او پرداخت می شود هزاران نفر برای ویزای کار در آمریکا و سپس او گذاشته است. در حال حاضر او به دام افتاده است.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

در اواسط ماه مارس L. a 23 ساله مدرسه آشپزی فارغ التحصیل از فیلیپین بود و تقلا تخم مرغ در آشپزخانه خود را هنگامی که او را سرپرست نامیده می شود.

L. احساس مشکل بود. به عنوان بخشی از J-1 بازدیدکننده تبادل برنامه نظارت توسط وزارت امور خارجه ایالات متحده, او تا به حال یک کار راه اندازی بوفه صبحانه در یک رفت و آمد مکرر لوکس در ویرجینیا. برای هفته ها به عنوان COVID-19 سراسر ایالات متحده, او تا به حال متوجه این تعداد مهمان انداختن بر روی تخته سفید ،

آن را هنوز هم یک شوک به گفته او در حال گذاشته شدن. L. که صحبت می کرد به این شرط که او بود شناسایی شده توسط تنها یک اولیه احساس ناباوری تاج به وحشت.

L. به دام افتاده بود. او فاقد شرایط لازم برای کمک به دولت و وضعیت ویزا محدودیت های او را به ایالات متحده مشاغل تایید شده توسط ویزا اسپانسر که او گفت: ساکت رفت. L. که تا به حال چند صد دلار به نام او دیگر نمی تواند استطاعت به اقامت در ایالات متحده است. او نیز نمی باید این پول را برای پرواز به خانه.

بیش از 5000 خارجی با J-1 ویزای رشته شده اند در ایالات متحده از این بیماری همه گیر رخ داد, با توجه به برآورد از اتحاد بین المللی ارز است که به ترویج فرهنگی-برنامه های تبادل. ProPublica مصاحبه 13 از آنها از هند و ویتنام و چین و فیلیپین و پرو و آنها توصیف همان پدیده به عنوان L.: آنها به طور ناگهانی بیکاری به عنوان یک نتیجه از اقتصاد سقوط به طور موثر قادر به پیدا کردن شغل جدید است. بسیاری از نمی توانیم به اقامت در این کشور — و یا به ترک آن.

منتقدان می گویند مخمصه رشته J-1 ویزای دارندگان نشان دهنده حاد نسخه از مشکلات دیرینه در ارتباط با وزارت امور خارجه برنامه که کمی دریافت نظارت و مقدار را به یک بخش خصوصی واگذار برنامه مهمان کارگر — که در آن کارگر می پردازد و برای به دست آوردن یک شغل — مبدل به عنوان تبادل فرهنگی.

دولت فدرال “صندوق نیست و یا اداره” J-1 برنامه های وزارت امور خارجه سخنگوی گفت. اما او گفت که آژانس “در ادامه به ارائه کمک و حمایت” با اجازه تمدید روادید و مطمئن شوید که خارجی ها باید به روز و اطلاعات دقیق اگر آنها را انتخاب کنید برای بازگشت به صفحه اصلی.

وزارت امور خارجه به دست کردن رویکرد معنی است که حداقل instractructure به مطمئن شوید که J-1 کارگران دریافت معنی دار کمک حتی در یک بحران جهانی گفت: David سلیگمن, مدیر غیر انتفاعی شرکت حقوقی نسبت به عدالت است که به نمایندگی فیلیپینی, J-1 کارگران که می گویند آنها در مواجه با کار قاچاق و دستمزد و ساعت نقض قانون. “وضعیت فعلی خود را در معرض آسیب پذیری آنها به عنوان رشته در نیمه راه در سراسر جهان” سلیگمن گفت.

بیش از دو ماه پس از از دست دادن شغل خود L. همچنان بیکار گذراندن روز خود را در آپارتمان او با چهار نفر دیگر دارندگان روادید J-1. او دیگر نمی توانیم به پشتیبانی ارسال چک به پدر و مادر او به خانه بازگشت. او دیگر نمی تواند پرداخت $8,900 در بدهی باقی مانده است که در آنچه به او قرض گرفته شده برای ورود J-1 برنامه آمده و به U. s. L. استفاده می شود که به کار در یک رستوران ژاپنی در فیلیپین, تهیه کاسه از رشته فرنگی رامش در حال حاضر باقی مانده در سبزیجات کنسرو شده و بسته بندی شده رامش از یک بانک مواد غذایی. “اگر فقط من می توانم زمان را به عقب,” او گفت:, “من نمی خواهد آمد در اینجا دانستن است که این اتفاق می افتد.”


