او نیاز به نجات بخش دارو اما تنها بیمارستان در شهر ندارد آن


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

مابل گارسیا بود فقط گفت: صبح به خیر به نوه اش که خواب شبانه در یک صندلی نزدیک تخت بیمارستان. سپس ناگهان او را متوقف صحبت کردن.

سمت راست صورت او غرق شد و چشم او fluttered به عنوان پرستار در بیمارستان یادبود تگزاس شهرستان در گویمون اوکلاهما احاطه شده ، دهان خود را کمی باز کنید.

“مابل. Mabel هستند. شما می توانید نگاه در من است ؟ ” پرستار پرسید.

نوه اش, Dani Daniels, استفاده از تلفن همراه خود را برای ضبط در حالی که کارکنان بیمارستان در تلاش برای به دست آوردن 67 ساله به پاسخ. او به سرعت پیامک مادر خود را که در محل کار انتظار برای شنیدن چگونه گارسیا احساس شد یک روز پس از او چک در با سرگیجه و درد قفسه سینه.

“Mima است نه صحبت کردن به آنها در حال حاضر” 17-year-old نوشت: اوایل که صبح روز پنجشنبه در مارس 2019.

“چرا ؟” خواسته مادرش جنیفر دانیلز.

“آنها نمی دانند. او در صحبت کردن کمی پیش” او پاسخ داد.

متخصصان مراقبت های بهداشتی در بیمارستان که نشسته در بخشی از راه دور از اوکلاهما شناخته شده به عنوان زمین بدون انسان مشخص است که آنها نمی تواند ارائه “سطح بالاتر از مراقبت از” گارسیا مورد نیاز با توجه به سوابق پزشکی reviewed by مرز و ProPublica. آنها به نام یک آمبولانس به درایو خود را به یک فرودگاه که در آن پزشکی هلیکوپتر در زمان او حدود 130 مایلی جنوب به یک بیمارستان در آماریلو تگزاس.

بیش از 3½ ساعت پس از علائم اولیه و پزشکان در BSA بیمارستان در امریللو یافت می شود که گارسیا به حال سکته مغزی. آنها به او Activase یک زمان حساس به دارو است که کمک می کند تا شکستن لخته اما به او گفت که دختر که خیلی وقت بود سپری شده از علائم اولیه.

گارسیا دچار آسیب مغزی.

“آنها گفت: نتیجه این می شود که به عنوان بد, اگر او درمان شده بود هر چه زودتر” جنیفر Daniels گفت: یادآوری مکالمه خود را با پزشکان. (BSA بیمارستان بازگشت نیست درخواست برای نظر.)

مابل گارسیا (حسن نیت ارائه میدهد از Mabel گارسیا خانواده)

احاطه شده توسط 2,000 کیلومتر مربع از دشت و خال خال با جوامع کشاورزی یادبود بیمارستان است که در میان حداقل 13 امکانات در دولتی که خصوصی استخدام شرکت های مدیریت بر اساس وعده های مالی بازسازی شد اما به جای چپ تکاپوی پس از غرق شدن عمیق تر به بدهی تحقیقات توسط مرزی و ProPublica یافت.

بیمارستان حدودا از طریق چهار شرکت های مدیریت در پنج سال از جمله همافزايی منبع همکاران که موفق به مرکز تا روز پس از گارسیا وارد شده است. بیمارستان یادبود گذاشته در حدود نیمی از آن کارکنان توقیف آن بخش زنان و متوقف جوراب نجات بخش مواد مخدر برای درمان سکته مغزی و حملات قلبی و گزش مار زنگی در 1½ سال همافزايی منابع شرکای شد در اتهام با توجه به مصاحبه و سوابق.

سوابق نشان نمی دهد که آیا کارکنان بیمارستان اعضای تشخیص داده گارسیا با یک سکته مغزی و یا اگر آنها تعیین می شود که او نیاز Activase. اما حتی اگر آنها به حال بیمارستان ندارد دارو با توجه به ماریا پوئبلا, دارو عرضه اتاق مدیر و دکتر امانوئل Barias که در خدمت به عنوان بیمارستان مدیر عامل موقت از اواخر ماه آوریل 2019 به مارس سال 2020 است. گفتند بیمارستان فرار از عرضه آن در ماه مارس 2019.

