باید ساندرز’ حرکت بعدی بود ‘برنی تلویزیون’?

چرا شما باید مراقبت از

چون برنی خداحافظی فقط می تواند سلام به رسانه های جدید خود را برای انقلاب است.

“لطفا برای ماندن در این مبارزه با من. اجازه دهید ما رفتن به جلو با هم. مبارزه همچنان ادامه دارد.” پس رفت در این ارسال کردن برنی ساندرز به حامیان او بیش از یک جریان زنده دوشنبه اعلام کرد که او تعلیق مبارزات انتخاباتی خود دربندی خاموش قابل توجه چهار سال به صورت دموکراتیک سوسیالیستی که به طور قابل توجهی پیشرفته که قبلا نجس موضوعات در آمریکا به جریان اصلی سیاسی بحث از مدیکر برای همه به 15 دلار حداقل دستمزد.

اما در صورتی که او خداحافظی چرا این صدا بیشتر شبیه به یک شروع از پایان … بیشتر خوش بینانه “شب خوب و خوب فردا” از ABC جان دالی از محتاط “شب بخیر و موفق باشید” از CBS Edward R. Murrow?

این ممکن است به نظر می رسد عجیب و غریب به مقایسه ساندرز به معروف میراث رسانه ها پخش, به ویژه به دلیل ساندرز صرف بیشتر از زندگی حرفه ای او decrying به “شرکت رسانه ای” برای propping تا ایجاد کسب و کار به عنوان معمول سیاست است. اما اگر 78 ساله سناتور — که ریاست جمهوری رویاهای مسلما خاموش برای خوب می خواهد برای دیدن تغییرات او مبارزه خود را برای تمام عمر تبدیل به یک واقعیت حرکت بعدی او آشکار است: ایجاد رسانه های خود را در شبکه.

پس ساندرز انقلابی در راه مبارزات سازماندهی شده آنلاین است و او مسلح با گسترده لیست ایمیل پس از ساخت بزرگترین کوچک-دهنده پایگاه داده در تاریخ سیاسی آن به سختی خواهد بود دشوار است که به نوبه خود انرژی نسبت به یک پلت فرم رسانه های خود را ساخت. “آزاد بودن از قید کمپین … او می تواند این مورد ایده ها و ایجاد و گسترش حمایت مردمی برای آنها می گوید:” آرون چودری که در خدمت به عنوان ساندرز کمپین دیجیتال مدیر خلاق در سال 2016. “من فکر کردم چیزی بیشتر سیاست متمرکز مانند مقالات سفید اما شما حق وجود دارد: تمام مواد تشکیل دهنده در اینجا به صورت موثر رسانه ها در سازمان است.”

ایجاد یک اخبار پلت فرم خواهد حل مشکل عمده ساندرز چهره در حال حاضر ماندن مرتبط و مؤثر بر گفتمان عمومی.

“برنی تلویزیون” آیا کمبود محتوا: آن را آسان به تصور پخت و پز تا یک انقلاب با AOC” چه کسی صحبت سیاست در حالی که فلفل قرمز در Instagram و یا فیلتر نشده تاریخ با نینا Turner, یک, تکان دهنده, اراذل و اوباش-محرک را در گذشته از ساندرز’ سخت ترین-صحبت کردن در اولین سخنران در کمپین بلیزرز. مشاغل با برنی خواهد بود یک راه عالی برای برجسته کردن طبقه کارگر است. در ضمن یک شبانه SNL-سبک “آخر هفته به روز رسانی” که در آن ساندرز و نگاه یکسان کمدین لری دیوید sparred در حالی که به تقلید از یکدیگر خواهد بود باید تماشای, تلویزیون, راست? برای ایجاد پایدار حرکت آن را آسان به تصور ساندرز مشابهی مسیر به بیل سیمونز — ورزشی رسانه های شخصیتی که شهرت کمک کرد راه اندازی رینگر در عین حال که استفاده کرده است که پلت فرم به منظور بالا بردن صدای بعدی محصول با استعداد podcasters و نویسندگان فقط به عنوان بسیار به عنوان خود را.

Presidential Candidate Bernie Sanders Campaigns In NH Ahead Of Primary

این همه ممکن است به نظر می رسد دور از ذهن و مطمئن شوید که آن را فرضی نوسان در نرده ها. اما به یاد داشته باشید که در سال 2016 بسیاری آشکارا اظهار در مورد این احتمال که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را راه اندازی خود را در خدمت امپراطوری رسانه ای باید با او از دست دادن انتخابات. و ایجاد یک اخبار پلت فرم خواهد حل مشکل عمده ساندرز چهره در حال حاضر ماندن مرتبط و مؤثر بر گفتمان عمومی رفتن به جلو. چون در حال حاضر که او از ریاست جمهوری بحث معلوم نیست ساندرز دارای حسن نیت با جو بایدن و حزب دموکرات قدرت بازیکنان به تاثیر آن جلو می رویم.

عمو جو باعث شده است تا با دل گفتن ساندرز حامیان در سه شنبه بیانیه “شما بیش از خوش آمد. شما مورد نیاز هستند.” هنوز معلوم نیست که آیا آنها را مترقی سیاست های آنها می خواهند از معاون رئیس جمهور سابق. سابق بایدن مشاور ارشد وزارت ولا می گوید که در حالی که بایدن مبارزات انتخاباتی آشکارا استقبال ساندرز تیم بریزید باید آن را “کاملا” پرتاب کردن سیاست کیسه به انجام این کار.

“چهل درصد از آنها احتمالا نمی خواهد با ما و این خوب است — اگر جو Rogans جهان خواهد آمد و سپس OK خوب رفتن. ما هنوز یک مسیر روشن به پیروزی می گوید:” ولا که معتقد بایدن کمپین نیاز به متقاعد کردن متوسط محافظه کاران و مستقل را تا فاصله بدون ساندرز هواداران در دو.

که nonchalance برجسته این فاصله هنوز هم بین این دو اردوگاه به همین دلیل است که چودری می گوید او تردید بایدن تیم را استخدام بسیاری سابق ساندرز کارکنان … یک نکته کلیدی از کارکنان اغلب شکل سیاست بیشتر به طور مستقیم از نامزد خود است. “از آنجا که بایدن به حفر شده در به شدت در برابر برنی امضا سیاست مدیکر برای همه, آن را می سازد آن را سخت را برای وجود دارد به مقدار زیادی از گرده افشانی متقاطع” چودری می گوید. “چیزهای زیادی وجود دارد که نور روز در میان آنچه آنها باور دارند.”

ساندرز ممکن است قادر به برنده شدن در برخی از امتیازات — تضعیف نفوذ حزب superdelegates در نامزدی روند و یا پلت فرم زبان در اطراف کلاس و امتیاز. “شما بیشتر و بیشتر زبان در دموکراتیک پلت فرم مورد ارائه بیشتر بهبود اقتصادی بیشتر اقتصادی ثبات بیشتر اقتصادی فرصت” ولا می گوید.

اما که در واقع می خواند — بسیار کمتر در مورد مراقبت — یک حزب پلت فرم ؟ به همین دلیل است که ساندرز’ بهترین شرط برای ادامه فشار کشور بیشتر به سمت چپ خواهد بود توسط مهیج از خارج است. ثبت نام مستقل همیشه … اما از آن زمان به تجارت سالن کنگره و سالن ها از کمپین تبلیغاتی برای رسانه های جمعی با بلند گو حرف زدن. پس از همه این مبارزه باید ادامه یابد به نحوی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>