Skeet Ulrich, Marisol Nichols به خروج ‘ریوردیل’ پس از فصل 4


Skeet Ulrich, Marisol Nichols to Exit Riverdale
Skeet Ulrich and Marisol Nichols. شاتر (2)

Skeet Ulrich and Marisol Nichols نمی خواهد بازگشت به ریوردیل پنجم آن فصل ما هفتگی می تواند تایید.

Ulrich, 50, که بازی Jughead را (Cole Sprouse) پدر F. P. Jones اعلام کرد خروج خود را از ضربه سری CW در بیانیه ای به TVLine در یکشنبه 23.

“من فوق العاده ممنون برای دوستی من ساخته ام در ریوردیلو من را از دست ندهید دیدن همه بر اساس یک روزانه” به جیغ بازیگر گفت. “من افتخار است که بخشی از یک گروه با استعداد از مردم در مقابل دوربین و پشت. اما من تصمیم گرفتم که آن زمان برای من به حرکت به دیگر کشف فرصت های خلاق.”

او بعد از ارسال یک پیام Instagram ضمن تشکر از طرفداران خود را تشویق.

من حتی نمی تواند شروع به تشکر از همه شما برای حمایت بی دریغ و عشق!! آن است که قابل توجه و قدردانی است,” او نوشت: در کنار رجعت عکس از خود را به عنوان یک کودک. “من ممکن است ترک ریوردیل اما تجربه من در طول چهار سال گذشته هرگز ترک قلب من است. یک تشکر ویژه از @writerras به من این فرصت ❤️.”

Sprouse, 27, مشترک افکار خود را در castmate را خروج از اظهار نظر “خود را ترک کفال با ما حداقل.”

اولریش و Sprouse را costar نیکولز, 46, نشان داد تنها چند ساعت بعد در روز یکشنبه که او نیز خروج نشان می دهد.

“من تا به حال زمان باور نکردنی آوردن هرمیون تسلیم به زندگی و کار با من شگفت انگیز بازیگران که شد خانواده” از 24 زاج سفید در بیانیه ای گفت به TVLine. “ما تا به حال بسیاری از زمان های فوق العاده با هم در بالاترین بالاترین و پایین ترین نرخ. ما واقعا باید بهترین طرفداران همیشه. من مشتاقانه منتظر فصل بعدی هستم و هیجان زده در مورد آینده است.”

نیکولز است ستارهدار به عنوان ورونیکا (Camila مندس) مادر هرمیون از ریوردیل را اول فصل برای اولین بار در سال 2017. اولریش شده است یک سری به طور منظم نشان می دهد پس از فصل 2 به عنوان بازیگران Jughead تنها پدر و مادر برای بسیاری از سری’ اجرا شود.

نه اولریش و نه نیکولز به اشتراک گذاشته اند دلایل خود خارج می شود اما ریوردیل showrunner Roberto Aguirre-Sacasa تایید دو خروج در بیانیه ای در روز یکشنبه.

“بخشی از زندگی در ریوردیل — و بخشی از رشد کردن است — خداحافظی با مردم” Aguirre-Sacasa گفت TVLine. “من سپاسگزار به تیراندازی و Marisol به صورت باور نکردنی خود را در کار نشان می دهد این چهار سال گذشته و ما همه آنها آرزوی خوبی در آینده خود تلاش. F. P. و هرمیون هرگز دور از دل ما. و البته آنها همیشه خوش آمدید در ریوردیل.”

بعدی تا اولریش ستاره خواهد شد در آینده تام هنکس فیلم Bios و Quibi سری #FreeRayShawn. نیکولز در ضمن مجموعه ای به نظر می رسد در آینده horror flick مارپیچی است.

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>