بیمارستان هیئت مدیره پس از قطع روابط با شرکت گرفته و کنترل خود را. حتی با رهبری جدید, تلاش برای تعمیر به سال مالی تحت فشار های متعدد مدیریت شرکت های بزرگ شده اند به طور فزاینده دشوار به عنوان بیمارستان چهره یک چالش جدید: این شهرستان دارای بالاترین نرخ COVID-19 موارد در اوکلاهما. بیماران فرستاده شده اند به بیمارستان های دیگر به دلیل تسهیلات در گویمون ندارد کارکنان برای رسیدگی به افزایش تعداد.

راشل Leyva, عضو هیئت مدیره بیمارستان و سرزنش رژه از مدیریت شرکت برای تسهیلات مشکلات مالی. “من فکر نمی کنم آنها بوده ام در اینجا دلایل حق” Leyva گفت.

داگ شنا صاحب همافزايی منابع شرکای رد درخواست مصاحبه.

Barias گفت: با نزدیک شدن به تامین کننده را امتحان کنید به خرید بیشتر Activase پس از گرفتن سکان بیمارستان اما گفته شد او را برای اولین بار مجبور به پرداخت بدهی های برجسته. بیمارستان نمی تواند استطاعت به خرید دارو تا ماه جولای Barias گفت.

ماه قبل از آن در ماه ژانویه 2019 دولت بازرسان بهداشت و سلامت منتشر شد یافته های یک تحقیق که نشان داد این بیمارستان موفق به ارائه پایه اورژانس چرخش دور یک بیمار سکته مغزی به دلیل آن نیست که Activase. در پاسخ به تحقیقات مقامات بیمارستان گفت: این مرکز نگهداری می شود Activase در سهام اما تنها استفاده از آن برای بیماران مبتلا به حمله قلبی.

مقامات اشاره کرد که به عنوان یک سطح پایین سکته مغزی, مرکز بیمارستان است که تنها نیاز به ارزیابی احیا و ارائه مداخله اورژانس برای بیماران سکته مغزی قبل از انتقال آنها به بیمارستان با منابع بیشتر است. اما بیمارستان یادبود استفاده Activase برای بیماران سکته مغزی قبل از سقوط در پرداخت و دوباره با استفاده از این دارو در حال حاضر که این تاسیسات تحت کنترل است که توسط شهرستان و دولت است.

مقامات بیمارستان کاهش یافته است به بحث به طور خاص در مورد گارسیا مورد اما دکتر مارتین باتیستا یک پزشک و رئیس فعلی کارکنان گفت: نگهداری دارو در دست برای درمان بیماران سکته مغزی حیاتی برای دستیابی به بیمارستان ماموریت است که ارائه دسترسی به مراقبت ويژه است. انتقال بیماران به یک بزرگتر تسهیلات می تواند بیش از یک ساعت. صبر او گفت که می تواند باعث آسیب دائمی به مغز است.

“که تفاوت بین یک برای سود و نه برای سود جامعه بیمارستان” باتیستا گفت. “اگر ما نمی توانیم در خدمت سالمندان ما کسانی که مالیات پرداخت تمام زندگی خود را پس از آن ما نباید باز باشد.”

نصب اسکناس و کاهش خدمات

همافزايی منابع شرکای استخدام شد برای اجرای بیمارستان یادبود در اکتبر سال 2017 پس از شنا کردن یک وکیل از, Oklahoma City, وعده رهبران در بسته بندی گوشت می آمد شهر از نزدیک به 11000 نفر است که او می تواند تزریق تا 2 میلیون دلار به بیمارستان خزانه با توجه به سابق و اعضای هیئت مدیره و مایک خسته کننده تگزاس, شهرستان دادستان منطقه.

این پیشنهاد از شنا که هرگز اجرای یک بیمارستان وارد شده فقط به عنوان مسئولان شهرستان با توجه به بسته شدن این مرکز. در سراسر کشور, بیمارستان های روستایی صورت کاهش تعداد بیماران مبتلا به کمبود پزشکان و پرستاران و پایین بودن نرخ بازپرداخت از دولت فدرال است که محل آنها را در معرض خطر بسته شدن. نزدیک به 130 بیمارستان های روستایی از جمله نه در اوکلاهما بسته اند در دهه گذشته است.

بیمارستان یادبود متصلب تا حداقل 2.4 میلیون دلار در صورتحسابها تحت مدیریت قبلی شرکت اطلاعات مالی گزارش شده به مدیکر برنامه را نشان می دهد. بدهی به احتمال زیاد بالاتر با توجه به خسته کننده, اما او گفت: این هیئت تا به حال هیچ راهی برای دانستن مقدار دقیق چون مدیریت قبلی شرکت, Little River, بهداشت و درمان, راه دور با سوابق مالی قبل از پر کردن برای ورشکستگی در سال 2018 است. تلاش برای رسیدن به یک نماینده از شرکت ناموفق بودند.

