او در انجمن بهداشت روان در بحران

Leya Tanit ایبیزا-بر اساس بریتانیایی, خواهری و گاه به گاه جنسی مجری پرواز به لس آنجلس در ماه ژانویه 2018 برای جایزه XBIZ بزرگسالان جهان در پاسخ به گلدن گلوب. او در حال برنامه ریزی برای استفاده از نشان می دهد به عنوان یک فرصت به سطح شیب دار تا webcamming و مستقل-ویدئو-کلیپ-ساخت حرفه ای. اما این طرح رفت و از پنجره به بیرون که این رویداد باز با یک یادبود برای پنج ستاره که مرده بود در سه ماه قبل نشان می دهد از علل به ظاهر وابسته به سلامت روانی دست به گريبان است.

مرگ آنها شده بود صنعت بزرگ و جریان اصلی اخبار هفته, و آنها را وادار گفتگو در مورد انجمن را دیرینه و در عین حال به آن نقطه تا حد زیادی سکوت بهداشت روان در بحران است. اما Tanit تا به حال شده است در یک yearlong وقفه از فیلم حلقه. بنابراین اخبار — وزن و درد از این مرگ و میر دریافت در یک اتاق پر از زنان عزادار دوستان و همسالان خود را مانند یک آجر.

“دیدن
مردم در درد و نیاز به زمانی که وجود دارد چیزی است که می تواند انجام شود است
چیزی که من می تواند در مقابله با, واقعا” Tanit توضیح می دهد. “در پرواز من
فکر من قصد دارم برای انجام کاری.”

کمتر از سه ماه بعد Tanit, 36, راه اندازی, آناناس, پشتیبانی, یک سازمان غیر انتفاعی است که ارائه می دهد 24/7 نظیر گوش دادن خط سازماندهی رویدادها و حمایت از گروه ها و متصل بالغ نوازندگان به درمانگران در منطقه خود را که آیا به رابطه کار پوشش هزینه های درمانی برای هر کسی که می تواند آن را ندارند. دو سال در سازمان نه تنها پشتیبانی از بیش از 700 بالغ هنرمندان, اما آن را نیز تبدیل به نیروی پرتاب یک روانی, سلامت, فرهنگ و منابع دسترسی انقلاب در انجمن جهان است.

Tanit نه inured به صنعت و میر و نه ترسیده بودند با چالش های لجستیکی.

وجود یک باور گسترده که یک آهنربا برای مردم آسیب دیده و یک چرخ گوشت که بیشتر خسارت آنها — و یا باعث می شود افراد سالم و بیمار است. در حقیقت سلامت روان است یک مشکل گسترده در سراسر بسیاری از صنایع. پورنو واقعی سلامت روانی بحران ناشی از این واقعیت است که فرهنگی کلاله می تواند جدا نوازندگان ساخت آن را سخت به دنبال حمایت از دوستان و یا خانواده و یا گزارش سوء استفاده. این با این واقعیت تشدید روانی که ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی اغلب یک گرایش فرض که نوازندگان’ مشاغل ریشه همه مشکلات خود ساخت بسیاری از احساس بی سابقه و نا امید کننده رانندگی آنها را به دور از مراقبت.

Rear View Of Woman Looking Through Window At Home

گروه صنعت مانند بزرگسالان مجری حمایت کمیته و رایگان سخنرانی ائتلاف (FSC) سعی کنید نوازندگان اطلاعات در مورد که در آن و چگونه برای پیدا کردن غیر stigmatizing ارائه دهندگان مراقبت های سازماندهی محلی بهداشت روان در حوادث و یا گروه های پشتیبانی و انجام ad hoc سلامتی چک. برخی از هنرمندان نیز به دنبال کمک از (سبب) به طور کلی کارگر جنسی حمایت سازمان مانند نوعی کیک کوچک دختران و یا کارگران جنسی پروژه توسعه–ایالات متحده آمریکا. اما مایک حرکت از فوتسال می گوید که قبل از Tanit “وجود دارد نبود یک واحد منبع یا اطلاعات و یا درمان” را برای افراد در انجمن.

