او مبارزه برای حفظ COVID-19 از او در خانه سالمندان است. سپس او مریض شدم.


ProPublica غیر انتفاعی اتاق خبر که به بررسی سوء استفاده از قدرت است. ثبت نام برای دریافت ما بزرگترین داستان به عنوان به زودی به عنوان آنها منتشر شده است.

این داستان تولید شد و با مشارکت عمومی رادیو یک عضو از Marketplace محلی گزارش شبکه در سال 2019. آن شرکت منتشر شده با بوستون گلوب.

از تخت خود در واحد مراقبت های ویژه در بیمارستان رود آیلند Lakesha لوپز می خواستم برای ارسال یک پیام به کارکنان خود در خانه سالمندان است.

The 40-year-old مدیر پرستاری در Bannister مرکز توانبخشی و مراقبت های بهداشتی در پراویدنس تشخیص داده شده بود با COVID-19 بیماری ناشی از رمان coronavirus. او ذات الریه در هر دو ریه ها.

آنچه در آن احساس می کند مانند به کروناویروس

Lakesha لوپز به اشتراک گذاشته شده در این به روز رسانی در حالی که در بیمارستان بستری با COVID-19.

حسن نیت ارائه میدهد Lakesha لوپز

یک طبقه بالاتر از او در بیمارستان Bannister 70 ساله منشی دراز افسار به یک مبارزه برای زندگی خود را.

لوپز مطرح تلفن همراه خود را بالای سر او و شنود گذاشته رکورد را فشار دهید.

“من فقط می خواهم شما بدانید که من همه چیز را راست” لوپز مادر پنج گفت: در 11 آوریل تصویری. “من همه چیز را به نگه داشتن آن را از ساختمان … و نگاه من هنوز آن را قرارداد.”

مقامات بهداشتی دولت و Bannister اپراتور گفت: پرستاری در خانه بود پس دولت راهنمایی برای حفاظت از ساکنان و کارکنان از عفونت است. یک مارس 14 بازرسی فدرال مراکز مدیکر و مدیکید خدمات و یا سیستم مدیریت محتوا در بر داشت Bannister در انطباق با استانداردهای کنترل عفونت.

اما یک چیز است که کارشناسان می گویند کلیدی برای جلوگیری از گسترش coronavirus در خانه های پرستاری — تست تمام ساکنان و کارکنان — آغاز نشده در Bannister, تا روز پس از اولین کارمند مبتلا COVID-19 فوت کرده است.


بیش از سه چهارم از همه COVID-19 مربوط به مرگ و میر در رود آیلند مرتبط به خانه های سالمندان و زندگی کمک مراکز با توجه به آمار منتشر شده در پنج شنبه توسط سازمان های غیر انتفاعی قیصر بنیاد خانواده. که یکی از بالاترین نرخ از 35 ایالت و ناحیه کلمبیا علنا گزارش این مرگ و میر. ماساچوست است در 63% است.

در رود آیلند, خانه های پرستاری حساب برای بیش از 90 درصد از مرگ و میر مرتبط با تسهیلات مراقبت دراز مدت. و اگر خانه های سالمندان هستند کانون coronavirus رود آیلند است که صفر برای خانه های سالمندان. در سال 2017, رود آیلند بود دوم بالاترین جمعیت ساکنان خانه سالمندان سرانه هر کشور در کشور دوم تنها به آیووا با توجه به تجزیه و تحلیل توسط قیصر بنیاد خانواده. (هنوز ساکنان خانه سالمندان حساب کمتر از 1 درصد از جمعیت این ایالت.)

با اندازه گیری یک رود آیلند شده است تهاجمی تر از بسیاری از کشورهای در تست برای coronavirus انجام بیشترین تعداد آزمون سرانه در کشور است.

فرماندار تگزاس جینا M. Raimondo اعزام اعضای گارد ملی به سواب ساکنان برای تست در امکانات با شیوع این ویروس و او با همکاری CVS سلامت به ارائه تست سریع برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

اما مهار این ویروس را در رود آیلند خانه های سالمندان نیز شده است مانع ملی کمبود تست منابع و زمان مورد نیاز برای سطح شیب دار تا تست ظرفیت محلی تاخیر در گرفتن نتایج آزمایش و تغییر پروتکل های مورد چه کسی باید آزمایش می شود.