تثبیت شده با فیلم های آمریکایی, L. همیشه از آمدن به ایالات متحده است. اما که به نظر می رسید مانند یک فانتزی غیر ممکن است. L. ساخته شده معادل 150 دلار در هفته در رستوران کار در فیلیپین استان سبو. او خانواده اش اولیه نان آور و بسیاری از رفت و درآمد به اجاره بها و مواد غذایی. فشار ثابت به ارائه پدر و مادر او ساخته شده او را مضطرب است. او را دیدم یک آینده از کار سخت برای پول کافی نیست.

یک دوست به او گفت در مورد J-1 برنامه. این امر او را سال بین المللی کار تجربه دوست است و یک فرصت برای بهبود مالی چشم انداز. زندگی در فیلیپین که فاقد کار و تشویق خروجی مهاجرت گرفتن J-1 و مشغول به کار در ایالات متحده به نظر می رسید مانند یک راه برای صرفه جویی در پول و به دست آوردن مزیت رقابتی. “اگر شما تجربه در کشورهای دیگر” L. گفت: “شما باید دانش پیشرفته.” همان روز L. رفت و به یک آژانس استخدام به دیدن اگر او واجد شرایط است.

برنامه های مورد نیاز یک سرمایه گذاری است. او را مجبور به پرداخت هزینه جایگذاری از 5500 دلار. از آنجا کارگزینی خواهد ارتباط خود را با آمریکا بر اساس ویزای اسپانسر که به او کمک کند پیدا کردن یک شغل در بخش آشپزی در آمریکا ، او را نیز مجبور به پرداخت برای همه, سفر به و از ایالات متحده به همراه ویزا و هزینه های اتفاقی.

L. نمی توانیم هر چیزی به آن را هزینه. بنابراین همکاران ارتباط او با یک وام محلی شرکت که مرتب $10,000 وام. که معادل سه ماه حقوق و دستمزد. او گفت که او مطمئن بود که او را به راحتی به پشت قرار دادن هزینه — و بیشتر — هنگامی که او به ایالات متحده و شروع به کسب درآمد به دلار.

اما هنگامی که او وارد ایالات متحده در ماه ژوئن 2019 پول به دست آورده L. اضافه نمی کند به اندازه کافی. او با پرداخت 10 دلار در ساعت است و معمولا کار کرده حدود 32 ساعت در هفته است. در ماه به طور متوسط با گاه به گاه اضافه کاری او در زمان خانه 1200 دلار بعد از مالیات. او در مورد پرداخت $320 یک ماه برای به اشتراک گذاری آپارتمان اجاره صرف چند صد دلار برای مواد غذایی و incidentals و بقیه رفت و نسبت به پرداخت بدهی های خود را و به خانواده اش پشت در سبو. “اجاره بدهی و من هنوز ارسال پول خانه” L. گفت. “این دلیل که چرا من قادر به صرفه جویی در پول است.”

آموزشی بخشی از برنامه خود را نیز ناامید کننده است. او تا به حال سند چشم انداز به دست آوردن نگرشی از یک رفت و آمد مکرر آشپزی عملیات. او آموزش طرح گفت: او را یاد ضیافت منوی برنامه ریزی کار های آماده سازی مواد غذایی در ایستگاه اصلی و یادگیری خوب ناهار خوری تکنیک های پخت و پز.

به جای آن برای اولین بار در پنج ماه L. گزارش کار در ساعت 3 صبح به کروسانت و کیک از جعبه های مقوایی برای گرم کردن مجدد برای صبحانه بوفه. “بیشتر از همه از این محصولات از یک جعبه بنابراین من قادر به ببینید که چگونه شما آن را انجام دهید از ابتدا,” او گفت:. “من می خواستم امتیاز از یادگیری بیشتر است.”

او در اوایل صبح شیفت ، L. دارای کم خونی و او گفت: کمبود خواب او را بیمار چندین بار. در نهایت او اختصاص داده شده به کار تغییر شام که در آن او بهعنوان پیش ساخته دسر برای سه ماه. فقط قبل از او گذاشته شدن بیش از نه ماه به او کارورزی او صرف چند هفته در ظهر شیفت برای پخت کیک و لایه کیک است.

