Sinn Féin تکان دهنده: Mary Lou مک دونالد نمرات بزرگ انتخابات برنده

OZY خبرسازان: غواصی عمیق بر روی نام شما نیاز به دانستن.

اگر جریان سیاسی جهانی فصل تحویل هر گلی پیام رسانی در همه است که تنها چیزی که رای دهندگان این است که پیدا کردن ناراحت کننده بیشتر از سیاسی ناراحت است که امکان چسبیدن به وضع موجود. پس از آن است که ایرلند در آن انتخابات جدولها البته دور از جایی که کشتی خود را از دولت به رهبری برای 100 سال گذشته است. حسن نیت ارائه میدهد از Sinn Féin ایرلندی حزب جمهوری خواه — بدون رابطه با آمریکا حزب جمهوری خواه و خود 50 ساله, سر, Mary Lou مک دونالد.

مک دونالد به جای دیرینه جری آدامز که 34 سال اجرا دیدم Sinn Féin انتقال دور از جناح سیاسی توسط هر معنی لازم است اغلب خونین ارتش جمهوریخواه ایرلند (IRA) به یک شرکت بسیار عادی ایرلندی حزب ملی. و آن را رانده است بسیار عادی است و در این مرحله, جهانی, نگرانی های داخلی: بی خانمانی, مراقبت های بهداشتی و دشواری در داشتن یک خانه اگر شما زیر 30.

این نگرانی ها رونق گرفت با وجود این دست ثابت در راس در duopoly خوب Gael و Fianna Fáil احزاب که به ریاست ایرلند دهه و بیش از یک اقتصاد ایرلند است که انجام می دهند بسیار خوب شما بسیار سپاسگزارم.

‘رسمی ایرلند’ وحشت زده است … و جوان مردم خوشحال هستند.

مایکل کانینگهام سابق ایرلندی مستقل روزنامه نگاری و رسانه های اجتماعی مفسر

“‘رسمی ایرلند’ وحشت زده است می گوید:” سابق ایرلندی مستقل روزنامه نگاری و رسانه های اجتماعی مفسر مایکل کانینگهام که شد از مایو, غربی, شهرستان. “و جوان مردم خوشحال هستند. اما انگلستان حزب کارگر اثرگذارندهها دوری ایرلندی کارگری در حمایت از Sinn Féin و کوچکتر چپ رادیکال احزاب است.”

این تا حد زیادی در حساب آماده-برای-نخست-زمان مک دونالد که بیبهره از گذشته شبه نظامی چمدان موفق شده در هر دو بازی سیاستمدار بین و در میان ایرلندی نخست وزیر لئو Varadkar و حزب مخالف Fianna Fáil را رهبر Micheál مارتین در حالی که همه با موفقیت militating در برابر قانون اساسی ممنوعیت سقط جنین حمایت یک کمپین برای قانونی کردن ازدواج همجنس بازان و رسانه ها مانند کمانچه. نتیجه ؟ Sinn Féin برنده 24.5 درصد از اولین اولویت رای بیشتر از هر حزب و یک جهش بزرگ از حدود 10 درصد در چهار سال پیش. مک دونالد اعلام پیروزی و گفت: او می خواهم راه اندازی مذاکرات برای تشکیل یک دولت ائتلافی یک گزاره دو منجر احزاب بود رد کرد. در حال حاضر آنها ممکن است هیچ چاره ای. و رای به متحد کردن جزیره — طولانی-برگزار شد هدف از Sinn Féin — به نظر می رسد نزدیک تر از همیشه است.

ایرلندی-معوج و از یک نسبتا خوبی قرار می گیرد خانواده است که دارای سازندگان وکلا و دانشمندان مک دونالد در حال حاضر نشسته در catbird صندلی. Varadkar بخشی از به طور گسترده ای برگزار می شود به خصوص شخصیت نیز یک خطای مرگبار که به این کمپین.

“او با تمرکز بر مبارزه با تروریسم در اروپا,” کانینگهام می گوید در مورد یک موضوع در ایرلند است که خروج نظرسنجی به عنوان برترین نگرانی برای 1 درصد از رای گیری عمومی ایرلندی. “او نمی طنین انداز با رای دهندگان. آن را مسکن و مراقبت های بهداشتی. و بی خانمانی است که خارج از کنترل در دوبلین. بزرگ سیاه و سفید چشم برای دولت است.”

بنابراین در حالی که منتقدان هشدار داده اند در برابر دیدن پشتیبانی از مک دونالد به عنوان نوعی از ایرلندی مغلوب ساختن پیشی جستن به سبک اعتراض, رای روشن است با وجود این به طور کلی حس شادی که نشانه یک postelection چرخه برای برنده شدن حزب که او کار خود را کاهش دهد ،

“ایرلند شمالی است که هنوز هم یک اشتباه اما جداگانه نهاد سیاسی که tribally مخالف سیاستمداران شده اند به دنبال مخالف اهداف برای نسل می گوید:” بلفاست نویسنده Kiran Acharya دادن قابل توجه اشاره به ایرلند شمالی دموکراتیک اتحادیه که سخت مچاله نخست وزیر سابق بریتانیا ترزا ممکن است در طول Brexit مذاکرات است. از کارگری? می خواهید به ماندن پیوست به اتحادیه اروپا-ترک انگلستان است. گرایان? ایرلندی وحدت.

“انگلستان مقالات در حال گرفتن آن اشتباه هر چند” Acharya می گوید. “و انتشارات داغ طول می کشد. در حالی که Sinn Féin پیروزی تقریبا تضمین مرز نظرسنجی در ایرلندی وحدت هیچ کس نمی داند چه جدید ایرلندی چشم انداز سیاسی به نظر می رسد مانند نشده است.”

یک ارزیابی خواهد بود که اخبار را به مک دونالد که در یک مصاحبه با BBC Newsnight با ارسال یک پیام به اتحادیه اروپا و هر کس دیگری که ایستاده باید در ایرلندی وحدت “در راه همان است که آن را پشتیبانی از اتحاد مجدد آلمان” مک دونالد می گوید. “این اتفاق می افتد و اگر کسی تصور که این موضوع می تواند آرزو دور … که بسیار احمقانه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im