گوش دادن به گزارش از رادیو

در یک خانه سالمندان در پراویدنس, رود آیلند, تلاش کارگران برای حفاظت از ساکنان COVID-19 اما آنها نمی توانند از خود محافظت کنند. لین Arditi گزارش.

بازی صوتی

در خانه های سالمندان “این آسیب پذیری مهم است که کارکنان” گفت: Simon H. Johnson, یک استاد در دانشگاه MIT Sloan School of Management and co-صندلی COVID-19 سیاست اتحاد ارومیه به رهبری گروه متمرکز ارشد مراقبت امکانات. بسیاری از کارگران دریافت دستمزد کم زندگی می کنند و در بیشتر محله های متراکم با بالاتر عفونت نرخ جانسون گفت: به طوری که آنها به احتمال زیاد در معرض ویروس. علاوه بر این, خانه سالمندان کارکنان اغلب نداشته دسترسی به N95 ماسک و سایر وسایل حفاظتی شخصی او گفت: به عنوان کارکنان بیمارستان.

از مارس 1, رود آیلند ثبت کرده است در مورد 1,900 موارد coronavirus در خانه های سالمندان و زندگی کمک مراکز. اضافی 700 موارد وارد سیستم شده اید در میان کارگران در این امکانات است. و این تعداد همچنان به صعود.

رود آیلند شروع به تست تمام خانه سالمندان کارکنان در اواسط ماه مارس — حدود سه هفته پس از اولین کارکنان در Bannister آغاز شده بود دچار چه ممکن است علائم اولیه ویروس با توجه به مصاحبه با حدود ده

کارکنان.

داستان از آنچه اتفاق افتاده است در Bannister ارائه می دهد یک پنجره را به چه حتی خانه هایی که فکر می کنید آنها به خوبی آماده شده بودند آسیب پذیر است.


Tenneh Nimmo-پاول در میان اولین به مریض.

او 50 و کار در Bannister لوازم اداری. هفته گذشته در مارس Nimmo-پاول متوجه شده است که او سخت شد اما او فکر نمی کنم آن را هر چیزی جدی است.

یک مهاجر از کشور لیبریا, او تا به حال سفر به جز به دیدار او در نیوجرسی یک و نیم هفته پیش از آن. خواهران با حضور در مراسم تشییع جنازه در یک کلیسا در گوتنبرگ. هنوز بسیاری از مردم وجود دارد, او گفت:.

او را سوار به رود آیلند و روز بعد به کار رفت. (که قبل از Raimondo دستور داد هر کسی که به سفر خارج از کشور به خود قرنطینه برای 14 روز.)

جمعه, مارس 27 Nimmo-پاول گفته لوپز مدیر پرستاری است که او مورد نیاز برای اجرا به داروخانه ها برای دریافت برخی از قرص و اسپری گلو. Nimmo-پاول گفت که او نمی باید یک تب و مطمئن لوپز از آن هیچ چیز به نگرانی در مورد.

فقط به امن Nimmo-پاول گفت: او برخی از مانده تجویز آنتی بیوتیک است. او نمی خواست برای رفتن به دکتر به خاطر او نگران او ممکن است در معرض coronavirus.


Bannister را 161-تخت خانه سالمندان نشسته در لبه بالایی از پراویدنس سمت جنوب یکی از شهرستان فقیرترین محله های. ساکنان شامل افرادی که دچار بی خانمانی و بیماری های روانی گفت: سحر Martone یک مددکار اجتماعی در Bannister. “بسیاری از آنها را ندارد, خانواده,” او گفت:. با هیچ بازدید کننده مجاز و بدون خانواده تماس برای چک کردن در آنها ساکنان تکیه به طور کامل برای مراقبت از خود در Bannister کارکنان.

بیش از سه چهارم از همه COVID-19 مربوط به مرگ و میر در رود آیلند مرتبط به مراقبت طولانی مدت امکانات مانند Bannister مرکز. (الکس کی پاتر ویژه به Marketplace)

در طول سه سال گذشته Bannister مرکز بيشترين تعداد کمبودهای ذکر شده از هر خانه سالمندان در رود آیلند با توجه به گزارش های بازرسی وارد شده توسط ProPublica از سیستم مدیریت محتوا.

در سال 2017 Bannister دلار جریمه شده بود 13,627 برای عدم ارائه پشتیبانی اولیه زندگی از جمله CPR به ساکن که درگذشت در تاسیسات.

