Shenae Grimes یک تبادل نظر در صفحه اصلی حذف مو لیزر: سازمان دیده بان


Shenae Grimes Does Her At-Home DIY Laser Hair Removal: Watch
حسن نیت ارائه میدهد از Shenae گرایمز/Instagram

بیش از حد relatable! 90210 ستاره Shenae Grimes مشترک یک ویدیو از خودش تلاش در خانه لیزر مو حذف به عنوان بخشی از یک DIY سری او شروع Instagram.

“آن روز که می داند آنچه از قرنطینه و من احساس می کنم نیاز به شروع به قرار دادن یک کمی تلاش در از آنجا که این می تواند طبیعی جدید برای, اما, طولانی,” او گفت: در آغاز از او تصویری در دوشنبه, آوریل 13. “من شده است مانند سیب زمینی روی نیمکت حالت تعطیلات برای یک دقیقه.”

بنابراین به هر دو را در خودش احساس بهتر و برای نشان دادن یک کمی تلاش برای شریک زندگی خود را که او را quarantining با او تصمیم گرفت برای به اشتراک گذاشتن ویدئوها از خودش تلاش یک دسته مختلف در خانه درمان های زیبایی

اول یکی است ؟ لیزر برداشتن مو است.

“من نمی دانم که لیزر برداشتن مو است ضروری برای شما در زندگی خود را. ما نمی توانیم قضاوت یکدیگر در آنچه که ما خیال ضروری است. اما من فکر می کنم آن را واقعا فقط بستگی به موهای شما که شما quarantining با.” سپس او jokes “من ایتالیایی هستم و من یک شوهر بنابراین من احساس می کنم او می خواهم بگویم آن را بسیار ضروری است.”

پس از تراش, پاهای او را در او می کشد از Fezax IPL مو دستگاه حذف او دستور داد از آمازون. پس از خواندن از طریق این جهت او می اندازد در “سرد” عینک آفتابی است که با آن می آیند و آماده می شود به تاباندن لیزر ،

“این ضرری ندارد در همه است که باعث می شود من احساس می کنم مثل آن کار نمی کند. هنگامی که شما در آن فرد احساس می کند مانند یک باند الاستیک است فقط خوراکی. این را احساس نمی کند مانند آن است.”

هر چند او فقط فرض می شود که آن را به عنوان قوی به عنوان ابزار حرفه ای او متوجه می شود در روز بعد به طور کامل خواندن دستورالعمل که او در سطح یک و او باید شده ام جایی میان سطح دو و چهار.

پس از بردن شدت به سطح چهار, او تلاش می کند تا دوباره و هنوز گزارش بدون درد است. هنگامی که او می رود به مقابله با او بغل او می تواند احساس می کنید که آن را قطعا کار.

“من رسیدن به سطح جدیدی از ظروف سرباز یا مسافر داغ در این وضعیت قرنطینه بنابراین من تا به حال درخشان (بریده بریده وحشتناک) ایده و تصمیم گرفت تا آن را بر خودم به سعی کنید برخی از DIY درمان های زیبایی هستند که به طور معمول انجام می شود در خانه و…برای بهتر یا بدتر,” او نوشت: در همراه زیرنویس. “و همچنین برای سرگرمی شما. از جان گذشته بار تماس برای اقدامات ناامید مردمی است.”

داده به طور مداوم در حال تحول طبیعت COVID-19, Us Weekly می خواهد ما خوانندگان برای دسترسی به دقیق ترین منابع است. برای اکثر تا تاریخ coronavirus اطلاعات هدایت و حمایت مشورت CDC که و اطلاعات از محلی مقامات بهداشت عمومی. اگر شما در حال تجربه علائم کروناویروس, تماس خود را به ارائه دهنده مراقبت های اولیه برای توصیه های پزشکی.

آهنگ در Spotify در به Tressed با ما برای دریافت جزئیات بیشتر از هر مو عشق وعاشقی در هالیوود از بازدید و نتواند بر روی فرش قرمز به مشهور مورد علاقه خود را’ خیابان ‘دوس (و نبایدها!)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>