این رویدادهای فرهنگی شرح داده شده در برنامه های آموزشی گنجانده شده دعوت به کارکنان رویدادهایی مانند تا پایان سال در تعطیلات, حزب, در زمستان اسکی بهار تفرج گلف و چهارم جولای جشن با آتش بازی. هیچ یک از کسانی که panned یا L. گفت. به جای او پیوست یک گروه از J-1 کارگران زمانی که آنها انباشت اشیاء بدست آمده به یک ماشین اجاره برای دیدن شهر نیویورک و بعد از آن یک ویسکی رسومات.

“وجود دارد بسیاری از چیزهایی است که من انتظار می رود مانند تبادل فرهنگی” او گفت:. “ما قادر به تجربه آن است. ما در بر داشت راه برای بازدید از کشورهای مختلف اما ما تا به حال به صرف پول خود ما.”


J-1 ویزای شامل برخی از درخشان برنامه های خود را. آن ایجاد شد و در سال 1961 با شرایط متقابل آموزشی و فرهنگی عمل می کنند. حتی امروز آن است که بهترین و شناخته شده به عنوان ویزا استفاده توسط نخبگان ارز برنامه فولبرایت دانشمندان — که آورده بالا پرواز آموزش و پرورش به هزاران نفر از خارجی ها و آمریکایی ها.

اما وجود دارد بسیاری از برنامه های دیگر در زیر همان چتر. روادید J-1 پیشنهادات خارجی 14 راه برای بازدید از ایالات متحده به صورت cross-اهداف فرهنگی.

عبارت “cross-اهداف فرهنگی” تبدیل به یک تعریف بسیار گسترده ای. در سال 2018 سال مالی نزدیک به 193,000 از بیش از 340,000 مردم برگزاری J-1 ویزای شرکت در برنامه های تبادل فرهنگی که درگیر نوعی با دستمزد کم کار مانند کار به عنوان یک جفت طلا lifeguarding و یا هتل و یا آشپزخانه شغل.

افزایش سطح پایین J-1 شغل خرما به اواسط 1990s با توجه به کاترین Bowman مدعو استادیار پژوهشی در پن استیت که مورد مطالعه J-1 برنامه. زمانی که وزارت امور خارجه سست مقررات و مجاز بخش خصوصی ویزا حامیان مالی را به یک نقش فعال تر. این تغییر همزمان با افزایش علاقه در سفر به آمریکا از مردم در شرق اروپا و آسیا است. به عنوان تقاضا برای ویزای افزایش یافته و از هر دو ایالات متحده کارفرمایان و بازدید کنندگان خارجی جدید, J-1 دسته اضافه شد و تعداد ویزاهای صادر شده در هر سال افزایش یافته است.

بر خلاف وزارت کار که نظارت های مختلف مهمان کارگر برنامه های وزارت امور خارجه نیازی نیست که کارفرمایان از J-1 بازدید کنندگان برای پرداخت هزینه مسکن کارگران و یا سفر. قرار دادن هزینه است که مرکزی برای حفظ J-1 به عنوان یک خود برنامه بودجه نیز ممنوع در مهمان کارگر برنامه های نظارت وزارت کار.

وزارت امور خارجه همچنین نیازی نیست که کارفرمایان که در J-1 کارگران برای انجام یک تجزیه و تحلیل بازار نشان می دهد که کارگران ایالات متحده در دسترس نیست برای موقعیت آنها به دنبال پر کردن. و نه آژانس نیاز کارفرمایان به پرداخت J-1 کارگران دستمزد غالب. این مقررات باید آن را در تیررس برخی از سیاستگذاران که نگران هستند که J-1 برنامه طول می کشد مشاغل دور از کارگران آمریکایی.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان مثال قول داد برای از بین بردن این برنامه در طول سال 2016 انتخابات ریاست جمهوری و پس از آن در نظر گرفته شده محدود کردن آن در اوایل ریاست جمهوری خود را با خرید در آمریکا و استخدام اجرایی آمریکایی را او انجام داده است و نه هر دو. در پی اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری همه گیر به مفهوم محدود کردن J-1 ویزای آمده است تا دوباره. (تهمت برج در شیکاگو نیز در این گزارش مورد استفاده قرار J-1 کارگران در از eateries و در میز پذیرش قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات.)

حتی بدون یک جهانی همه گیر J-1 بازدید کننده می تواند یک زمان سخت پیدا کردن کمک کند گفت: Daniel کاستاریکا از موسسه سیاست های اقتصادی و همکاری نویسنده از یک 2019 گزارش J-1 تابستان کار-و-سفر برنامه برای دانشجویان.