Bannister کارکنان شد “عمیقا غمگین آنچه در سال 2017,” جفری Jacomowitz سخنگوی مراکز مراقبت های بهداشتی که در عمل Bannister گفت: در یک ایمیل. در علاوه بر این به پرداخت جریمه او گفت: Bannister باز آموزی کارکنان آن در احیاء و مناطق دیگر کمک های اولیه. “ایمنی ما ساکنان و کارکنان همواره در درجه اول ما شماره 1 اولویت است.”

در اواخر ماه مارس هیچ یک از Bannister ساکنان نشان می شد هر COVID علائم مانند. و از آنجایی که مقامات بهداشتی دولت شد, فقط مشاوره تست برای افرادی که تا به حال نشانه های ثبتشده هیچ کس در خانه سالمندان بوده و تست شده است.

اما در مارس 25, دولت, مقامات بهداشت آموخته از اولین مورد از این ویروس در اووک هیل مرکز در پوتوککت, 6 کیلومتر از Bannister و همچنین توسط مراکز مراقبت های بهداشتی از برانکس در شهر نیویورک است.

کارکنان در دو خانه سالمندان اغلب مسیرهای عبور. لوپز مدیر پرستاری آمده بود به Bannister در اواخر ماه ژانویه پس از کار در اووک هیل. و از ماه فوریه یک پرستار در بعد از ظهر شیفت در اووک هیل مشغول به کار بود اوایل تغییر در Bannister, آموزش به لوپز دستیار.

مقامات بهداشتی دولت توصیه کرده اند که خانه سالمندان اپراتور است که آن را “بهترین عمل” به منظور محدود کردن کارگران به یک سایت برای کاهش خطر گسترش عفونت, اما آن را غیر معمول نیست برای خانه سالمندان کارکنان به کار در بیش از یک مرکز. در طول همه گیر با بسیاری از خانه های پرستاری در مواجهه با کمبود کارکنان آن را به خانه سالمندان مدیران به تعادل کنترل عفونت اقدامات با “نیاز به امکانات به اندازه کافی به کارکنان گفت:” جوزف Wendelken سخنگوی دولت در بخش بهداشت و درمان.


شرلی Lomba نگران بود. اگر این ویروس تا به حال آمار اوک هیل Bannister می تواند بود.

Lomba, 51, با این نسخهها کار به عنوان یک پرستار دستیار در Bannister. او کمک می کند تا حمایت شوهرش بیکار راننده کامیون و فرزندان خود را در سنین 14 و 20 در $15.30-ساعت چک.

اتحادیه نماینده Lomba گفت: او می خواهم نگرانی در مورد عدم تست از کارکنان با دو مرکز مراقبت های بهداشتی منطقه ای مدیران در طول هفته گذشته از ماه مارس است.

“ما باید تست شده؟” Lomba به یاد می آورد پرسیدن. “و زمانی که آنها به ما گفت که آنها در حال کارگردانی شده توسط وزارت بهداشت (و) که ما نمی نیاز به آزمایش می شود که در آن زمان.”

ری Talamona جونیور مدیر منطقه ای از عملیات برای مراکز بهداشت و درمان گفت: او نمی تواند اظهار نظر در مورد آنچه اتفاق افتاده است در این جلسه چون او وجود ندارد. اما او گفت: “ما به دنبال دولت جهت که برای تست و هنگامی که برای تست.”

سلامت وزارت ارشاد بر اساس دولت تلاش برای اختصاص کمیاب تست لوازم و اولویت بندی بیماران که بیمار بودند و همچنین به عنوان یک تحول درک چگونه این ویروس منتقل می شود Wendelken گفت.

برای جلوگیری از عفونت گسترده در خانه های سالمندان, کارشناسان می گویند, آن را به اندازه کافی به صبر کردن برای مردم تبدیل به علامت به آزمایش می شود. در یک آسایشگاه در شهرستان کینگ واشنگتن, بهداشت عمومی, محققان دریافتند که بیش از نیمی از ساکنان که تست مثبت برای COVID-19 آیا علائم در زمان تست و به احتمال زیاد منجر به انتقال ویروس با توجه به مطالعه منتشر شده 24 آوریل در جدید مجله پزشکی انگلستان

متحده تنها آزمایش افراد با علائم عمدتا به دلیل آنها نمی به اندازه کافی آزمایش دکتر گفت: Morgan J. Katz, دستیار استاد در دانشگاه جانز هاپکینز دانشکده پزشکی. اما در حال حاضر کاتز گفت: متحده نیاز به انجام “گسترده تر تست در معرض کارکنان حتی اگر آنها بدون علامت است.”

