Shannen Doherty از طریق سال: او اوج حرفه ای, بهداشت مبارزات

Shannen Doherty ساخته شده یک نام برای خود در فیلم و تلویزیون تبدیل شدن به یک نام خانگی در ’90s. حرفه ای خود را در زمان او از مرور یکی از تلویزیون های به یاد ماندنی ترین مثلث عشق برای ریخته گری جادوها به احیای برخی از مورد علاقه او نقش دهه بعد.

این بازیگر متولد ممفیس تنسی در مارس 1971. او شروع به عنوان یک ستاره کودک در خانه کوچک در دشت و در ادامه به نظر می رسد در تاریکی کمدی Heathers.

Doherty شهرت به رشد خود ادامه داد و پس از او به دست آورده و بخشی از برندا والش در بورلی هیلز 90210. پس از خروج این سری او پیوست بازیگران مفتونبه تصویر کشیدن Prue Halliwell.

در میان حرفه ای, موفقیت, دختران فقط می خواهم از آن لذت ببرید ستاره گره خورده است گره سه بار. او ازدواج کرده بود به Ashley Hamilton از سال 1993 تا 1994 ریک Salomon در سال 2002. او در نهایت بحباله نکاح در اوردن, Kurt Iswarienko در سال 2011.

Doherty دریافت خبر غم انگیز در سال 2015 زمانی که او مبتلا به سرطان پستان. او اعلام کرد او در بهبودی در سال 2017 اما نشان داد در سال 2020 که بیماری بازگشته بود.

با وجود تشخیص او به خانه ما آلوم بازگشت به فیلم احیای BH90210. “من مردد بود برای همه به دلایل مختلف — که در آن من در [در] زندگی من [و] بودن مطمئن نیستید اگر من می خواستم به دوباره 90210,” او توضیح داد: به ما هفتگی در ماه اوت سال 2019. “من نمی خواهم به راه اندازی مجدد ملکه. من در حال حاضر انجام می شود Heathersبود که بسیار برای من مهم است.”

با این حال سابق costar Luke Perry مرگ ناگهانی در مارس 2019 پس از یک سکته مغزی به او یک هدف. “آنها همیشه رفتن به با یا بدون من” او اذعان کرد. “آن را به عقب آمد در سراسر در یک زمان که در آن من فکر کردم آن را در زمان مناسب به آن را انجام دهد, به افتخار یک دوست و با دوستان بازآفرینی چیزی که خاص بود به امریکا خاص به جهان و از همه مهمتر ویژه به همه ما است.”

احیای نیز به اعضای بازیگران — از جمله Tori Spelling — این فرصت را به مجموعه ای از رکورد مستقیم در گذشته عناوین مورد Doherty. “او تا به حال یک ناعادلانه رپ. او آن را گرفت و در زمان آن را مانند یک قهرمان” بازیگر گفت: ما در ماه سپتامبر 2019. “هنگامی که آنها به او که برچسب آن زندگی می کردند با او تمام حرفه ای و مایه تاسف است. … این فقط درست نیست. … ما همه دوستان واقعا خوب است.”

حرکت به دوباره Doherty حرفه ای, شخصی, زندگی و سلامت مبارزات از طریق سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>