مانند L. دیگر J-1 دانشجو کارگران گزارش کرده اند که کار واقعی تکالیف مطابقت ندارد آنچه وعده داده شده در سایت رسمی خود برنامه های آموزشی. گاهی اوقات آنها اختصاص به غیر ماهر مشاغل مانند آشپزخانه کار L. انجام شد — که به صراحت ممنوع است توسط وزارت امور خارجه.

وزارت امور خارجه متکی ویزا حامیان به اطمینان حاصل شود که J-1 مقررات برنامه توسط کارفرمایان و استخدام آژانس های. بومن های استاد مدعو در دانشگاه ایالتی پنسیلوانیا گفت که بسیاری از حامیان تکیه خودکار نظرسنجی برای نظارت بر شرکت کنندگان تجارب با J-1 برنامه. “این دستور غذا را برای غفلت در مواردی که فرهنگی حامی ندارد واقعا بالا اخلاق وقتی که می آید به آنچه آنها را به عنوان تعهدات خود به شرکت کنندگان” او گفت:. “و آن را بد فرمول یک بحران مانند این یکی.”

کاستاریکا گفت: J-1 گیرندگان اغلب احساس نادیده گرفته شده توسط این حامیان مالی که نه انگیزه برای اخلال در کسب و کار خود و روابط با ایالات متحده میزبان کارفرمایان و نه قدرت توسط دولت فدرال برای حل و فصل محل نگرانی است. “کل این ساختار است که راه اندازی برگ کارگران به طور کامل محافظت نشده” گفت: کاستاریکا که نویسنده یکی از اولین گزارش در سال 2011 در استفاده از J-1 به عنوان یک کار برنامه.

این سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: آژانس “مانیتور حامیان’ برنامه برای پایبندی به مقررات فدرال و ما را بسیار جدی هر گونه گزارش شده به ما در مورد بهداشت ایمنی و رفاه ارز شرکت کنندگان است. ما انتظار حامیان مالی خود را به مدیریت برنامه های تعیین شده در شیوه ای دقیق در مقررات فدرال و صدا کسب و کار و شیوه های اخلاقی.”

Ilir Zherka از اتحاد بین المللی ارز است که به ترویج و لابی برای برنامه های تبادل فرهنگی مانند J-1 گفت که ویزا حامیان نگران رفاه J-1 از شرکت کنندگان و تحقیقات راه اندازی شده توسط این سازمان نشان می دهد که اکثریت قریب به اتفاق را یک تجربه مثبت. “به همین دلیل برنامه های محبوب هستند و وزارت امور خارجه آنها را قادر می سازد و به همین دلیل وجود دارد حمایت هر دو حزب” او گفت:.

اما در اوایل سال 2000 وزارت امور خارجه بازرس کل در بر داشت که این سازمان را “سهل انگاری در نظارت بر ایجاد یک فضای که در آن مقررات برنامه می تواند به راحتی نادیده گرفته شده و یا مورد آزار قرار گرفته.” گزارش سال 2005 توسط دولت دفتر پاسخگویی مطرح نگرانی های مشابه.

حساب کار نقض در J-1 برنامه شروع جوشکاری به طور گسترده ای از یک دهه پیش. اول آمد 2010 آسوشیتد پرس معرض در مورد شرکت کنندگان در J-1 تابستان-کار-سفر برنامه که مجبور به کار به عنوان کشش; دیگران به دست آورده کمتر از 1 دلار در ساعت است. برخی از آنها ساخته شده برای زندگی در آپارتمان های پر ازدحام و خوردن روی زمین. پس از آن وجود دارد یک سری از بسیار شایع تعطیل توسط صدها نفر از J-1 تابستان کارگران در هرشی کارخانه در پالمیرا, پنسیلوانیا, و بیش از یک دوجین J-1 دانش آموزان در حق رای مک دونالد در نزدیکی Harrisburg, سازمان ملی Guestworker داد.

وزارت امور خارجه از آغاز نیاز به حامیان مالی در برخی از برنامه ها به دامپزشک کارفرمایان — اگر آن را همچنان به در درجه اول با تکیه بر حامیان مالی برای کنترل کیفیت — و آژانس ممنوع کار در “موقعیت است که می تواند بد نامی و یا بی احترامی به تبادل بازدید کننده برنامه است.” این گروه نیز تعداد کمی از سایت و انطباق بررسی است. (آن کاهش یافته است به ارائه آمار مربوط به اجرای مربوط به بررسی.)

