فروشگاه جنیفر لوپز مورد علاقه گوشواره!


Jennifer Lopez Personalized Hoop Earrings
جنیفر لوپز می پوشد شخصی, گوشواره, در یک عکاسی از خود. حسن نیت ارائه میدهد از جنیفر لوپز/Instagram

ما شاهد جنیفر لوپز با پوشیدن گوشواره با نام او در آنها و در حال حاضر ما می خواهم به بیرون رفتن و خرید یک جفت. خوشبختانه ما می دانیم که در آن به آنها را دریافت کنید!

در روز پنج شنبه, مارس 12 50 ساله نوشته شده یک سری از تصاویر به او Instagram از ظاهر در NBC جهان از رقص. در یکی از عکس ها وجود دارد در این جفت از حلقه های طلا او با “جنیفر” نوشته شده است در داخل دایره.

این اقلام سفارشی می آید از طلا و جواهر طراح Jennifer Zeuner که به اشتراک گذاشته خیره کننده ضربه محکم و ناگهانی در خوراک اجتماعی نیز هست. “در دیگر (خوش آمدید), اخبار, @jlo است که هنوز هم عاشق او شخصی پرتال تخصصی اولی ها,” او نوشت: در همراه زیرنویس.

شما می توانید انتخاب کنید تا این Ciara دو بزرگ گوشواره برای خودتان برای $264 در jenniferzeuner.com. اما اگر شما بر روی بودجه شما می توانید مانع کوچکتر جفت برای 220$. وجود دارد همچنین یک پرتال تخصصی اولی که هزینه $242 برای اندازه بزرگتر و $198 برای رسانه است.

J. Lo بزرگ hoops به نظر می رسد مورد علاقه رفتن به لوازم جانبی برای مجری. در ماه ژانویه او کشف شد خروج از ورزشگاه با پوشیدن آنها را با مربع بزرگ عینک آفتابی, ساق پوش, و کاهش یافته و سیاه و سفید سینه بند ورزشی.

هر کس از ستاره های فیلم مانند کیت هادسون و سلما هایک به روند setters مانند بلا حدید و عیسی رائه شده از Jennifer Zeuner این قطعه زیبا.

اگر طلا و جواهر خود را با نام بر آن است که واقعا در سبک خود را وجود دارد تن از دیگر حلقه های سبک شما می توانید فروشگاه. برخی از مورد علاقه ما هستند و زنجیره ای پیوند مارتا سبک 14K Tori با فیروزه embellishments و 1 اینچ روکش Kiara.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>