باید پوپولیستی چپ کار با پوپولیستی راست جایی که آنها باید زمینه های مشترک و یا اجتناب از آنها است ؟

امروز سیستم به روز رسانی قسمت در مورد این موضوع آغاز بکار در 2:00 p. m. در رهگیری را در کانال یوتیوب با مهمانان Krystal توپ و ناتان رابینسون.

قابل توجه ایدئولوژیک تقسیم در ایران سیاست است که به عنوان روشن و تند و تیز به عنوان یکی از درون حزب دموکرات است. و که در حال رشد بخش بدان معنی است که همراه با غضبناک تفاوت وجود دارد کافی توافقنامه خاص مسائل مهم بین جناح که شناسایی به عنوان “پوپولیستی چپ” و “پوپولیستی راست.” اغلب بیشتر وجود دارد توافق بین آنها از هر دو گروه می یابد با ایجاد جناح و حزب سیاسی که با آنها بیشتر شناسایی.

در سال 2016 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نفع (هر چند او قطعا نمی در نهایت حکومت) در مخالفت متعدد دیرینه جمهوری خواه عرف: او برافراشته در برابر کار-قتل تجارت آزاد توافق دو کشور برای افزایش مالیات بر ثروتمندان و حذف شرکت های بزرگ لابی کنترل بر روند قانونگذاری تکریم نیاز به حفظ و حتی افزایش برنامه های اجتماعی و بسیاری وحشیانه, تمسخر خانواده بوش را امپریالیسم و تغییر رژیم در جنگ. که او برنده ایران با نامزدی برابر با بودجه بسیار ایجاد حمایت نامزدها مانند جب بوش و مارکو روبیو نشان می دهد که وجود دارد این است که حداقل در حال حاضر تحمل اگر نه حمایت آشکار برای آن موقعیت بود که تابو در جریان اصلی حزب جمهوری خواه سیاست است.

نظرسنجی نشان می دهد که کلاسیک جناح چپ موقعیت های اقتصادی مانند جهانی پوشش مراقبت های بهداشتی و بالا بردن حداقل دستمزد فرمان حمایت اکثریت اثبات آن نظرات را گسترش فراتر از جناح چپ و حقيقت است. یکی از مقامات سیاسی ترین اختصاص داده شده به و پرشور در مورد شکستن انحصاری قدرت — طولانی مرکزی جناح چپ goal — is جناح راست سناتور جاش هاولی که او نیز مخالف بین المللی تجارت سازمان هایی مانند سازمان تجارت جهانی (تعریف هدف از جناح چپ 1999 در سیاتل تظاهرات).

زمانی که برنی ساندرز می خواستم به تحمیل محدودیت بر مغلوب ساختن پیشی جستن توانایی به بمباران یمن او حمایت کلیدی با جناح راست حزب چای Senator Mike Lee; همان درست است از دنیس کوسینیچ را با همکاری ران پل به ممیزی تغذیه و Cory Booker کار با رند پل به طلیعه چیزی بودن در رادیکال عدالت کیفری اصلاحات. میزبان بیشتر به تماشای فاکس نیوز برنامه Tucker Carlson است برافراشته در برابر شر سرمایه داری پشتیبانی AOC تلاش برای مانع از معافیت های مالیاتی به آمازون داده دلسوز شنوایی به یک pro-مادورو روزنامه نگار مخالف تغییر رژیم در ونزوئلا و نقش مهمی در توقف حملات هوایی علیه سوریه و ایران است.

دلیل این دو جناح را با نام های مختلف — جناح چپ پوپولیسم و جناح راست پوپولیسم — این است که در علاوه بر این به این همگرایی آنها جدی و معنی دار تفاوت. مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان رئیس جمهور پایبند به تقریبا هیچ یک از ارتدکسی متلاشیکننده شعارهای مبارزات انتخاباتی. هالی اقتصادی پوپولیستی نام تجاری می تواند حلقه توخالی که در کنار حمایت خود را برای کاهش مالیات شرکت ها که به نفع ثروتمندان و مخالفت خود را قابل زیستن دستمزد قانون. و کارلسون دافع-به-لیبرالیسم views — رهبری حمایت خود را از استبدادی پاسخ به معترضان و نژادی تفرقه و بلاغت — are legion.