هیئت مدیره بیمارستان استخدام همافزايی منابع شرکای بدون بررسی زمینه و یا به دنبال هر مدرکی است که این شرکت از نظر مالی مجهز به کنترل از بیمارستان خسته کننده گفت.

اوکلاهما قانون نیست و نیاز به چک پس زمینه در بیمارستان مدیریت شرکت های ترک وظیفه بررسی صلاحیت آنها به حاکم محلی تخته که بارها و بارها شکست خورده برای بررسی مدارک تحصیلی خود و یا ثبات مالی به عنوان مرز و ProPublica گزارش کرده اند.

پس از پنج ماه مدیریت یادبود بیمارستان همافزايی منابع شرکای یک گام به پیش رفت. این شرکت خریداری عامل مجوز از تگزاس, شهرستان, بیمارستان مدیره برای 100 دلار در ماه آوریل سال 2018 است.

بیمارستان قطع خدمات و کاهش بیشتر در پرداخت برای لوازم پزشکی و داروهای تحت مدیریت این شرکت و مالکیت با توجه به مصاحبه و سوابق مالی.

در اکتبر 2018, همافزايی منابع شرکای کاهش هزینه ها توسط بسته شدن زنان گروه مجبور زنان باردار به دنبال مراقبت بیش از 40 مایل دور در لیبرال کانزاس. مدیران بیمارستان گفت: گویمون هرالد روزانه که در بیمارستان از دست داد 1 میلیون دلار در یک سال توسط عامل گروه.

این شرکت همچنین انجام یک سری از اخراج کاهش تعداد کارکنان از 191 92 در طول زمان آن را کنترل بیمارستان با توجه به دقیقه از جلسه هیئت مدیره این سال است.

“مردم از کار اخراج شدند چرا که آنها نمی تواند پرداخت کنه. اخراج بدون علت و بدون هشدار” Barias گفت.

دکتر امانوئل Barias که در خدمت به عنوان مدیر عامل موقت از بیمارستان یادبود تگزاس شهرستان پس از شهرستان قطع روابط با توام منبع همکاران به نظر می رسد از طریق بیماران نمودار در Nov. 13, 2019. (نیک آکسفورد برای Marketplace)

همافزايی منابع همکاران و شرکت دیگر متعلق به شنا راه حل های بهداشت و درمان, مدیریت پرداخت شد بیش از $461,000 برای خدمات صورتحساب در پنج ماه اول مدیریت بیمارستان با توجه به سوابق مالی. یک سوم شرکت راه حل های کارکنان ارائه شده است که پرسنل پزشکی به بیمارستان و نیز متعلق به شنا دریافت بیش از $192,000. سوابق مشخص نیست که آیا پرداخت شد, بازپرداخت برای حقوق و دستمزد کارکنان. جزئیات بیشتر در مورد این شرکت سود یا زیان پس از آن فرض بر مالکیت بیمارستان در دسترس نیست.

در اواخر مارس 2019 شنا شروع به ارسال یک سری از ایمیل های که به هیئت مدیره بیمارستان چهار روز را انتخاب کنید از مجموعه ای از گزینه های: بازگشت مالکیت و یا ترک بیمارستان در این شرکت در دست و آماده برای امکان بسته شدن.

شنا گفت: در یک ایمیل که شرکت خود را به حال شده است قادر به امن وام های بانکی و سرمایه گذاران به دلیل این بیمارستان و موقعیت مالی. تحت شنا ترجیح گزینه همافزايی منابع شرکای خواهد انتقال مالکیت از بیمارستان به هیئت مدیره خواهد اما همچنان مدیریت آن را برای هزینه ماهانه از $60,000. هیئت مدیره نیز پرداخت حقوق و مزایای کارکنان که کار با بیمارستان شد اما به کار گرفته شده توسط یک شرکت دیگر متعلق به شنا.

هیئت مدیره بیمارستان به جای شکایت هم افزايی منابع شرکای این ادعا این شرکت قادر به پرداخت اجاره در ساختمان, حقوق و لوایح دیگر. روز بعد هیئت مدیره و شنا حل و فصل دعوی در دادگاه. هیئت موافقت کرد که به مسئولیت بیمارستان بدهی های برجسته از جمله برخی که متحمل شده تحت توام منبع همکاران در ازای عامل مجوز. در همان زمان هیئت مدیره قطع روابط با شرکت.