Lomba این CNA که خواسته مورد آزمایش کارکنان در اواخر ماه مارس گفت: مدیران تلاش برای اطمینان بخشیدن به کارگران است که در آن لازم نیست. فقط خود را می پوشند PPE یا personal protective equipment او گفت: به آنها گفته شد و شما خوب خواهید بود. در آن زمان Lomba گفت: او تا به حال تنها یک فولاد ماسک برای استحمام و تغذیه ساکنان.

“ما نمی باید لباس. ما نیست که این عینک. ما نمی باید به صورت سپر” Lomba گفت. “من احساس مانند آنها فقط در تلاش برای اطمینان بخشیدن به کارگران را به مطمئن شوید که آنها به کار می آیند.”


شرلی Lomba یک CNA گفت: او نگرانی در مورد تست و PPE با Bannister. (الکس کی پاتر ویژه به Marketplace)

Nimmo-پاول که مشغول به کار در لوازم اتاق راه رفتن بود جلو میز پذیرش در آخرین شنبه مارس در زمانی که او متوجه شده است که ویرجینیا, منشی, پوشیدن ژاکت. (ما با استفاده از نام خانوادگی او را به درخواست خانواده او که کاهش یافته است به مصاحبه.)

زمانی که Nimmo-پاول از او پرسید که چرا او گفت: ویرجینیا پاسخ داد که “او تا به حال لرز.”

شناخته شده محبت توسط برخی از همکاران او به عنوان خانم ویرجینیا او پانچ دقیقا در زمان هر صبح و دو برابر به عنوان دفتر جبهه امنیتی میز که از اواسط ماه مارس شامل نگه داشتن بیشتر بازدید کنندگان و تحویل. او همچنین فرد اختصاص داده شده به صفحه نمایش کارکنان برای علائم به آنها وارد شده را برای کار هر روز.

ویرجینیا نشان داد تا برای کار خوش مثل همیشه خوش لباس و معطر. قبل از تغییر او اغلب می خواهم توقف خانه سالمندان نمازخانه به دعا.

بنابراین لوپز پرستاری مدیر بود گرفتار کردن گارد که در همان روز زمانی که ویرجینیا پرسید لوپز اگر او فکر ویرجینیا باید متوقف بود چرا که او در معرض خطر با توجه به سن او (او 70).

“چه می شود اگر شما صبر کنید تا زمانی که ما یک مورد مثبت در اینجا؟” لوپز گفت: او گفت: ویرجینیا. “شما واقعا زیاد نیست (در) خطر در اینجا به دلیل وجود دارد هیچ مثبت.”

لوپز گفت: او فکر کارکنان شد فقط اضطراب به دلیل افزایش تعداد موارد مثبت در Bannister خواهر خانه سالمندان اوک هیل در پوتوککت.

“OK” لوپز گفت: ویرجینیا پاسخ داد. “من به شما اجازه می دانم که در پایان روز است.”

که بعد از ظهر لوپز گفت: ویرجینیا گفته سرپرست او که او تا به حال تب و نبود احساس خوبی است. لوپز گفت که او خواستار محاکمه ویرجینیا که شب اما هیچ پاسخ وجود دارد بنابراین او را ترک یک پیام.

زمانی که لوپز به نام دوباره صبح روز سه شنبه او گفت: ویرجینیا گفت که او می خواهم یک تب شب قبل اما صبح که این طبیعی بود. “او گفت که او خوب بود” لوپز گفت. “خوبی” لوپز گفت: “مرا به روز شد.”

یک هفته گذشت. لوپز را نمی شنوند و از او.


بعد از ظهر شیفت در حال حاضر زمانی آغاز شد که Bannister مدیران اضطراری نامیده جلسه هیات در دستياران سالن ناهار خوری در روز دوشنبه 6 آوریل.

شب قبل از ویرجینیا شده بود با عجله به بیمارستان رود آیلند. او در ICU در ونتیلاتور. او می خواهم آزمایش مثبت برای COVID-19.

