خریداران می گویند این آمازون کلاچ و طراح نسخه یکسان هستند

خیابان ها به سبک ستاره ها همه در سراسر جهان شده اند کشف تاب Bottega Veneta, چرم, کلاچ (شناخته شده به عنوان “کیف”) به تازگی. آن نشسته بود خیلی در ردیف جلو در تقریبا هر باند نشان می دهد در طول هفته مد پاریس و آن را عملا تضمین شده به علت یک Instagram دیوانگی اگر آن را بخشی از خود را #OOTD. ما تعجب نیست که این زیبایی است که روند — طراحی این کلاچ زحمت شیک اما آن را بیش از حد تصور برای پوشیدن روزمره است.

حرکت نزولی? آن را می تواند به شما هزینه یک ثروت کوچک بسته به بودجه ای که شما در حال کار با. اما اگر شما نمی توانید متوقف خیال بافی در مورد این سبک خریداران زرنگ و دانا را در بر داشت یک جایگزین برای شما! این آمازون پیدا کنید قطعا به همان vibes به عنوان high-end طراح کلاچ. حتی منتقدان می گویند که آنها واقعا نمی تواند بگوید تفاوت!

BOKPLD Womens Pouch Dumpling Handbag (Red)
BOKPLD زنان پیراشکی کیسه کیف دستی (قرمز) آمازون

آن را ببینید!

دریافت BOKPLD زنان پیراشکی کیسه کیف دستی برای قیمت با شروع در فقط 29 دلار در دسترس در آمازون! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مارس 8 سال 2020 اما در معرض تغییر است.

این BOKPLD کلاچ استخدام همان تنبل, طراحی است که آن گران همتای می کند به خصوص با توجه به باز کردن و نگاه از داخل کشور است. البته آمازون جایگزین ساخته شده از چرم faux مواد است که مناسب برای هر گیاهخواران در خارج وجود دارد! مواد زیبا و فوق العاده نرم به لمس. شما می توانید آن را انتخاب کنید تا در کوچک و یا بزرگی اندازه و می آید در پنج رنگ مختلف: قرمز تیره, سبز, شتر قهوه ای شیک سیاه و سفید و ترد.

BOKPLD Womens Pouch Dumpling Handbag (Brown)
BOKPLD زنان پیراشکی کیسه کیف دستی (قهوه ای) آمازون

آن را ببینید!

دریافت BOKPLD زنان پیراشکی کیسه کیف دستی برای قیمت با شروع در فقط 29 دلار در دسترس در آمازون! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مارس 8 سال 2020 اما در معرض تغییر است.

این کلاچ کیف پول می تواند تبدیل به یک کیسه شانه یا crossbody با کمک انفصال است که آن را با وارد. شما می توانید این بند به عنوان طولانی و یا به عنوان کوتاه به عنوان شما می خواهم خود را با توجه به قاب. بنابراین بسیاری از خریداران آمازون می تواند به توقف احساساتی بیش چقدر آنها را دوست دارم این کیف به خصوص با توجه به قیمت پایین آن نقطه!

یکی از بررسی به طور خاص اشاره می کند که این کیف پول “خوب گول زدن برای Bottega Veneta ابر کیسه است که ‘آن’ کیسه.” یکی دیگر از خریداران خواستار به “گرفتن این کیسه های امروز!” از به نظر می رسد از این بررسی ما مطمئن هستیم که شما هیجان زده به گیر این گوهر از یک کیف برای خودتان. اگر قلب خود را در یک Bottega Veneta کیسه فکر می کنم از این به عنوان یک نگهدارنده تا زمانی که شما ذخیره کرده اید به اندازه کافی برای آن است. ما در حال حاضر حسادت!

آن را ببینید: دریافت BOKPLD زنان پیراشکی کیسه کیف دستی برای قیمت با شروع در فقط 29 دلار در دسترس در آمازون! لطفا توجه داشته باشید, قیمت دقیق, در, تاریخ, انتشار, مارس 8 سال 2020 اما در معرض تغییر است.

نه سبک است که شما در حال خرید ، چک کردن محصولات بیشتر از BOKPLD و فروشگاه تمام زنان مد در آمازون در دسترس در اینجا!

چک کردن بیشتر از ما بر میدارد و معاملات در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>