SKIMS توسط کیم کارداشیان به تازگی راه اندازی در Nordstrom و فروش سریع

لحظه ای است که در اینجا مردم! آن را اتفاق می افتد! وحشت نکنید! اما همچنین, مانند, نمی, نگه داشتن بیش از حد آرام است یا نه. SKIMS فقط راه اندازی در Nordstrom و این shapewear ملزومات به طور جدی قصد فروش خیلی سریع!

هنگامی که کیم کارداشیان برای اولین بار معرفی SKIMS جهان در مجموع freaked. این قطعه همه نگاه باور نکردنی و وقتی که می آید به یک “راه حل محور رویکرد به شکل افزایش undergarments” در کارداشیان ما اعتماد کنند. ما هیجان زده است که ما در حال حاضر می توانید انتخاب کنید تا این قطعه درست در Nordstrom, اما ما باید سریع عمل می کنند. چه کسی می داند چه مدت آنها می تواند در سهام ؟ ما پنج باید میدارد زیر!

این بدون درز Bodysuit

skims-bodysuit
Nordstrom

این bodysuit شکل هسته ای ران و پایین در حالی که حمایت از قفسه سینه و آن “زمزمه نرم” پارچه احساس می کند مانند یک پوست دوم. ما عاشق فراگیر, سایه محدوده و اندازه!

آن را ببینید!

دریافت SKIMS مجسمه سازی بدون درز ران اواسط Bodysuit فقط برای $68 در Nordstrom!

این امضا کمر مربی

skims-waist-trainer
Nordstrom

Kardashians ساخته کمر مربیان معروف پس از آن تنها حس می کند که SKIMS یکی که ادعا می کند به “فورا پاک اینچ” از شکل خود را در حالی که باقی مانده عملا غیر قابل کشف را در زیر لباس!

آن را ببینید!

دریافت SKIMS کمر مربی فقط برای $68 در Nordstrom!

این شکاف, لباس کوتاه

skims-solution-short
Nordstrom

همیشه در حال سقوط در عشق با یک لباس و با یک شکاف بالا, اما آن را فقط رفتن به محل کار بدون shapewear…اما شما نمی خواهید که shapewear peeking از زیر شکاف یا? به همین دلیل این درخشان طراحی شده کوتاه ایجاد شد!

آن را ببینید!

دریافت SKIMS راه حل کوتاه #1 فقط برای $42 در Nordstrom!

این هر چیزی را-اما-پایه Bralette

skims-bra
Nordstrom

می توان آن را بسیار دشوار است برای پیدا کردن چیزی که لازم است به عنوان قابل اعتماد bralette — اما نه دیگر! این یکی خیلی راحت و ویژگی های سریع خشک پارچه!

آن را ببینید!

دریافت SKIMS متناسب با همه مثلث Bralette فقط برای $32 در Nordstrom!

این راحت شورت لا کونی

skims-thong
Nordstrom

راحت شورت لا کونی? بله آن وجود دارد — و آن را مناسب برای اجتناب از خطوط تنکه پوش هنگامی که شما در حال پوشیدن لباسهای تنگ پایین!

آن را ببینید!

دریافت SKIMS متناسب با همه برای فقط 19 دلار در Nordstrom!

به دنبال چیز دیگری است ؟ اتمام بقیه کیم کارداشیان در SKIMS مجموعه در Nordstrom در اینجا قبل از هر چیز به فروش می رساند!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im