مرگ از اواخر سال 2017 و در اوایل سال 2018 موجب بحث در مورد بهبود صنعت سیستم های پشتیبانی. Tanit اشاره می کند که حداقل چند نفر در انجمن جهان می میرند هر سال بسیاری از علل مرتبط با سلامت روان, که می تواند بحران احساس مقاوم به درمان. و چالش مقابله با یک مجتمع سلامت روانی بحران در حالی که به طور همزمان مرور شکسته و سیستم مراقبت های بهداشتی برای ارائه به صورت جهانی و در عین حال تکه تکه و بسته های پول صنعت را “پروژه فقط به نظر می رسد آنقدر بزرگ و قاطع” برای بسیاری از خودی حرکت می گوید.

Tanit نه inured به صنعت و میر و نه ترسیده بودند با چالش های لجستیکی. هر چند شناخته شده کلیپ ساز او بیشتر تاسیس در بردگی جهان. (او به نام آناناس پشتیبانی برای سومین شایع ترین کلمه امن در پیچ خوردگی های دنیا, پس از توقف و قرمزکه “می توانست وحشتناک names.”) در حال “آماده, آتش هدف, نوع شخص” او نمی زحمت به بررسی چالش های ساختاری قبل از پریدن در. در آن زمان او را متوجه مشکل او grand هدف او اذعان می کند او می گفت: بسیاری از مردم در مورد آن است که او احساس او نمی تواند به پایین.

این جسارت Tanit اذعان همیشه کار نمی کند. اما در عرض چند هفته می ترسیم سازمانی مفهوم ریخت و زندگی خود را به صرفه جویی در آن چند درمانگران به توافق به کار پرداخت معوق و اهرم مالی صنعت مخابرات برای پیدا کردن اهدا کنندگان. در دسامبر 2018 های بزرگ شکسته شده که Pornhub اهدا به آناناس پشتیبانی (مجموع undisclosed), لگد زدن به یک موج از مشروعیت و حمایت است. سازمان مطرح $200,000 سال گذشته است.

200115_LeyaTanit_005

بیش 2019, Tanit و رشد خدمه از داوطلبان سازمان کشت و صنعت, حوادث, گروه پشتیبانی و حتی دیجیتال سلامت روان نشست. آنها به ایجاد یک شبکه از نوازندگان عوامل و صنعت رسانه ها برای نظارت بر رسانه های اجتماعی و مجموعه برای افرادی که به نظر می رسد تلاش — به خصوص جدید به حاشیه رانده شده و یا در غیر این صورت کمتر ارتباط مردمی — و رسیدن به آنها را. تا پایان سال آنها بصورتی پایدار و محکم تاسیس آناناس پشتیبانی از عنوان جدید برو به سلامت روان منابع برای بزرگسالان صنعت اتصال بین 35 و 65 نفر با درمان در هر هفته. آنها برنامه ریزی برای گسترش بیشتر این سال با تمرکز بر رسیدن به منحصر به فرد جدا شده و یا بی آبرو شدند.

نوازندگان احساس آناناس پشتیبانی از تاثیر حتی زمانی که آنها نمی به طور مستقیم و استفاده از خدمات آن است. Amberly Rothfield 15 سال کهنه مجری که زندگی در یک, در زمان قضاوت شهر می گوید: فقط دانستن او قابل اعتماد و سلامت روان منابع است که می فهمد و می پذیرد او کار می کنند “من در بسیاری از موارد است.” Rothfield و دیگر هنرمندان نیز می گویند که آناناس حمایت کمک کرده است آن را آسان تر برای همه در این صنعت به صحبت کردن علنی در مورد سلامت روان خود را از مبارزات چیزی که بسیاری از استفاده می شود به ترس خواهد تاثیر منفی خود را به علامت های تجاری یا حرفه ای.

آناناس حمایت از رشد سریع و جاه طلبی فراموش افزایش پایداری و نگرانی است. دو سال در هیچ یک کشیده شده حقوق و دستمزد از سازمان های غیر انتفاعی (درمانگران این کار با انجام کار پرداخت می شود) و Tanit آن است تنها تمام وقت کارمند یک نقش خیلی همه گیر او هیچ زمان از چپ به انجام. او امیدوار است به همراه یک نفر دیگر در تمام زمان به زودی, اما او اذعان می کند که او مشکل با هیئت. و در حالی که او فکر می کند که تقاضا برای خدمات خواهد روزی فلات “بیشتر افرادی که در مورد ما بیشتر به درخواست ما در حال رفتن به دریافت” همیشه نیاز به پول بیشتر و نیروی انسانی است.

در عین حال او متوقف نخواهد شد تا زمانی که کل صنعت می داند آناناس به عنوان نه فقط یک کلمه امن, اما یک فضای امن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>