خواهر همسران Janelle قهوه ای خواسته های خانواده همه زیر یک سقف’

بهتر است با هم ؟ Kody قهوه ای‘s, همسرم, Janelle قهوه ای ام را دوست داشتم به قرنطینه می شود و با همه خواهر و همسران زنان و کودکان است.

“من واقعا فکر می کنم آن را آسان تر است برای مقابله با قرنطینه اگر ما همه زیر یک سقف از آنجا که ما نیاز به توان پس از جدا” جانل 50 و گفت: ما هفته به طور انحصاری در مصاحبه اخیر است.

طرفداران TLC سری دیدم Janelle حامی برای خانواده ها به ادغام و زیر یک سقف قبل از بیماری همه گیر کوروناویروس رسید و در حال حاضر بیشتر از همیشه آریزونا ساکن خواسته است که تا به حال اتفاق افتاده است.

“ما باید به حد جمع های خانوادگی و اگر ما با هم قرار گرفتن در معرض ما خواهد بود یکی کمتر کسی رفتن به فروشگاه مواد غذایی به جای انجام آن به صورت جداگانه خانوار,” او توضیح داد به ما. “وجود خواهد داشت بیشتر رفاقت.”

از شش بستری که وضعیت کنونی خواهد بود “ساده تر” اگر آنها در یک مکان.

“بچه ها می تواند اویختن در یک خانه قرار داشت. “ما می تواند در خارج وجود دارد در اموال ما با چیزهای بیشتری به انجام و افراد کمتر در معرض عموم.”

Sister Wives Kody and Janelle Brown
Kody و Janelle قهوه ای است. حسن نیت ارائه میدهد از Janelle قهوه ای/Instagram

Kody, 51 گفت: ما به طور انحصاری که یکی از سخت ترین چیز در مورد خانواده هایی که از هم جدا در طول coronavirus همه گیر است که جشن نیست با هم.

“ما پنج تولدها آینده در مارس و ما در حال رفتن به نیاز هر یک جشن تولد به طوری که خواهد بود یک عاطفی چالش برای بسیاری از کودکان و نوجوانان” وایومینگ بومی گفت. “من یک ارشد در دانشگاه و سه دبیرستان سالمندان در سال جاری و به نظر می رسد که خود فارغ التحصیلی بیشتر خواهد شد به احتمال زیاد لغو می شود بنابراین وجود دارد رفتن به یک مقدار زیادی از ناامیدی.”

با وجود اینکه جدا از واقعیت تلویزیون ستاره نشان داد که آنها “به برکت این واقعیت است که هر خانواده چند نفر در آن زندگی می کنند به طوری که درد از انزوا است کمی کاهش.”

حتی بدون جشن تولد, برخی از همسران حفظ شده است جشن های زنده است. Kody و همسر کریستین براون به تازگی خود لذت می برد 26th, سالگرد عروسی با پایین کلید خانه-رفع تاریخ … در قرنطینه.

“ما در واقع تا به حال این طرح بزرگ برای قرار دادن یک درب در خانه ما چون ما کل طبقه بالا یک اتاق زیر شیروانی ما نداشته اند یک درب به اتاق خواب ما,” کریستین, 47, گفت: ما به طور انحصاری است. “ما به این فروشگاه سخت افزار زیر اجتماعی, فاصله, قوانین, البته, اما آنها ندارد آنچه ما به دنبال آن بودند بنابراین ما تا به حال به آن را سفارش دهید. بنابراین ما تا به حال Home Depot تاریخ.”

این زن و شوهر در صدر سالگرد خود را با یک خود را به “مورد علاقه شام” در حالی که دختران خود را ایفا کرده است.

آخر از خواهر همسران پخش در تی ال سی در روز یکشنبه 12 آوریل در 10 p. m. ET.

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات و هدایت و حمایت از مشورت CDC, چه کسی و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در برای تماشای با ما به شنیدن بیشتر در مورد مورد علاقه خود را نشان می دهد و برای آخرین اخبار تلویزیون!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>