اما هیچ یک از کسانی که جدی تفاوت نفی این واقعیت است که سمت چپ — که نمی آیند نزدیک به ادعای اکثریت جمعیت — می یابد و زمینه های مشترک با پوپولیستی جناح راست در برخی از مهم ترین مواضع سیاسی. و وجود دارد میلیون ها نفر از مردم در سراسر کشور که هویت به عنوان محافظه کار و یا در سمت راست — با توجه به دیدگاه های خود در مورد مسائل اجتماعی و مهاجرت — اما نگه اقتصادی جناح چپ پوپولیستی views.

سپس سوال می شود: چه باید سمت چپ انجام دهید در این موارد ؟ باید این کار در رابطه با کسانی که در سمت راست برای ایجاد یک اکثریت و اجرای آن سیاست ها و شرکت در گفت و گو با نظر رهبران و چهره های رسانه ها در سمت راست برای رسیدن به مردم بیشتر است که می تواند متقاعد شود به فکر می کنم در ترانس و حزبی طبقه کارگر شرایط ؟ یا باید آن را اعلام کند هر کسی در ارتباط با پوپولیستی راست خارج از محدوده حتی برای مسئله-با-موضوع همکاری در روی زمین است که دیدگاه های دیگر آنها را نگه دارید مهلک? و اگر برگزاری مهلک views ارائه آن در پوپولیستی راست رادیواکتیو و خارج از محدوده به همین دلیل است که همان درست نیست از استقرار دموکرات که رهبری راه را برای ساخت و قهرمان آپارتاید در زندان دولت جنگ با مواد مخدر از مشاغل از بین بردن تجارت آزاد توافق نامه تغییر رژیم در جنگ از عراق به لیبی کور پشتیبانی از اسرائیل و تجاوز و کشت کل مهم دیگر سیاست های کاملا نفرت به سمت چپ (که شامل جو بایدن در میان دیگران) ؟

این بحث شده است کمین برای سال ها به عنوان ضد ایجاد شور سیاسی و تجدید ظهور — و نه فقط در آمریکا بلکه در سراسر جهان دموکراتیک — در پی تخریب ساخته شده توسط غالب ایدئولوژی نئولیبرالی. اما در آمریکا این فوران بیش از چند هفته گذشته به عنوان نتیجه تند و تیز ارز بین دو هوشمند برجسته جناح چپ مفسران. در دو جداگانه مقالات امور جاری ویرایشگر ناتان رابینسون در مقایسه با جناح راست پوپولیستی چهره های رسانه ها مانند کارلسون و افزایش شرکت میزبان Saager Enjeti به Bolsonaro موسولینی و حتی هیتلر به اصرار دارند که “جناح راست ‘پوپولیسم” است که به سادگی دروغ و کسی که در سمت چپ باید چیزی برای انجام با آن.” که باعث سوزش پاسخ از یکی از اصلی اهداف رابینسون نقد Enjeti را افزایش شرکت میزبان Krystal توپ که می گوید: “چپ باید بله برای پاسخ” را به عنوان او استدلال کرد که آن را از نظر اخلاقی غیر مسئولانه نیست برای پیدا کردن متحدان که در آن یکی می تواند و نه برای برقراری ارتباط با مردم به عنوان بسیاری که ممکن است به منظور پیاده سازی یک جناح چپ پوپولیستی دستور کار است.

امروز قسمت از به روز رسانی سیستم که آغاز بکار در 2:00 p. m. ET در رهگیری یوتیوب کانال اختصاص داده شده به کاوش در این سوال حیاتی و با من صحبت می کنند به هر دو رابینسون و توپ خود را در مورد نظرات بسیار متفاوت در این سوال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>