ویرجینیا بود که به نمایش در آمد هر کس که آمد به داخل ساختمان. او می خواهم اسلاید باز کردن پلکسی گلاس پنجره در جلوی میز پذیرش و برگزاری یک “بدون تماس” دماسنج چند اینچ از پیشانی خود را. او همچنین می خواهم با عبور از اشکال کارکنان تا به حال به ثبت نام در بیان آنها نیست هر گونه علائم. او دست به قلم بیش از حد. ویرجینیا همیشه عینک یک ماسک جراحی کارکنان گفت: اما آنها نمی تواند به یاد بیاورید اگر او همچنین عینک دستکش. (Talamona شرکت مدیر منطقه ای از عملیات گفته receptionists نمی پوشیدن دستکش هنگام غربالگری.)

Lomba این CNA گفت: کارگران دوباره پرسید که آیا تمام کارکنان باید تست شده.

Bannister مدیران دوباره گفت: آنها پس از دولت سلامت وزارت ارشاد در تست.

اما معلوم نیست که آیا مقامات بهداشتی دولت می دانستند و در آن زمان است که یک کارمند در بیمارستان بستری شده بود با کوروناویروس. Talamona گفت: این بیمارستان را به اطلاع مقامات بهداشتی دولت در مورد پرونده. اما آن را تا سه روز بعد در 9 آوریل که وزارت بهداشت برای اولین بار متوجه شدند که یک Bannister کارمند آزمایش مثبت برای COVID-19, Wendelken گفت.

در این نشست Bannister مدیران صحبت در مورد اهمیت نشان دادن برای کار مگر اینکه شما بیمار بودند. در دیگر خانه های سالمندان که در آن وجود دارد و شیوع برخی از کارمندان از ترس آنها می خواهم آلوده متوقف شده بود تا برای کار ترک خانه های انتقادی understaffed.

“این چیزی است که ما را انتخاب کنید را برای زندگی و بیماران ما ما بستگی دارد, بنابراین شما نیاز به آمده به کار” Lomba به یاد می آورد یکی از مدیران گفت. “میخوای امن تا زمانی که شما خود را PPE.”

مدیران همچنین مطمئن کارگران که آنها تا به حال مقدار زیادی از PPE. “نگران نباش” Lomba به یاد می آورد یکی از آنها گفت: “اگر آن پایین می آید به آن ما همه چیز. ما باید تمام تجهیزات ما فقط سهمیه بندی آنها.”

گفت: Lomba: “این مانند در حال حاضر آنها هیچ گونه نگرانی در مورد ساخت مطمئن شوید که آنها باید کارکنان در اینجا و واقعا هیچ گونه نگرانی در مورد شما می دانید ما است.”

Bannister شده است به شرح زیر ایالتی و فدرال راهنمای استفاده از PPE, Talamona گفت. خانه سالمندان همواره عرضه کافی گفت: از جمله لباسهای چهره سپر و N95 ماسک ماسک. و بر خلاف اظهارات چند نفر از کارگران مصاحبه Talamona گفت که تمام کارکنان از جمله منشی به حال دسترسی به N95 ماسک.


لوپز خسته بود. او می خواهم مشغول به کار شده است حدود 70 ساعت در هفته است. اگر او نبود صحبت کردن با کارکنان دیگر او در لپ تاپ و یا تلفن همراه.

در روز چهارشنبه 8 آوریل Nimmo-پاول که مشغول به کار در لوازم و گفت: او لوپز به نام و به او گفت که او می خواهم یک تب و دکتر به او گفت به خانه ماندن و تست شده است.

اواخر بعد از ظهر لوپز گفت: او احساس خوبی است یا نه. او کمر درد میکرد و پاهای او را احساس می کردم که “من فقط فرار یک مایل.”

Lomba این CNA گفت: او را دیدم لوپز بیرون آمدن از یک جلسه با یک بسته از سرفه قطره در دست او است. “پسر شما صدا مانند تلخه!” Lomba گفت که او به او گفت. “چه کار می کنید اینجا ؟ شما باید خانه!” او گفت: لوپز پاسخ داد: “من از رفتن به خانه در حال حاضر است.”

آن شب لوپز در زمان متوسط. آن 100.8. او ظهور برخی از تیلنول و به رختخواب رفت.

