او رفت و برای سرگرم کننده و همه گیر سود

چرا شما باید مراقبت از

چون زرنگ و دانا می آید در تمام اندازه ها.

  • Romi تعقیب ساخته شده پررونق انجمن کسب و کار بر روی پلت فرم مشترک OnlyFans بدون انجام با هر کس دیگری.
  • لهستان بومی در حال ساخت یک مدل برای دیگر زنان به دنبال دارد.

بسیاری از ما حتی اگر ما در عادت مصرف برخی از مقادیر فراوان از مطالب در رسانه های اجتماعی احتمالا به ندرت انجام آن را از کسب و کار پایان. به همین دلیل است که شما نمی خواهد گسله برای نمی دانستند که یکی از بزرگترین نامها در سر و صدا در حال حاضر از کسب و کار پایان است Romi تعقیب است.

که می گوید زیادی در زمانی که شما می دانید که تحت اللفظی و مجازی منطقه نور قرمز از هنرهای سینمایی بزرگسالان محتوای دیسک های چند میلیارد دلاری صنعت است که هنوز هم برگزار می شود در کم توجه. تعقیب 27 ساله که شد از حومه ورشو, لهستان آن را شنیده است قبل از.

زمانی که من به اینجا آمدم متوجه شدم انحنا نوع بدن است که در سبک. آن را در لهستان.

Romi تعقیب

“زنان شده اند objectified برای سنین” چیس می گوید از میامی جایی که او ساخته شده است او پس از 2017. “بنابراین من تصمیم گرفتم که به جای قرار دادن تا با بی پایان بی معنی مبارزه کردن در مورد آن است که رفتن به تغییر هر چیزی به هر حال من که قرار بود به هوشمند در مورد آن.”

چگونه هوشمند ؟ در حال حاضر تعقیب است و به طور مستقل تایید بالا 0.4 درصد از 450,000 سازندگان در OnlyFans — مشترک-تنها سایت که بخشی Instagram همه paywalled. آن را ریخته به 518,000 یا بیشتر پیروان او اصلی Instagram صفحه 45,000 در توییتر.

بد نیست برای یک انگلیسی عمده با مدرک کارشناسی ارشد در زبانشناسی ترجمه و آموزش که در واقع هیچ نشانی از سخت هسته پورنوگرافی.

چرا که نه ؟ “انتخاب شخصی است.”

و واضح است که اگر او در پاسخ به این دیکته از بازار به نظر می رسد هیچ نیاز با او کار در, مد, زرق و برق/خلوتگاه, کازپلی, طلسم, و (زن) xxx. و یا به عنوان ستاره پورنو وب می گوید در یک تماس از لس آنجلس: “وجود ندارد یک فرد در امریکا که کسی نمی خواهد پرداخت هزینه برای دیدن شخص دیگری چیزی است که چوب داخل خود است.”

“شما می دانید زمانی که من به اینجا آمدم متوجه شدم بدن انحنا نوع است که در سبک” می گوید: 5-پا-4, 190 پوند تعقیب که قبلا هرگز با توجه به هر فکر به اینکه, برهنه در ملاء. “آن را در لهستان. زیبایی استانداردهای بسیار سختگیرانه وجود دارد. و اگر شما 100 پوند بلوند با سینه و هیچ لگن شما عملا صفر شانس کار ساخت آن را برای خودتان … در مدل سازی و یا انجمن.”

با سرپرستی نینا Kayy یک دوست و بازنشسته ستاره فیلم تعقیب آمد تا با یک طرح است که تقریبا به عنوان سرگرم کننده آن را به عنوان خرابکارانه در آن capitalizes در چه انواع خاصی از مردان — looking at you, کارلوس خطر — آیا به صورت رایگان.

ارسال یک عکس از آلت تناسلی خود را و یا واقعا هر آلت تناسلی مرد. برای صرف $11 او رای آن. بیست و پنج دلار به صورت غیر صریح سفارشی pic, 40 دلار برای برهنه 50 دلار به او پرداخت قبض تلفن 55 دلار برای او به متن شما سلام در صبح و شب بخیر در شب و 150 دلار برای خرید کفش و یا لباس. این است که قبل از یک نکته.

“من نه فقط فروش مطالب” چیس می گوید: bristling در این پیشنهاد که آن را فقط یک کسب و کار است. “من وجود دارد برای طرفداران من. ما چت, بازی های ویدئویی و به اشتراک گذاری آهنگ های مورد علاقه و داستان زندگی. آن را ایمن می گویند من حتی خوب تبدیل آنلاین با بعضی از دوستان از من بالا طرفداران. من واقعا لذت بردن از آن.”

romi-mall-1

احساسات seconded صنعت دامپزشک Milah رومانوف آنها تعقیب کمک کرد پس از ملاقات کردند و در, طلسم, باهم در ماه اوت گذشته.

“ما چت تمام وقت آنلاین و گاهی اوقات در گوشی می گوید:” رومانوف که اولین Instagram صفحه تعطیل در یک انجمن پاکسازی. اما “به همین دلیل بسیاری از دختران موفق است که آنها می خواهند نتایج نهایی اما قرار نیست در تلاش و تحقیق. Romi می کند. بنابراین من به دست آورد طرفداران از دست دادم و من پنج بار بزرگتر از من بوده است. می گویند که من او را تحسین می توان با قرار دادن آن را به آرامی.”

تعقیب و گریز با پدر و مادر که گذشت 12 سال پیش و حمایتی خواهر هنوز در لهستان مراقبت کمی در مورد اجتماعی opprobrium که ممکن است از آنچه او می کند برای زندگی. چرا که آنچه او می کند برای یک زندگی بافندگی بزرگتر برای او به عنوان یک فکر مشکل: چگونه می توانم شما ترکیب علاقه واقعی در وضعیت انسان با چیزی است که مزایای هر دو مصرف کننده و تولید کننده?

بعد تا او خود می گوید: “کارگاه های آموزشی در مورد چگونه شما می توانید پول ساخت محتوا در اینجا به عنوان به خوبی.”

شما می توانید احساس لبخند او. آن را تقریبا به یک مهر و موم فشار.

“من هرگز احساس بیشتر در محل از من در حال حاضر می گوید:” تعقیب و گریز که به نقل از Breaking Badیک سری در مورد جهانی-سلطه-رانده مت کنندگان به عنوان مورد علاقه خود را تلویزیون نشان می دهد. “این رویای آمریکایی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>