شکیل اونیل فکر کوبه برایانت مرگ جعل

کابوس لحظه. شکیل اونیل نشان داد که زمانی که او برای اولین بار شنیده ام در مورد تیمی سابق خود کوبه برایانت مرگ در یکشنبه, ژانویه 26, او فکر آن را جعلی.

“من به خوبی انجام نمی شود. من بیمار هستم” یک دل شکسته اونیل, 47, گفت: در یک قسمت خاص از “بزرگ پادکست با Shaq” در روز دوشنبه 27 ژانویه. “من فقط به گرفتن بیش از مرگ خواهر من. و همان چیزی رسید که متوجه شدم از این خبر.”

سابق لیکرز بازیکن به یاد می آورد که طبقه پایین با پسرش Shaqir, 16, هنگامی که فرزند دیگر او را به او نشان داد خبر آنلاین که برایانت شده بود کشته در سقوط یک هلیکوپتر در سن 41 همراه با دختر خود زن و هفت نفر دیگر. اونیل بلافاصله فکر آن را نمی تواند درست باشد. “من فریاد زد گرگ من گفت:” Yo مرد دریافت که s–t از چهره من. دریافت که از چهره من,” او گفت: در این پادکست. “من نمیفهمد کسی بود فقط بازی در اطراف. من نمی خواهم به آن اعتقاد دارند.”

او افزود که مردم شروع به تماس او را به امید او می تواند تایید یا رد این خبر است که زمانی که او متوجه شد “باید آن را جعل علت در حال حاضر تمام جهان می داند که این اطلاعات است.”

این زمانی است که NBA ستاره است که در عزای مرگ خواهر خود را از سرطان در ماه اکتبر شروع به فکر می کنم “لطفا نمی تواند درست باشد.” پس از مرگ برایانت و 13 ساله پدر شد افتضاح واقعیت غرق در. “[آن را] به اندازه کافی غم انگیز [به از دست دادن کوبه] سپس شما را بشنود دختر خود با او بود. من هیچ کاری انجام نمی” اونیل گفت: “صدای او تقریبا خشن با احساسات. “من نمی خورده. من نمی خوابید. من به دنبال در تمام نوار ها اما من بیمار هستم در حال حاضر.”

“این یکی را به تو صدمه برای یک زمان طولانی ادامه داشته باشد. “من فقط آرزو می کنم او در اینجا بود. من آرزو می کنم من می توانم چیزی به او. قلب من می رود به [همسر خود] ونسا چرا که او از دست داده است.”

Shaquille O'Neal Pays Tribute To Kobe Bryant
شکیل اونیل آغوش کوبه برایانت در اواسط دادگاه در طول نهایی دومین پیروزی خود را بیش از سن آنتونیو اسپرز در بازی دو تا از نهایی کنفرانس غرب در سن آنتونیو, وابسته به تکزاس. اریک گی/AP/شاتر

وی افزود: “من یک برادر کوچک اما من از دست برادر دیروز.”

بسکتبال افسانه که فراموش نشدنی feuded با برایانت زمانی که او در سمت چپ لیکرز در سال 2004 گفت: هر زمان که او را دیدم برایانت دختران او “آنها را دوست داشت” و همان رفت که برایانت دیدم اونیل ، دو نفر از بازیکنان خود را به حال فراز و نشیب اما آنها خانواده است.

“تمام چیزهای که مستند است بین ما این بود که هرگز دوست ندارم” نیوجرسی بومی توضیح داد: هنگامی که صحبت کردن در مورد خود را آشفته گذشته با برایانت که وصله تا در سال 2015 که دو صحبت در اونیل پادکست. “این فقط – گوش دادن آن چه برادران انجام دهد. من یک برادر کوچکتر ما مبارزه همه اما حدس بزنید چه ؟ من او را دوست دارم. شما می دانید, من عاشق Kobe Bryant. من برای اولین بار به می گویند, ” هی, من چهار حلقه و من می دانم که من نمی توانستم بدست سه بدون او.'”

نشانه ای از نزدیکی خود را نشان داده شده توسط این واقعیت است که برایانت messaged اونیل پسر Shareef, 20, یک ساعت قبل از مرگ او فقط برای چک کردن در. “شما خوب fam?” برایانت نوشت: در یک پیام مستقیم به کالج بازیکن در صبح روز یکشنبه.

Shaq نشان داد که برایانت مرگ خود را تغییر چشم انداز در زندگی است و او “رفتن به مجبور به حذف گوشت گاو و رویارویی بند.”

“من نمی خواهم به انجام این کار دیگر باعث شود شما می دانید, شما می دانید. تا دیروز من فقط به نام همه مردم من تا به حال اختلاف و فقط گفت: “نگاه مرد, I love you,” او گفت:. “و ما صحبت نمی بسیار بیش از این گوشی اما من فقط من فقط آرزو می کنم که ما انجام داد. شما می دانید ما در حال مرتب کردن بر اساس مانند شبیه بچه ها, هی, خانواده, برای اولین بار کسب و کار و من شما را که می بینم شما. من یک مقدار زیادی از بهترین دوستان اما من این کار را انجام نمی احساساتی صحبت کردن در تلفن چیز است.”

Shaq همچنین ادای احترام به خود را “برادر” از طریق Instagram روز یکشنبه در مدت کوتاهی پس از سقوط.

“وجود دارد هیچ کلمه ای برای بیان درد من رفتن را از طریق در حال حاضر با این غم انگیز و غم انگیز لحظه از دست دادن خواهرزاده من [SIC] جی جی & دوست من برادر من شریک زندگی من در برنده شدن در مسابقات قهرمانی من و همخونه من,” او نوشت: در کنار یک سری از عکس ها از دو نفر از دوستان خود را در لیکرز کشباف. “من شما را دوست دارم و به شما خواهد شد از دست رفته است. تسلیت من می رود به برایانت خانواده و خانواده ها از دیگر مسافران در هیئت مدیره. IM بیمار در حال حاضر !”

همانطور که قبلا گزارش شده NBA افسانه کشته شد در صبح روز یکشنبه هنگامی که هلیکوپتر خصوصی او و دخترش همراه با هفت نفر دیگر بودند در سقوط یک تپه در کالاباساس کالیفرنیا.

این گروه در راه خود را به برایانت Mamba آکادمی ورزشی در نزدیکی گچساران برای تمرین زمانی که حادثه اتفاق افتاده است.

برایانت در پشت برگ همسر ونسا برایانتکه او بحباله نکاح در اوردن, در سال 2001 و دختران ناتالیا, 17, Bianka, 3, و, کاپری, 7 ماه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im