صبح روز بعد لوپز سوار به Bannister. او با استفاده از کلید خود را به باز کردن یک درب عقب و رفت و مستقیما به دفتر او برای بازیابی لپ تاپ خود را به طوری که او می تواند کار از خانه. او گفت که او رئیس شرکت و مدیر پرستاری که او را به خوبی احساس. شما در حال رفتن به آزمایش لوپز گفت: رئیس او را خواست.

لوپز گفت: او می خواهم تست اگر او احساس نمی کند بهتر است در روز دوشنبه.

لوپز نمی یاد بگیرید تا بعد که پرستار از اووک هیل که تا یک و نیم هفته قبل از آن بوده است آموزش به دستیار او در Bannister تا به حال دریافت تماس است که بعد از وزارت بهداشت و درمان. اوک هیل آغاز شده بود غربالگری کارکنان آن پس از وقوع. پرستار گفت: او تا به حال هیچ نشانه ای ندارند. اما او می خواهم آزمایش مثبت برای COVID-19. او دستور به خود قرنطینه برای 14 روز.

آن شب Lopez شروع به داشتن مشکل در تنفس. پسر او به نام 911 و او با عجله به بیمارستان رود آیلند.


در مارس 14, او, روز پنجم در بیمارستان لوپز دراز در بستر او در طبقه نهم و تلاش برای ایجاد حس از آنچه تا به حال اتفاق افتاده است. یک لوله منفجر اکسیژن به سوراخهای بینی خود را. به عنوان او صحبت بر روی تلفن همراه خود را با سر و صدا از اتاق های منفی فشار هوا سیستم است که تضمین می کند هوا را ترک نمی کند اتاق صدا مانند برف در سیاه و سفید روی صفحه نمایش تلویزیون.

لوپز در مورد فکر ویرجینیا که او شنیده بود بالای او در بیمارستان 10 طبقه. او به یاد می آورد مکالمه او می خواهم تا به حال با او هفته قبل از ویرجینیا رفته بود به بیمارستان و چگونه او می گفت ویرجینیا به صبر به مرخصی بروید تا Bannister تاثیر مثبت مورد.

“من به نوعی احساس بد” لوپز گفت: “هفتگی “…حتی نمی دانستند او اول ما مثبت است.”

لوپز شنیده بود که Nimmo-پاول که با این نسخهها کار در لوازم نیز تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس. تا به حال یک کارگر نگهداری. لوپز نوشته شده تصویری به روز رسانی در پیشرفت او در Facebook. همکاران پاسخ با کلمات تشویق و نماز است.

لوپز احساس بهتر در هر روز. او از دست رفته خود بچه ها; او می خواست برای بازگشت به کار.


اما ویرجینیا هرگز آن را دوباره به کار می کنند. در آوریل 16, محبوب منشی — یکی از شناخته شده به یاد سر گروه برای بازگشت به تماس های خود و ارائه هرشی شکلات به اعضای هیات متوقف شده که توسط میز او — از دست داده بود او نبرد با COVID-19.

در حالی که لوپز بهبود از COVID-19 ویرجینیا نیست. او در آوریل 16. (الکس کی پاتر ویژه به Marketplace)

در Bannister, اخبار فرود آمد مانند یک نارنجک. برخی از مردم فریاد زد. دیگران گریه کرد.

عکس ها به نظر می رسد از ویرجینیا on Facebook. “پاره کردن خانم ویرجینیا از دست شما در حال حاضر. همیشه یک راک استار بشم و کلاس عمل می کنند.”

Martone اجتماعی کارگر چاپ یک عکس از ویرجینیا قرار داده و آن را در کلیسای کوچک که در آن او با استفاده از دعا در کنار یک دسته گل از گل های سفید.

این اتحادیه به نمایندگی از خانه سالمندان کارگران سازمان یافته یک درایو در اعتراض به Bannister کارگران خواستار دریافت بر روی سایت تست مناسب PPE و خطر پرداخت.

یک مقام اتحادیه متهم Bannister بارها و بارها از نادیده گرفتن کارگران درخواست برای تست.

“آنها عمدا از اولین مورد شناخته شده … گفت: کارگران که آنها لازم نیست برای رفتن به آزمایش” گفت: Adanjesus Marin محلی 1199 خدمات کارکنان اتحادیه بین المللی جدید انگلستان است. “آنچه را که آنها انجام داده اند به کارگران وجود دارد و اعتقاد من این جنایتکار است.”