“من فکر می کنم او و همه ما به رسمیت شناخته شده در این زمان است که ایران فقط رفتن به محل کار به خاطر او نیست که در پایتخت بود که رفتن به آن را به کار” خسته کننده دادستان منطقه گفت: از شنا کردن است.

گویمون رئیس آتش نشانی اعطای Wadley اجرا می شود که این شهر خدمات آمبولانس گفت: کاهش خدمات و کاهش نیروی انسانی تحت شرکت را ساخته اند آن را سخت را برای بیمارستان به بهبود می یابند.

Wadley به یاد می آورد با عجله یک بیمار سکته مغزی که نمی گارسیا به فرودگاه پس از یادگیری است که از بیمارستان فرار از Activase. در حداقل سه نفر دیگر موارد پاسخ اضطراری تحویل نوزادان در کنار جاده در حالی که رانندگی مادران باردار به کانزاس به این دلیل که بیمارستان خود را بسته زایمان واحد. در حالی که برخی از تولد صورت گرفته در گویمون اورژانس بخش Wadley گفت: اورژانس, پاسخ تلاش برای بیماران را به لیبرال که در آن آنها می توانند دریافت مراقبت های تخصصی.

یک نشانه با نوزاد ردپای آویزان در بسته زایمان بال در بیمارستان یادبود تگزاس شهرستان است. (نیک آکسفورد برای Marketplace)

Wadley گفت: او هنوز هم تردید که با توجه به که در آن به بیماران است.

“ما به آنها وجود دارد اما ما نوع شن دندان های ما و امید و دعا” Wadley گفت.

در تلاش برای بازیابی

بیمارستان یادبود هنوز دوره نقاهت بعد از کاهش زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس زده این شهر است.

هیئت مدیره بیمارستان تصمیم گرفتند در برابر انتخاب یکی دیگر از مدیریت شرکت است. به جای آن استخدام نانسی Schmid در, که قبلا به عنوان یک مدیر بیمارستان در کالیفرنیا که در آن زمان مدیر عامل شرکت. Schmid در, کاهش یافته است, یک مصاحبه درخواست.

آن را نیز شروع rehiring کارکنان پس از رای دهندگان در سال گذشته تصویب افزایش مالیات بر فروش است که اجازه این بیمارستان به امن $3.5 میلیون وام. اما کمبود پزشکان و پرستاران ناشی از اخراج و تحت همافزايی منابع شرکای عدم وجود یک واحد مراقبت های ویژه و یک سیستم تهویه ناکافی برای جلوگیری از گسترش این بیماری به ترک بیمارستان آمادگی لازم برای رسیدگی به افزایش است که توسعه یافته تا حد زیادی از حاشیه غذاهای گوشت خوک پردازش گیاه در گویمون. حدود 640 گیاه کارکنان 2500 تست مثبت برای ویروس. همانطور که از ژوئن 30, یکی در هر 20 ساکنان تگزاس, شهرستان تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 در مقایسه با یک در هر 190 ساکنان در Tulsa County, که بيشترين تعداد موارد در دولت است.

مقامات بیمارستان گفت: محدودیت های مالی آنها را مجبور به تصمیم گیری دشوار به درمان COVID-19 بيمار.

“بیمارستان شدت رنج می برد و ما همچنان به پرداخت هزینه برای آن” باتیستا گفت: در مورد مدیریت قبلی.

گویمون شهردار Sean Livengood که اعلام وضعیت اضطراری در مارس 30, گفت: بیمارستان ناتوانی در درمان COVID-19 بیماران قرار می گیرد فشار بر روی این شهر است. پاسخ اضطراری از گویمون به همراه آمبولانس کارکنان با خدمه از دیگر نقاط کشور بودند مجبور به انتقال بیماران با علائم بزرگتر و بهتر-مجهز به بیمارستان بیش از یک صد مایل دور.

“این نگران کننده است که شما را مجبور به رفتن شاید یک ساعت به دوما تگزاس یا دو ساعت به آماریلو برای دریافت درمان مناسب” گفت: Livengood که همچنین با این نسخهها کار به عنوان یک مدیر تولید برای حاشیه. “شما نمی خواهید به مقابله با آن اگر شما بیمار هستید و نیاز مبرم.”

