سنگاپور: جدید روسیه دروازه ورود به جنوب شرقی آسیا وجود دارد ؟

چرا شما باید مراقبت از

پس از سال 2014 ولادیمیر پوتین شده است رسم و راهی برای بازگشت به منطقه ای که در آن اتحاد جماهیر شوروی یک بار در اختیار داشت نفوذ است.

  • جدید توافقنامه تجارت آزاد با سنگاپور است که به مسکو دسترسی بی سابقه ای به جنوب شرق آسیا بازار.
  • روسیه شده است از جان گذشته برای یک سکوی پرشی برای منطقه به خصوص پس از مواجهه با تحریم ها در سال 2014.
  • سنگاپور مشتاق است برای دسترسی به, روسیه را بزرگ و نسبتا بکر در بازار است.

سنگاپور نخست وزیر Lee Hsien Loong هرگز به ارمنستان. اما سفر خود در اواخر سال گذشته به پایتخت ایروان نبود فقط مقدمه ای برای روسیه به رهبری اتحادیه اقتصادی اوراسیا (EEU) — یک گروه که همچنین شامل بلاروس و قزاقستان و ارمنستان و قرقیزستان.

پس از هفت دور از آنچه که لی به عنوان “فوق العاده خطرناک” مذاکرات سنگاپور و EEU امضا یک توافقنامه تجارت آزاد برای اولین بار است که مقیاس برای اوراسیا بلوک. آن مشخص شده یک پیروزی مهم برای روسیه جاه طلبی در جنوب شرقی آسیا. پس از روسیه راه اندازی خود محوری به آسیا در سال 2014 کرملین شده است به شدت در جستجوی یک کشور است که می تواند در خدمت به عنوان سکوی پرشی برای بقیه منطقه است. در حال حاضر آن را ممکن است پیدا کرده اند یک شریک ایده آل — نرم افزار-غرب سنگاپور.

ezgif.com-optimize

سنگاپوری دولت و بخش خصوصی بودجه را آغاز کرده اند که سرمایه گذاری در همه چیز از محصولات لبنی به فرودگاه. وجود دارد تقریبا 700 شرکت های روسی در سنگاپور از جمله tech سنگین وزن ها مانند Kaspersky Lab و انرژی غول مانند روس نفت و گازپروم. تجارت بین دو کشور رسید 5 میلیارد دلار در سال 2018 و در حال رشد است.

این یک همکاری بعید است. یکی دیده غرب به عنوان یک اصل استراتژیک رقیب دیگر به عنوان اساسی متحد. اما برای سنگاپور یک شهر دولت با منابع طبیعی خود را از روسیه — بازار بزرگ بسیاری از آنها اجتناب به دلیل تحریم های غرب زیر است مسکو الحاق کریمه به این کشور است — پیشنهاد جذاب.

با ترکیب در سنگاپور یک شرکت روسی می شود عملا شرکت سنگاپوری و بنابراین می تواند دسترسی به موافقت نامه های تجارت آزاد [در منطقه].

Chris دوونشایر-الیس Dezan Shira & همکاران

برای روسیه منافع هستند و حتی روشن تر. سنگاپور جهانی مالی مرکز عمده فن آوری نیروگاه و عضو اتحادیه جنوب شرق آسیا (ASEAN) یک منطقه اقتصادی گروه بندی 10 تمام کشورهای جنوب شرق آسیا. از طریق معاملات مانند FTA بین EEU و سنگاپور و روسیه هم اکنون می توانید دسترسی به تمام کسانی که در بازار.

“این توافق نه فقط در مورد تجارت بین سنگاپور و روسیه می گوید:” Dmitriy Mosyakov های جنوب شرقی آسیا و متخصص در آکادمی علوم موسسه مطالعات شرقی. “در حال حاضر کالاهای روسی که رفتن به سنگاپور به طور بالقوه می تواند تا پایان در اندونزی و تایلند و….”

