فروشگاه Nordstrom عظیم Sitewide فروش — از UGG به حزب محافظه کار Burch!

Nordstrom اعلام کرده است که آنها خواهد بود رسما تعطیل خود را در آمریکای شمالی از طریق فروشگاه 31 مارس است. رشد نگرانی های بهداشتی اطراف COVID-19 ویروس باعث این شرکت به چنین اقدام شدید. اما ایمنی و بهداشت اول — به عنوان آن را همیشه باید و این بهترین تصمیم است که Nordstrom می تواند.

اما فقط به خاطر اینکه شما نمی قادر خواهد بود به لحاظ جسمی مغازه در Nordstrom معنا نیست که شما نمی توانید هنوز هم آنلاین! به کمک ما همه و از ارائه بسیار مورد نیاز انحراف از اخبار شما می توانید عملا هر چیزی در Nordstrom برای 25 ٪ خاموش! برخی از استثنائات اعمال دارد اما در مواردی که شما هرگز در فروش برای grabs برای قیمت با تخفیف. ما یک تعداد از مورد علاقه ما در زیر. ما را بررسی کنید میدارد و خوشحال Nordstrom خرید!

این پرفروشترین پنج ستاره سشوار

Dyson Supersonic™ Hair Dryer
Dyson مافوق صوت™ سشوار Nordstrom

آن را ببینید!

اگر شما کنجکاو در مورد Dyson محصولات شد اما بیش از حد مردد با توجه به قیمت گذاری این 100 دلار است ،

دریافت Dyson مافوق صوت™ سشوار (در اصل $399) فروش فقط برای $299, موجود در Nordstrom — و فروشگاه همه زیبایی ها و همه Dyson محصولات در اینجا!

این دنج دمپایی

UGG Fluff Yeah Genuine Shearling Slide
UGG کرک آره واقعی Shearling اسلاید Nordstrom

آن را ببینید!

Fuzzy دمپایی های ضروری برای کار از خانه و یا انجام کاری از خانه, که برای ماده.

دریافت UGG کرک آره واقعی Shearling اسلاید (در اصل 100 دلار) در فروش برای قیمت با شروع در فقط 75 دلار در دسترس در Nordstrom — و فروشگاه کفش زنان و همه UGG محصولات در اینجا!

این شایان ستایش چرم Crossbody

Tory Burch Perry Bomb Leather Crossbody Bag
حزب محافظه کار Burch پری بمب چرم Crossbody کیسه Nordstrom

آن را ببینید!

یک حزب محافظه کار Burch crossbody, زیر 200 دلار است فراتر از نادر و نمی خواهد آخرین طولانی!

گرفتن حزب محافظه کار Burch پری بمب چرم Crossbody کیسه (در اصل $248) فروش فقط برای $186 موجود در Nordstrom — و فروشگاه کیف های دستی زنان و همه حزب محافظه کار Burch محصولات در اینجا!

این مد روز کفش

Veja-Sneakers

یک فن مورد علاقه های جهانی مد آیکون مانند Meghan Markle, این, ساده, کفش بسته شیک پانچ. پوشیدن آنها را با یک گروه گاه به گاه و یا حتی یک لباس گل. بهار موفقیت!

دریافت Veja V-10 کفش کتانی (در اصل 150 دلار) فروش فقط برای $113 موجود در Nordstrom — و فروشگاه تمام Veja محصولات در اینجا!

این فوق العاده-لباس مخمل خواب دار

UGG Marlow Double-Face Fleece Robe
UGG مرلو دو چهره پشم گوسفند وجانوران دیگر لباس Nordstrom

آن را ببینید!

وقتی که می آید به loungewear UGG ناخن آن را در هر زمان — و این پشم گوسفند وجانوران دیگر لباس اثبات شده است.

دریافت UGG مرلو دو چهره پشم گوسفند وجانوران دیگر لباس بلند و گشاد (در اصل $145) فروش فقط برای $109 موجود در Nordstrom — و فروشگاه تمام loungewear و همه UGG محصولات در اینجا!

برای خرید چیز دیگری است ؟ چک کردن همه از محصولات در فروش در Nordstrom را sitewide 25% ارتقاء در اینجا!

در این پست به شما به ارمغان آورد Us Weekly فروشگاه با ما تیم. فروشگاه با ما تیم با هدف برجسته محصولات و خدمات خوانندگان ما ممکن است جالب و مفید است. محصول و خدمات انتخاب این است که به هیچ وجه در نظر گرفته شده برای تشکیل یک یا تایید شده توسط ما به صورت هفتگی یا هر مشهور ذکر شده در پست.

فروشگاه با ما تیم ممکن است دریافت محصولات رایگان از تولید کنندگان به آزمون. علاوه بر این ما هفتگی دریافت غرامت از تولید کننده از محصولات ما در مورد زمانی که شما بر روی لینک کلیک کنید و سپس خرید محصول ویژه در یک مقاله. این رانندگی نیست ما تصمیم به اینکه آیا یا نه یک محصول و یا خدمات برجسته است و یا توصیه می شود. فروشگاه با ما در عمل به طور مستقل از تبلیغات تیم فروش. ما ضمن استقبال از انتقادات و پیشنهادات خود را در [email protected] خرید خوشحال!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de