شاون جانسون ‘تعجب نیست’ در مورد واکنش دختر 1st تلنگر

نه گرفتن طعمه! شاون جانسون “تعجب نیست” که او با آن مواجه خشم مادر-shamers در رسانه های اجتماعی پس از ارسال یک ویدیو از او 3 ماهه دختر به خود جلب کرد اولین تلنگر.

المپیک, 28, باز مورد بحث قرار در حالی که ترویج مشارکت با Enfamil پس از او و همسرش اندرو شرقتصمیم به تغییر خود را به فرمول. پس این زن و شوهر که گره خورده گره در سال 2016 سهم زیادی از زندگی خود را با یک کمی در رسانه های اجتماعی جانسون گفت: آن را باز floodgates به نظرات ناخواسته خود را در مورد مهارت های فرزند پروری.

Shawn Johnson Wasnt Surprised About Backlash for Daughters first Flip
شاون جانسون.

“من تعجب نیست فقط چون ما shamers هر روز. هر فرد تنها در رسانه های اجتماعی است متنفر و بازخورد منفی” تزئین ژیمناست گفت: ما هفته به طور انحصاری در پنج شنبه, فوریه 20. “من یاد گرفته ام چگونه به ضخیم شدن پوست من به جایی که از آن من را خسته نمی کند. اما زمانی که آنها می آیند پس از بچه من و شروع به سوال … این اولین بار من احساس آنها را تهدید عشق من برای فرزند من. چرا که آنها گفته بود که آنها نگران بودند برای سلامت و تندرستی خود را.”

جانسون که قبلا در دفاع از شیرین تصویری از خودش نگه داشتن خود جلب کرد در طول یک سفر به ساحل در اوایل این ماه. بازنشسته ورزشکار با دقت بدبختانه دختر خود را بیش از به آرامی با قرار دادن او در دامان او با یک لبخند بزرگ بر روی صورت خود.

“او کاملا امن و بنابراین حتی نمی haha. #momlife #نقطه عطف” او زیر نویس بازیگوش Instagram تصویری.

با وجود تلاش برای عقب نگه متنفر یک کاربر او را متهم بودن “کمی خشن دست زدن به چنین جوان و کودک” و سرزنش پدر و مادر جدید برای نگه داشتن نیست دختر خود را به اندازه کافی گرم در ساحل.

تعامل زده عصب با جانسون گفت که ما که آن را “تقریبا خنده دار” تلاش برای نگه دارید تا با تمام مشاوره ناخواسته دریافت می کنند هر روز. دو ماه قبل از ارسال مورد دخترش تلنگر اول را برنده تعادل نویسنده انتظار می رود به گرما را از مادر-shamers در Instagram برای رقص با جلب کرد قبل از اینکه او اولین کریسمس.

“این همه چیز است. چیزی وجود دارد که در هر سناریو” او گفت:. “من همچنین فکر می کنم که ما به عنوان مادران پرشور در مورد بچه های ما که گاهی اوقات ما حمله دیگر مادران چرا که هر چه کار کرده است برای ما مثل ما مقدس است. ما تقریبا موعظه آن بر روی افراد دیگر که شما نمی توانید انجام دهید پس همه متفاوت است.”

آهنگ در Spotify در به Us Weekly داغ هالیوود به عنوان در هر هفته سردبیران ما شکستن داغترین اخبار سرگرمی داستان!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>