مسکو یک بار در اختیار داشت تأثیر قابل توجهی در منطقه از طریق حمایت از جنبش کمونیستی در دوران جنگ سرد. اما زمانی که اتحاد شوروی در سال 1991 بود و روسیه حضور دارد. پس از روابط با غرب رو به وخامت گذاشته و بیش از, بحران در اوکراین, روسیه شروع به هل دادن برای باز گشت در منطقه به دنبال بازارهای جدید است.

سنگاپور جذاب دروازه. چین و هند نیز هر دو رایگان معاملات تجاری با آسه آن. چنین شبکه ای از موافقت نامه های تجاری ارائه شرکت های روسی با بسیاری از فرصت های وسوسه انگیزی.

“با ترکیب در سنگاپور یک شرکت روسی می شود عملا شرکت سنگاپوری و بنابراین می تواند دسترسی به موافقت نامه های تجارت آزاد در داخل آسه آن و همچنین به عنوان کسانی که بین آسه آن و چین و هند می گوید:” Chris دوونشایر-الیس موسس شریک Dezan Shira & Associates یک شرکت مشاوره است که با این نسخهها کار با سرمایه گذاران خارجی در سراسر آسیا.

دوونشایر-الیس می گوید: سنگاپور در دهه نیز در lookout برای جدید امیدوار کننده از بازار را باز کند.

“به طور کلی سیاست دولت سنگاپور است که به کمک آن شرکت های برتر به سرمایه گذاری در خارج از کشور در بازارهای در حال ظهور و روسیه است یک انتخاب خوب برای آنها” او می گوید. “این یک نسبتا قابل ملاحظه مصرف کننده پایه آن نسبتا ثروتمند و آن را بهبود ارتباطات و تجارت لینک های که در حال گرفتن بهتر است.”

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه پرداخت می شود اولین سفر خود را به این کشور جزیره ای در نوامبر 2018 زمانی که او با استقبال استادانه درست شده دولت ضیافت. پوتین جدید پرده برداری روسیه در مرکز فرهنگی وجود دارد. و سنگاپور استقبال پوتین با بیش از فقط پمپ. در طول سفر خود به دو کشور امضا چندین معاملات به گسترش همکاری در همه چیز از تجارت به آموزش و پرورش است.

سنگاپور اخیر سرمایه گذاری در کسب و کار نسبتا متوسط آنها بالغ بر حدود 17 میلیارد دلار در سال 2018 از جمله برخی که در واقع ممکن است round-tripping توسط تجار با استفاده از این جزیره در کشور وضعیت پناهگاه مالیاتی. اما آنها نشان دهنده اولین گام مهم استدلال گنادی Chufrin پژوهشگر در آکادمی علوم روسیه’ موسسه اقتصاد جهانی و روابط بین المللی. دو طرف او می گوید را از وعده های ساخته شده برای هر یک از دیگر در واقع بدون ارائه. “که تغییر کرده است در نهایت شروع به گرفتن محل در طول چند سال گذشته و در حالی که ما نباید overexaggerate تغییر آن به وضوح اتفاق می افتد” Chufrin می گوید.

اما تا چه حد می تواند این حرکت جدید بین سنگاپور و روسیه آنها را? سنگاپور یک متحد دیرین ایالات متحده آمریکا است که از سال 2014 اعمال طیف گسترده ای از تحریم ها علیه روسیه را اشخاص که منصرف برخی از مسکو نزدیک ترین همکاران از انجام کسب و کار با آن.

سنگاپور تا کنون موفق به فرار مشابه فشار از واشنگتن می گوید دوونشایر-الیس. در حالی که هیچ تضمینی وجود ندارد که ادامه خواهد داد وجود دارد دلایل سنگاپور نسبی ایمنی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را تهدید. بر خلاف چین این کشور توسط شبه دموکراتیک است که نسبتا شفاف است و با آسیایی, ستاد برای 7000 شرکت های آمریکایی. تحریم ها علیه سنگاپور می تواند طلسم مشکل برای کسانی که کسب و کار بیش از حد. “سنگاپور کنه خیلی خوب جعبه برای ایالات متحده می گوید:” دوونشایر-الیس. “من فکر می کنم این بدان معناست که آمریکایی ها در حال رفتن به ترک سنگاپور به تنهایی.”

پوتین
نمی خواهد ذهن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im