میزان بهره برداری از J-1 دانش آموزان ناشناخته است چرا که ممکن است برخی احساس می کنید قادر به جلو آمده و گفت: Robyn Magalit رودریگز یک استاد مطالعات آسیایی آمریکایی در دانشگاه کالیفرنیا ، “شما اقامت سازگار بین خطر از دست دادن وضعیت و نیز این واقعیت است که برای بسیاری از J-1s آنها را به پرداخت هزینه های گزاف برای استخدام عوامل” رودریگز گفت. “زمانی که J-1s سعی کنید به بیان نگرانی های آنها باید خواسته های بسیاری از آنجا که بسیاری از بازیگران درگیر — ویزا حامیان و سپس آژانس های استخدام و سپس دو دولت که کمک به ایجاد شرایط برای مهاجرت. که در حال رفتن به گرفتن مسئولیت ؟ در پایان روز هیچ کس مسئولیت. آنها تحمل آن را در خود.”

رودریگز مورد مطالعه قرار فیلیپینی, J-1 کارگران که بیشترین تعداد از کارآموزان که برای آمدن به ایالات متحده در J-1 ویزای. او گفت که این کشور استعماری رابطه با ایالات متحده آمریکا همراه با آن کار صادرات سیاست های ساخته شده J-1 برنامه یک خودرو محبوب برای فیلیپینی مهاجران مانند L.

“برای بسیاری از آنها هیچ ایده که این بسیار امید کاذب” او گفت:. “سرمایه گذاری آنها فکر می کنم از قرار دادن آنها نسبت به آینده خود است که در واقع تغذیه را به شدت استثمار سیستم.”


13 J-1 دانش آموزان ProPublica سخن می گویند با آنها در یک گیره: از کار وابسته به خود را حامی برای هر کار و فرصت های در حال اجرا از پول نقد و یا مواجهه با موانع لجستیکی به بازگشت به خانه در طول بیماری همه گیر. انسانی پروازهای اسپانسر شده از طرف خود دولت گران قیمت هستند و به مدت طولانی waitlists. پروازهای تجاری هنگامی که در دسترس هستند بیش از حد پرهزینه است. برخی از کشورها مرزها را بسته اند و در پی این بیماری همه گیر. (بسیاری از دانش آموزان اصرار بر گمنامی است که ساخته شده آن را غیر ممکن است به بحث در مورد حساب های خود را با کارفرمایان و حامیان مالی.)

اما باقی مانده در ایالات متحده ایجاد کرده است به گونه های مالی. برخی از J-1 دریافت کنندگان گفت ProPublica آنها دچار مشکل پوشش هزینه اجاره و آب و برق و مواد غذایی; دیگران قادر به رسم پس انداز و یا خانواده منابع است.

پاسخ از خود ویزا حامیان اجرا حیطه. یک گروه از فیلیپینی کارورزان در فلوریدا گفت که یک نماینده از ویزای خود حامی درایو یک ساعت به بررسی کنید در آنها را در هر هفته. اتحاد بین المللی ارز گفت: آن را به حال شده است با هماهنگی کمک های مهاجرین و تلاش برای J-1 دانش آموزان و حامیان مالی را اجاره هواپیما ارائه شده سفر بازپرداخت و کمک J-1 شرکت کنندگان در پیدا کردن مسکن موقت است.

بسیاری از J-1 گیرندگان تماس ProPublica, اما, گفت, ویزای خود حامیان به حال از آنها خواست از طریق ایمیل به بازگشت به خانه است اما تا به حال ارائه شده کمی عملی و یا کمک مالی. “برخی از حامیان اساسا تلاش برای شستن دست های خود را از این دانش آموزان گفت: برنامه های خود را بیش از و شما باید بروید صفحه اصلی” گفت: مردیت استوارت ارشد نظارت دادستان با مرکز قانون فقر جنوب. “برای دانش آموزانی که پرداخت هزاران دلار برای یک حامی مالی به منظور حمایت از آنها در موقعیت های چالش برانگیز مانند این یکی من فکر می کنم آن را غیر اخلاقی است.”

