Shawn Mendes نشان می دهد او کار بر روی یکی دیگر از آلبوم


Shawn Mendes Reveals He’s Working on Another Album
Shawn Mendes حضور 62 Annual Grammy Awards در تاریخ 26 ژانویه سال 2020 در لس آنجلس ، مت بارون/شاتر

چهار به چهار ؟ Shawn Mendes به طور رسمی با انتشار یک رکورد جدید!

“چه خبر بچه ها ؟ من می دانم که من شده اند در Instagram در همه اخیرا” مندس, 21 گفت: پیروان خود را از طریق یک Instagram داستان تصویری در جمعه, فوریه 21 قبل از دادن آنها به برخی از اخبار خوب است.

کانادا اواز خوان نشان داد که صبر به پایان رسیده است — تقریبا — وقتی که می آید به شنیدن موسیقی های جدید از او.

“اما من فقط می خواستم بگم که من دوست دارم و من از دست شما خیلی” او ادامه داد. “من دیگر آلبوم. بله من شما را دوست دارم و من با دیدن شما به زودی!”

Shawn Mendes Reveals He’s Working on Another Album
Shawn Mendes حسن نیت ارائه میدهد از Shawn Mendes/Instagram

به “درمان شما بهتر” خواننده نمی دهد دور هر چیز دیگری در مورد آینده رکورد, اما ما نمی دانیم که آن خواهید بود خود را از چهارمین آلبوم استودیویی. اولین بازی خود را ضبط بیرون آمد در سال 2015 که به دنبال آن بود تا با روشن در سال 2016.

مندس پس از آن منتشر شد سومین رکورد Shawn Mendes, در مارس 2018 و مشغول بوده است در تور برای تقریبا همه 2019.

“اینجا نشسته بر روی صحنه برای چک صدا در 100 نشان می دهد در حال حاضر. ضعف با قدردانی و عشق را برای شما ❤️ چه مجنون سال (صبر کنید تا پایان lol),” روی “در خون من” هنرمند مزبور یک مونتاژ ویدئویی از تور در 11 دسامبر 2019.

این جایزه گرمی نامزد دریافت جایزه هنرمند به پایان رسید Shawn Mendes: این تور در تاریخ 21 دسامبر 2019 زیر پر رو دونفری عملکرد با دوست دختر خود Camila Cabelloدر جوایز موسیقی آمریکا یک ماه پیش از آن.

در 24 نوامبر سال 2019 زن و شوهر در زمان مرحله در جوایز نشان می دهد به انجام “Señorita” و شیمی چپ مخاطبان را تکان داد. به عنوان دو رو خیلی نزدیک آنها تقریبا بوسید در مرحله طرفداران مشهور از جمله تیلور سویفت و بیلی پورتر, freaked در صندلی های خود.

این دو بعد در زمان خانه جایزه برای همکاری از سال برای آهنگ و نشان داد هر یک از دیگر عشق از طریق رسانه های اجتماعی.

“@amas با تشکر از شما هر کس از شما بسیار سپاسگزارم!❤️ همچنین @camila_cabello من شما را تحسین بسیار شما غیر قابل باور انسان بودن با تشکر از شما برای بودن شما❤️❤️ we love u guys” مندس نوشت: در Instagram پس از پیروزی.

“I love u, @shawnmendes با تشکر از تو برای بودن در آنجا برای من دیروز و هر روز تو باید بیشتر مراقبت و قلب زیبا در جهان” میایستیم, 22, نوشت, در خود را با تشکر از شما در پست. “با تشکر از همه طرفداران ما برای رای دادن ما عشق و قدردانی از شما بچه ها بسیار و بسیار خدا را شکر برای شما❤️.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de