او را به گرفتن درس های تاریخ از برج عاج به جامعه

چرا شما باید مراقبت از

از آنجا که وجود دارد باید یک فکری موتور از حرکت.

“همه ما در مطالعات تاریخ, بهترین واجد شرایط برای پاداش دادن به تحقیقات ما.” — Malcolm X

پروفسور الیزابت Hinton یابد و خودش را reenergized برای رسیدن به اهداف خود هر بار که او می خواند که نقل قول. در سال 2017 Hinton, یک استاد در دانشگاه ییل منتشر شده از جنگ در فقر به جنگ با جرم و جنایت: ساخت توده حبس در امریکاکه در آن او به بررسی اجرای قانون فدرال اجرای برنامه های آغاز در اواسط دهه 1960 تدوین یک سیستم جرم حبس از شهروندان آمریکایی است. Hinton می گوید کتاب او الهام بخش او برای انتقال آموزش و پرورش از دانشگاه به جامعه به کار به طور مستقیم با اجرای قانون گروه های اجتماعی و سازمان های غیر انتفاعی.

Hinton, 36, رشد در آن آربور میشیگان و اعتقاد داشتند که او می تواند یک وکیل شده تحت تاثیر بحث های ملی در عدالت کیفری اطراف O. J. Simpson محاکمه و همچنین جنگ با مواد مخدر. پس از کار در سیاست برای تابستان, او به زودی متوجه شد که او نمی تواند کاملا متعهد به سمت تیره تر از سیاست است. پس از حضور در دانشگاه نیویورک و او به زودی در بر داشت که تاریخ ارائه یک تعادل بین قانون و داستان های شخصی او برای مراقبت از او به عنوان غواصی در تداوم فقر و نابرابری نژادی در قرن 20 تاریخ ایالات متحده است. “تصمیم به تحقیق و تدریس یک نوع مبارک متوسط بین علایق پژوهشی من,” او می گوید.

آن را نمی خواهد را از هر احساس به مطالعه [جرم حبس] بدون نیز منجر به تغییر.

الیزابت Hinton

Hinton نمایش کار خود را به عنوان یک فرایند متقابل. پس از آغاز تکمیلی خود را در رشته تاریخ, او متوجه شد که “آن را نمی خواهد را از هر احساس به مطالعه [جرم حبس] بدون نیز منجر به تغییر است.” او به دنبال یادگیری بیشتر در مورد مردم تاریخی تجارب و ایده ها به منظور سوخت واقعی تغییر در سیستم عدالت کیفری. پس از سال 2017 او شده است به کار با اداره پلیس در استاکتون کالیفرنیا میزبان گوش دادن جلسات و برنامه نویسی به بهبود فقر شدید و نرخ جرم و جنایت در این شهر است.

در این لحظه او بیشتر فکر کردن در مورد میراث او را به عنوان او تا به 1 سال در حال رشد در این جهان پر سر و صدا. Hinton معتقد است که به منظور به درستی اثر تغییر در شرایط نژادپرستی عدالت کیفری و اصلاحات ما باید نگاهی به اشتباه در تاریخ و تعمیر آنها را از طریق یک عدالت ترمیمی ، یکی که “به ارمغان می آورد قربانیان و عاملان هم به فکر می کنم در مورد چگونه هر دو آسیب و صدمه می توانند گرد هم می آیند و پس از یک بی عدالتی شده است.” در نهایت او فکر می کند که کار او این است که فوری تر از همیشه. “COVID است unmasked عمیق خطوط نژادی و نابرابری و ما نیاز به شروع به ارتکاب منابع برای ساخت یک نوع متفاوت از جهان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>