Shay Mitchell می گوید: “واقعا خوب پشتیبانی تیم کمک کرد تا با افسردگی پس از زايمان

گرفتن از آن آویزان است! Shay Mitchell اعتراف کرد که او از تیم ملی شده است کلیدی برای موفقیت او به عنوان یک مادر جدید, چهار ماه پس از تولد به دختر, اطلس.

“من احساس می کنم قطعا داشتن سیستم پشتیبانی در اطراف شما” Mitchell, 32 گفت: ما هفته به طور انحصاری در مورد چگونه او می پردازد پس از زايمان در حالی که ترویج مشارکت با Pampers’ به اشتراک گذاشتن عشق مبارزات انتخاباتی در روز شنبه, مارس 19. “از آنجا که من فکر می کنم به خصوص با داشتن یک نوزاد شما در حال رفتن به بالا و پایین خود را با احساسات و برخورد با تمام چیزهای جدید است که من هرگز تا به حال برای مقابله با قبل است.”

The Pretty Little Liars آلوم بود که آوازی در مورد او prepartum افسردگی قبل از زایمان توضیح داد که داشتن یک قوی دایره از مردم شده است ضروری به او سالم زندگی به عنوان یک مادر.

“این همه ناشناخته است آنچه من به آن تماس بگیرید. بنابراین داشتن یک گروه خوب از دوستان و مردم در اطراف شما که یا از طریق آن بوده است و یا می تواند فقط یک گوش به گوش دادن به تمام افکار خود را و داستان از آنچه در جریان بوده است [کلید],” او گفت ما. “اما شما می دانید من واقعا خوب تیم پشتیبانی و بنابراین من واقعا خوش شانس است.”

به شما ستاره تکیه بر دوستان قدیمی و جدید در طول بارداری و او چند ماه اول به عنوان یک مادر.

“بهترین دوست من تا به حال یک کودک یک سال قبل از من پس از آن بود واقعا تازه در ذهن او همه چیز را که من رفتن را از طریق” میچل گفت. “اما پس از آن حتی دوستان جدید که من ملاقات در رسانه های اجتماعی که باردار بود در همان زمان در حال حاضر ما تبدیل شدن به دوستان.”

Shay Mitchell Postpartum
Shay Mitchell در مراسم Vanity Fair Oscar Party در فوریه 9 سال 2020 در لس آنجلس ، آنتونی هاروی/شاتر

این بازیگر کانادایی نشان داد که او را در یک “نوزاد مه” پس از استقبال اطلس با او شریک مات بابلدر اکتبر 2019. به منظور اقامت مثبت و وحشت در همه تازگی میچل است تبدیل به پیام پشت Pampers به اشتراک گذاشتن عشق مبارزه است.

“من واقعا فکر می کنم آن را یک کل پیام پشت این کمپین این است که شما لازم نیست که کامل باشد. و من فکر می کنم که این چیزی است که من شما می دانید من فقط به طور مداوم یادآوری خودم هر روز هیچ کس کامل گفت:” خود ما. “شما لازم نیست که کامل باشد. شما کامل به آنها می دانید ؟ و فقط این نوع از یادآوری ثابت.”

او افزود: “به عنوان یک مادر جدید, این همه در مورد حمایت از هر یک از دیگر.”

با گزارش توسط کریستینا گریبلدی

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>