بیمارستان یادبود تگزاس, شهرستان های پزشکی کارکنان در محل کار در ER. (نیک آکسفورد برای Marketplace)

در صبح روز چهارشنبه در اواخر ماه آوریل ریکاردو مرا از خواب بیدار شد در خانه اش در گویمون با لرز و تب پس از آزمایش مثبت برای COVID-19. او با عجله به دکتر خود را که در آن او وارد شده دمای 103.7 درجه و سطح اکسیژن. A chest X-ray نشان داد مرا به حال ذات الریه در هر دو ریه ها.

او نیاز به مراقبت های اورژانس, خود, دکتر گفت:. چون گویمون بیمارستان پذیرش نمی COVID-19 موارد مورا و همسرش, Teri سوار دو ساعت به زرد که در آن او تبدیل دور به دلیل شرایط خود در نظر گرفته نمی شد به اندازه کافی شدید به بستری در بیمارستان.

این Moras سوار به شهر اوکلاهما که در آن دختر خود زندگی می کردند. یک روز بعد از ورود مرا از خواب بیدار در تلاش برای نفس کشیدن. Teri با عجله او را به OU مرکز پزشکی بود که حدود 10 دقیقه دور. او بعد از پنج روز در اکسیژن است.

“ما در حال آنهایی که خوش شانس” Teri مرا گفت. “ما می دانستیم که چگونه برای دفاع از خودمان و آن سوال بپرسید. بسیاری از مردم نیست.”

در ماه ژوئن در بیمارستان یادبود تبدیل آن بسته زایمان بال به طور موقت واحد است که می تواند درمان COVID-19 بيمار با کمک 1.3 میلیون در فدرال بودجه اضطراری از طریق لشکر مهندسان ارتش ایالات متحده. اما بیمارستان ندارد کارکنان به کارکنان واحد است و ممکن است نیاز به تکیه بر داوطلب کارکنان مراقبت های بهداشتی از دیگر بخش های دولت, مقامات گفت.

“ما در حال انجام همه چیز ما می توانیم در حال حاضر برای آماده سازی در مورد ما باید یکی دیگر از سربازان ارتش در موارد در حال حاضر که ما باید منابع بیشتر” Leyva شهرستان گفت: اما او افزود که این زمان را برای بیمارستان به طور کامل بهبود می یابند.

ER اتاق انتظار در بیمارستان یادبود تگزاس شهرستان است. (نیک آکسفورد برای Marketplace)

“ما از دست داده از او”

پس از سکته مغزی, گارسیا دیگر نمی تواند انجام کارهایی که به او شادی است. او از دست رفته توانایی به صحبت می کنند نمی تواند میزبان تجمعات خانواده در خانه او و رئیس سابق شروع معلم بود قادر به کمک به او نوه با مشق شب خود را.

“کسانی که ماه گذشته پس از سکته مغزی آن را مانند داشتن یک فرد متفاوت در اطراف” دخترش جنیفر Daniels گفت. “این احساس ما از دست داده و بخش بزرگی از آن روز است.”

گارسیا از درگذشت حاد نارسایی کلیه به مشکلات قلبی سه ماه بعد. دانیلز در حال حاضر اجتناب 10 دقیقه رانندگی به بیمارستان یادبود زمانی که او نیاز به مراقبت های بهداشتی. او می خواهم به جای درایو 45 دقیقه به کانزاس است.

“من خوشحالم که برای جامعه ای است که در این بیمارستان وجود دارد” Daniels گفت. “این نیز نگه می دارد افراد شاغل.”

اما Daniels نگرانی در مورد کاهش در بیمارستان که فاقد یک واحد فولاد و بخش مراقبت های ويژه. و او هنوز مبارزات با مراقبت های ارائه شده به مادرش کمی بیشتر از یک سال پیش.

بیمارستان است و نه در پاسخ به Daniels’ درخواست برای یک حساب دقیق از مادرش درمان با استناد به دلایل قانونی.

دانیلز ماه را صرف تعجب که چرا بیمارستان پیشنهاد نمی کند که مادر جاهای زمانی که او برای اولین بار بررسی می شود و به همین دلیل آن را در زمان بسیار طولانی برای انتقال او بعد از متوقف صحبت کردن. در حال حاضر او بیشتر تلاش می کند به فکر می کنم در مورد آن.

“من نیاز به نگاه رو به جلو و نه عقب, بنابراین من می توانید اقامت همه حق را برای خانواده من,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>