Simon Cowell نتواند پیتزا ‘بسیار’ پس از از دست دادن وزن و تغییر رژیم غذایی


Simon Cowell America's Got Talent
Simon Cowell حضور در فصل 15 از “امریکا است استعدادهای درخشان’ در پاسادنا مدنی سالن در 4 مارس سال 2020 در لس آنجلس ، کتی Hutchins/شاتر

نبود واقعا قلب رشد fonder! Simon Cowell است که به شدت از دست رفته یکی از غذاهای مورد علاقه خود را پس از ساخت برخی از تغییرات بزرگ به رژیم غذایی خود و از دست دادن حدود 20 پوند است.

“من از دست [پیتزا] خیلی! که من چیز” بریت, 60 گفت: ما هفتگی و دیگر خبرنگاران در america’s Got Talent برتر در پاسادنا مدنی مرکز در پاسادنا کالیفرنیا به تازگی.

“پسر من را دوست دارد پیتزا” او در ادامه اشاره کرد که او 6 ساله پسر اریک فن ایتالیایی اصلی. “روز دیگر ما در پشت ماشین و من رو takeout و من برش پیتزا و فکر کردن ‘شما هیچ ایده چقدر من می خواهم این پیتزا در حال حاضر!'”

Simon Cowell and Son Eric Walk of Fame
Simon Cowell و پسرش اریک مطرح در ستاره خود را در مراسم بزرگداشت او در پیاده روی مشاهیر هالیوود در 22 اوت سال 2018 در هالیوود کالیفرنیا. مایک نلسون/سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

سابق بت آمریکایی قاضی که در حال حاضر گیاهخوار نامیده می شود که تعامل خود را “بزرگترین آزمون” اضافه کردن “من گذشت.”

پس از همکار america’s Got Talent قاضی Terry Crews پیشنهاد کرد که Cowell می لیسید انگشتان خود را به منظور دریافت یک طعم و مزه برخی از پیتزا X Factor آلوم روشن موضع خود را در مواد غذایی محبوب. “من نمی خواهم برای به دست آوردن طعم دوباره,” او توضیح داد به ماتماس رژیم غذایی خود را “ارزش آن را ندارد.”

“جدا از از لحاظ جسمی و روحی احساس می کنم واضح تر. من احساس می کنم بهتر است. آن را کاملا باور نکردنی” او ادامه داد. “من می توانم به یاد داشته باشید یک سال پیش اینجا بودن دو سال پیش من نبود احساس خودم و در حال حاضر من احساس می کنم به جایی که من استفاده می شود.”

هنوز شخصیت تلویزیونی به شوخی اذعان کرد که خود بدن نیست دقیقا رقیب که از خدمه 51. “متاسفانه من احساس بزرگ تا زمانی که تری گرفت پیراهن خود را خاموش” او کنایه آمیز با خنده.

Simon Cowell America's Got Talent
Simon Cowell حضور در فصل 14 زندگی می کنند نشان می دهد نهایی از “america’s Got Talent” در دالبی تئاتر در سپتامبر 18, 2019 در لس آنجلس ، AFF-ایالات متحده آمریکا/شاتر

Cowell کاهش یافته است و در حدود 20 پوند پس از اتخاذ یک رژیم غذایی مبتنی بر گیاه در سال 2019 به منظور نگه دارید تا با پسرش. “هنگامی که شما در حال 60 و شما یک پسر کوچک, که, وقتی بیدار است, قوی کردن سقف آن را مانند شما رو به سعی کنید و نگه دارید که انرژی خود را,” او گفت: ما در ماه سپتامبر هنگامی که درباره انگیزه خود را برای باریک کردن. “به طوری که من بزرگترین چیزی که تغییر رژیم غذایی و هر چیز دیگری. من رو به فوتبال بازی با او. من او را به رفتن karting. به طوری که یک مقدار فشار مورد نیاز.”

این روزها علاوه بر بازی با اریک تلویزیون شخصیت در حال آماده سازی خود برای یک فصل دیگر از america’s Got Talentکه خوش آمدید, Sofia Vergara به عنوان جدیدترین قاضی. این خانواده مدرن ستاره, 47, جایگزین گابریل اتحادیه و جولین هافکه هر دو خارج شد رقابت های سری در نوامبر سال 2019 پس از یک فصل. (اتحادیه, 47, اتهام وجود داشته است سمی محیط کار در نمایش مجموعه پس او خروج که ان بی سی را تکذیب کرد.)

“من ملاقات صوفیه سه یا چهار سال پیش و ما واقعا به آن ضربه و ما به پایان رسید این دیدار با ‘بیایید به توافق برسند که یک روز ما کار بر روی چیزی با هم.’ که چگونه به خوبی ما رو همراه” کاول گفت: ما از آشپز بازیگر در اوایل این ماه. “هنگامی که من شنیده ام صوفیه نام در مخلوط من خیلی هیجان زده است.”

America’s Got Talent بازگشت به NBC برای فصل 15 مه.

با گزارش نیکول Pajer

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>