پرستاری در خانه, صنعت, مقامات می گویند که آنها نیاز به در-سایت تست از کارکنان و همچنین ساکنان به سرعت شناسایی و جدا از افرادی که آلوده می شوند.

“ما نیاز به آزمایش است که نتایج تقریبا فوری در خانه و ما نیاز به تکرار تست هر چهار تا هفت روز” گفت: Scott فریزر, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت از رود آیلند, مراقبت های بهداشتی, انجمن, که نشان دهنده, برای سود خانه های سالمندان.

فریزر گفت: خانه های سالمندان نیز گزارش مشکلات برنامه ریزی و متناقض نتایج آزمون. “شما در حال دیدن مواردی که کسی را از مثبت به منفی به مثبت” او گفت:, “و که باعث می شود آن را بسیار سخت برای فقط تعیین بهترین راه برای درمان در داخل یک مرکز.”

Raimondo گفته او در حال کار برای دریافت تست سریع به خانه های سالمندان. خود دولت نیز اعطا کرده است پرداخت افزایش حقوق به کارگران خط مقدم درآمد کمتر از 20 دلار در ساعت و با کمک تجهیزات حفاظت شخصی و نیروی انسانی.

در مه 6, حدود نیمی از رود آیلند 85 مجوز خانه سالمندان گزارش شده بود COVID-19 عفونت با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان داده است.

سپس تست تکمیل شده در 60 از 85 پرستاری در خانه, دولت, سلامت, مقامات گفت.

“شما در حال صحبت کردن در مورد تست 7,100 ساکنان به همراه کارکنان,” دکتر گفت: James مک دونالد یک مدیر پزشکی در وزارت بهداشت دولت.

با توجه به آن شده بود فقط 67 روز پس از رود آیلند بیمار برای اولین بار در حال تست مثبت برای این ویروس در فوریه. 29, مک دونالد, گفت, تست پرستاری در خانه است “مقیاس بسیار گسترده است و من فکر می کنم نه به سرعت.”

Raimondo گفت: در طول 6 مه روزانه اخبار جلسه که هدف او این بود که آزمایش “هر شهروند و هر کارگر در هر خانه سالمندان” در دولت است. هدف این بود ملاقات دوشنبه.


به عنوان روز پنج دولت در بخش بهداشت و درمان گزارش شده است که پنج تا نه ساکنان و 10 تا 14 کارکنان در Bannister باید آزمایش مثبت برای ویروس. (گروه گزارش تعداد COVID-19 موارد و مرگ و میر در سایت های منحصر به فرد به عنوان محدوده.)

Talamona شرکت منطقه ای, مدیر, مورد مناقشه دولت آمار و ارقام گفت که برخی از افرادی که آزمایش مثبت شده بود مجددا و منفی بودند. او گفت: هفته گذشته که حدود شش کارکنان باید آزمایش مثبت برای COVID-19. هیچ یک از Bannister ساکنان گفت: باید آزمایش مثبت برای ویروس.

وزارت بهداشت هیچ راهی برای طبقه بندی کسی که به عنوان یک “مثبت کاذب,” Wendelken گفت.

برخی از کارکنان قراردادی این ویروس را بهبود Talamona گفت و بازگشت به کار. Bannister شده است شانس او گفت: از آنجا که آنها تا به حال مشکلات با کمبود نیروی انسانی. کارکنان گفت: باید در ادامه برای نشان دادن کار.

در مه 4 — سه هفته پس از او منتشر شد از بیمارستان و پس از دو تست منفی برای COVID-19 — لوپز بازگشت به کار.

لوپز در خارج از آپارتمان خود در مرکز آبشار, رود آیلند در روز یکشنبه. این شهرستان دارای بالاترین سرانه میزان COVID-19 موارد در دولت است. (الکس کی پاتر ویژه به Marketplace)

این بار او گفت: او نظر گرفتن اقدامات احتیاطی اضافی. او در ادامه آمازون و صرف در مورد $70 در خود مجموعه ای از PPE: ماسک. چهره سپر. یک شب که او گفت: نگاه با دوام تر از papery نازک آنهایی که آنها تا به حال در محل کار. او گفت: آن را در مورد صلح از ذهن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im