. او نمی خواهید به از دست دادن هر یک از کارکنان خود را — آن را ویژگی های کار طول می کشد و سه تا شش ماه به آموزش و کسی چندان PPP بسیار جذاب است.

اما قهوه ای هم بدست کمی وضوح در مورد نیاز. در ابتدا آن را فقط نرم افزار. “تا آنجا که مالی بانک ابزار آن را در مورد به عنوان نازک به عنوان من تا کنون دیده ام” او گفت:.

خود را وام سند در آمد از طریق در آوریل 21. “تمام یا بخشی از وام ممکن است بخشیده شود و اگر قرض صدق و مطابق با ضوابط و شرایط وام بخشش تحت قانون و قوانین” آن را می گوید. “اگر وام به طور کامل بخشیده قرض باقی خواهد ماند مسئول کامل و وقت شناس پرداخت و رضایت از تعادل باقی مانده از وام.” آن را میسازد برخی از جزئیات بیشتر در مورد زمان — که دوره هشت هفته آغاز خواهد شد به عنوان به زودی به عنوان پول است که برای اولین بار پرداخت که کارکنان باید rehired 30 ژوئن — اما توضیح نمی دهد که کارمندان و یا چگونه بسیاری از در نظر گرفته خواهد شد تمام وقت معادل.

او نام خود را به بانکدار برای وضوح بیشتر. او گفت: “آنها در حال گرفتن بسیار کمی راهنمایی از SBA به طوری که آنها عامل بر روی یک “حسن نیت ” بر اساس” او گفت:. “همه از این بانک ها در تلاش هستند تا قوانین خود را فقط به طوری که آنها می توانید به SBA و بگو:” بله ما از علت سعی و کوشش; این افراد واجد شرایط.'”

این یک راه برای محافظت از خود را از مسئولیت. اما آن را نیز برگ صاحبان کسب و کار کوچک و برگزاری کیسه. قهوه ای انجام داده است بسیاری از بانک وام قبل از. او هرگز امضا وام سند “که در آن می گوید این بانک ممکن است انجام این کار و یا ممکن است این کار را انجام نمی,” او گفت:. “این چیزی است که یک قرارداد است.”

بدون شفافیت در بخشش تعدادی از صاحبان کسب و کار کوچک رهگیری با صحبت شد و با توجه به در نظر گرفتن هر گونه PPP بودجه وام دریافت کردند و قرار دادن آنها را در یک حساب بانکی دست نخورده تا زمانی که آنها می دانستند ، که راه آنها می تواند به ارسال پول را اگر نمی توان آن را ببخشند و نمی توان در قلاب برای یک وام آنها حتی نمی خواهید. اما آن را نیز بدان معنی است که آنها نمی تواند با استفاده از آن به سرعت کارکنان خود را در اشتغال به عنوان در نظر گرفته شده بود.

که آنچه اندرو و Brianna Volk برنامه ریزی برای انجام با پول خود را. زن و شوهر, خود پورتلند شکار و Alpine Club, 50-صندلی رستوران در مرکز شهر پورتلند ایالت مین است. آنها یکی از خوش شانس صاحبان کسب و کار کوچک; آنها را از طریق هرج و مرج روند که بسته بسیاری از مردم و خود را در حال حاضر PPP پول است. اما آن را رفته است مستقیما به یک حساب بانکی است و بیشتر یا کمتر sat دست نخورده.

این زن و شوهر به طور داوطلبانه خود را تعطیل رستوران یک روز قبل از خود دولت تصویب بسته شدن اجباری قرار دادن همه آنها به جز یکی از آن 12 نفر پرسنل در کردند. “ما واقعا ارزش کارکنان ما” اندرو Volk گفت. “من می خواهم به استخدام افراد است.” اما تا زمانی که وجود دارد اطلاعات بیشتر او را نگه داشتن بر روی پول و بانک تا به حال هیچ پاسخ. زن و شوهر, وام سند ساخته شده هیچ اشاره ای از عفو و بخشش در همه. “هیچ کس به نظر می رسد که به طور خاص چگونه می توانم به شما ببخشند, این,” او گفت:. “وجود ندارد پاسخ به این پرسش زیرا آنها نوشته شده نیست قوانین نشده است.”

“هیچ کس به نظر می رسد که به طور خاص چگونه می توانم به شما بخشیده بود. وجود ندارد پاسخ به این پرسش زیرا آنها نوشته شده نیست قوانین نشده است.”

دنی شوارتزمن صاحب مینیاپولیس مبتنی بر ریشه های مشترک کافه نیز قادر به دریافت از طریق هرج و مرج اولیه از گرفتن درخواست خود را به سرعت. اما در حال حاضر او در حال انتظار برای وضوح بیشتر. “من هنوز نمی دانم اگر ما در حال رفتن به آن را,” او گفت:. “من هنوز هیچ درک روشنی از چگونه عملی این است که برای یک کسب و کار مثل مال من است.” بنابراین او حتی خواسته بانک خود را برای نهایی مدارک برای دریافت پول او را تایید شده است.

“آن را ساخته اند خیلی بیشتر حس برای ارائه پشتیبانی مستقیم” او استدلال کرد. که آنچه در دیگر کشورها مانند دانمارک, فرانسه, آلمان, هلند و انگلستان انجام داده اند: به طور مستقیم شرکت برای پرداخت حقوق و دستمزد خود را هزینه. دانمارک و هلند به عنوان مثال قول داده اند که به شرکت ها پرداخت تا 90 درصد از کارگران حقوق و دستمزد.

کلی Conklin همچنین استدلال می کند که آن را حس برای پول داده می شود از طریق وام. او و همسرش صاحبان فولی-Waite ساخت و ساز در کنیلوورث نیوجرسی رفت و از طریق وام SBA مراحل قبل از زمانی که آنها در زمان از یک وام برای خرید ساختمان خود را.

این سند به بانک خود را به او را برای خود PPP وام به نظر می رسد متفاوت است. “گذشته وام اسناد ما امضا برای کمتر پول خیلی دکمههای بالا. … الزامات تحت شرایط املای” او گفت:. “در اینجا وجود دارد این است که تقریبا هیچ ویژگی به خصوص آن را به عنوان امر به عفو و بخشش.” در آن آمده است: “عفو و بخشش است به صورت خودکار و گیرنده باید آن را درخواست. وام گیرنده است و نه با تکیه بر وام دهنده خود را برای درک الزامات مورد نیاز برای بخشش مانند واجد شرایط هزینه های لازم سوابق/اسناد و مدارک و یا ممکن است کاهش به دلیل تغییر در تعداد کارکنان و یا جبران خسارت.” آن همچنین می افزاید: “هر گونه وام و تعادل باقی مانده پس بخشش توسط SBA خواهد بود به طور کامل reamortized بیش از مدت باقی مانده از وام.”

این چیزی است که او نیاز دارد در حال حاضر. “من نمی خواهم هر گونه وام و من نمی خواهم به قرض گرفتن پول” او گفت:. وام او اشاره کرد که چیزی او را به پوشش هزینه های کسب و کار بیشتر و با آگاهی از دقیقا چه مقدار از آن را به او وجود دارد. این پول به جای آن که “پر کردن سوراخ برای این رویداد بیش از که ما هیچ کنترل است.” این نه پول او تا به حال انتظار را به عقب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>