او قرار است سیاه دلار به کار

چرا شما باید مراقبت از

چرا که او سرمایه گذاری در کارآفرینان زمانی که دیگران نمی خواهد.

به عنوان پلیس و سیاست های مؤتلفه مجسمه جست و خیز میان امریکا نژادی حساب در اینجا یک آمار را در نظر بگیرید که می شود در آمریکا در باب ساختار قدرت: صرف 1 درصد از شرکت های که امن سرمایه و بودجه را سیاه بنیانگذاران با زن بنیانگذاران دریافت کمتر از 0.2 درصد است. نگاهی که عنوان این تخته و این را حس می کند: تنها 4 درصد از کارکنان در VC شرکت های سیاه و با توجه به یک سال 2018 نظرسنجی ملی انجمن سرمایه گذاری.

وارد جواهر Burks سلیمان رئیس جدید گوگل برای راه اندازی یک موقعیت تازه ایجاد شده و طراحی شده توسط فن آوری های غول پیکر برای کمک به توانمند سازی طیف متنوعی از راه اندازی است. جزایر نیز شریک مدیریت در Collab سرمایه یک صندوق سرمایه گذاری است که پشتوانه سیاه متعلق به کسب و کار — ساخت یک مسیر به ثروت پایدار برای جامعه ای که فاقد آن است.

جزایر, 31, دیده است که چگونه این مسیر کار می کنند. هوارد دانشگاه گراد راه اندازی حرفه ای خود را در گوگل و سپس در حال غرق دره سیلیکون برای آتلانتا به یک استارتاپ به نام Partpic است که با استفاده از بینایی کامپیوتر به ساده خرید. او به فروش می رسد که شرکت آمازون برای نامعلومی مجموع. اما او هرگز قادر به انجام این کار بدون دریافت بیش از 2 میلیون دلار در دانه بودجه از قابل توجه سرمایه گذاران مانند AOL بنیانگذاران استیو مورد و Comcast سرمایه گذاری.

این تجربه منجر به شروع به سرمایه گذاری در شرکت های نوپا قبل از راه اندازی Collab سرمایه در سال 2019 مقابله نژادی شکاف ثروت سر اتصال آمریکایی های آفریقایی تبار با هر دو مالی و سرمایه اجتماعی.

به عنوان اگر که نیست به اندازه کافی جزایر حتی به تازگی غوطه ور او پا به بازیگری به عنوان بازیگران خودش را در یک تلویزیون تجاری برای Pantene طلا سری محصولات مو. او نشان داده در پشت میز و در اتاق هیئت مدیره به عنوان یک صدای بیش از intones: “شما معنی کسب و کار است. و پس از انجام میدهیم.” در واقع.

Jewel Burks Solomon (@jewelmelanie) | Twitter

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>