یک مهمان نوازی از هانوی, ویتنام گفت که او قادر به کار در آریزونا رفت و آمد مکرر تنها یک ماه قبل از او گذاشته شد به دلیل این بیماری همه گیر. ویزای خود را حامی او ارسال یک ایمیل به آموزش او را به ترک این کشور در عرض 30 روز. از او پرسید: برای بازپرداخت بخشی از $4,500 قرار دادن هزینه به طوری که او می تواند استطاعت بلیط هواپیما صفحه اصلی. حامی پاسخ نمی گفت. “این واقعا ناعادلانه است که هنگامی که ما انجام مصاحبه با حمایت از آنها گفت که اگر چیزی اتفاق می افتد در ایالات متحده دریغ نکنید برای تماس با ما,” او گفت:. در این مثال از آن همه کار می کرد: هتل دوباره باز در اواخر ماه مه و به او شغل خود را به عقب.

L. گفت: او همچنین دریافت مکرر ایمیل از ویزا اسپانسر (که او با Marketplace) با توصیه هایی برای پرواز به خانه. او نوشته است به آنها بخواهید آنچه که او باید انجام دهد اگر او نمی باید بودجه لازم را برای خرید بلیط. او گفت که او دریافت کرده است و نه پاسخ.

J-1 کارگران تبدیل شده اند به GoFundMe و Facebook به درخواست برای کمک. سازمان های جامعه مانند اتحاد ملی برای فیلیپینی نگرانی و آمریکای شمالی انجمن, هندی, دانش آموزان جمع آوری مواد غذایی و کمک های مالی و کمک به کارآموزان مذاکره با صاحبخانه در کاهش یا تاخیر در پرداخت اجاره بها.

J-1 از شرکت کنندگان تماس گرفته ProPublica گفت: آنها پرداخت بین 3000 $و $6,600 هر در قرار دادن هزینه است. برای برخی از, آن را عمده دلیل آنها قادر به به سرعت به خانه بازگشت و آن را ایجاد یک ظاهر غیر ممکن است حساب آنها به عنوان مرتب کردن بر اساس زمانی که و این که آیا برای کاهش ضرر و زیان خود را.

یکی دیگر از کارآموز از ویتنام وارد شده در ماه ژانویه با 10 ، 000 دلار در بدهی برای شروع کارآموزی در یک هتل در میسوری. او یک همسر و دو فرزند جوان در شهر هو چی مین و او برنامه ریزی شده برای ارسال آنها را به عنوان مقدار از درآمد خود را به عنوان او می تواند. اما پس از یک ماه در کار او گذاشته است. هتل های ارائه شده او و دیگر کارگران با مواد غذایی برای چند هفته او گفت: اما در حال حاضر او را در خود دارد.

او بی سر و صدا به دنبال کمک از چند نفر از دوستان در آمریکا و ویتنام, اما او نمی گفت که خانواده اش در مورد وضع خود. “آنها نمی تواند به من کمک کند اما آنها احساس می کنید نگران من, بنابراین من نمی خواهم به آنها بگویید” کارآموز گفت. “آن را کمک نمی کند. من به حل و فصل آن را برای خودم.”

او ندارد پول برای بلیط هواپیما کارآموز گفت: اما او نیز نمی تواند فکر می کنم در مورد رفتن به خانه به دلیل بدهی های خود را. بنابراین او خراشیده کرایه اتوبوس و با هم رفت و به زندگی با دوستان در فیلادلفیا در حالی که برای. او چک در به طور منظم با هتل برای دیدن اگر آنها می تواند او را از کار خود بازگشت. “من تصمیم به ماندن در اینجا و منتظر خورشید به درخشش فردا,” او گفت:. دیگر J-1s را نیز پشت سرگذاشته برای خود در برخی موارد مدیریت آن را به بازگشت به خانه.

L. یابد و خودش را در یک وضعیت مشابه است. او در حال برنامه ریزی برای شروع به قرار دادن پول کنار گذاشته برای بازگشت او سفر در آخرین ماه از برنامه اما پس از آن او گذاشته است.

به جای او گیر در ویرجینیا با هیچ درآمد فرسایش در مورد ترکیب بدهی. L صاحبخانه گرفته ترحم بر او و هم اتاقی و کاهش اجاره بها در نیمه. او خودش را می یابد vacillating بین پیدا کردن راه خانه — شاید با قرض گرفتن از برادرش که خانواده خود را برای حمایت و بسته های پول — برای چسباندن همه چیز در ویرجینیا تا ویزا منقضی می شود در پایان ماه ژوئیه. همیشه وجود دارد یک فرصت اندک که او می تواند یک کار جدید برای به دست آوردن چند دلار بیشتر. “من بین این دو پاره” او گفت:. “من می خواهم به خانه بروم. اما اگر برگردم, چگونه من می خواهم به پرداخت؟”

در زمینه:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>